Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 23

Prezidentas D. Trumpas pažadėjo sutriuškinti ‘Naująją pasaulio tvarką’

D. Trumpas pažadėjo sutriuškinti ‘Naująją pasaulio tvarką’

Prezidentas D. Trumpas (Trump) pažadėjo sutriuškinti "Naujosios pasaulio tvarkos" globalistus, šiuo metu užėmusius JAV nacionalinio saugumo instituciją.

D. Trumpas kalbėjo apie savo "Darbotvarkę 47", kuria siekiama "atsikratyti korumpuoto globalistų establišmento, dešimtmečius žlugdžiusio visus svarbiausius užsienio politikos sprendimus".

Summit.news praneša: Trampas sakė: "Tinkamai vadovaudami galėtume užbaigti konfliktą Ukrainoje per 24 valandas", ir pridūrė: "Kitų ketverių metų pabaigoje visi karo kurstytojai, sukčiai ir nevykėliai, esantys aukščiausiuose mūsų vyriausybės postuose, pasitrauks".

Jis tęsė: "Turėsime naują kompetentingų nacionalinio saugumo pareigūnų grupę, kurie tiki, kad visų pirma reikia ginti Amerikos gyvybinius interesus."

"Pažvelkite į globalistų karo kurstytojų rėmėjus, remiančius mūsų oponentus, taip yra todėl, kad jie yra karo kandidatai. Aš esu prezidentas, kuris užtikrina taiką, ir tai yra taika per jėgą", - toliau tvirtino D. Trumpas.

"Trečiasis pasaulinis karas dar niekada nebuvo taip arti, kaip dabar. Turime išvalyti namus nuo visų karo kurstytojų ir "Amerika paskutinė/ America Last" globalistų bei "giliosios valstybės / Deep State", Pentagono, Valstybės departamento ir nacionalinio saugumo pramoninio komplekso", - pridūrė D. Trumpas, pažymėdamas, kad jis yra "vienintelis prezidentas per kelias kartas, kuris nepradėjo karo".

D. Trumpas tęsė: "Mes taip pat neleisime lobistams ir didiesiems gynybos rangovams eiti į konfliktus ir stumti mūsų aukšto rango kariuomenės ir nacionalinio saugumo pareigūnus į konfliktus tik tam, kad išėję į pensiją jie gautų pelningas darbo vietas, už kurias jiems būtų mokami milijonai ir milijonai dolerių."

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau