Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Vaiduokliai Norvegų Kruiziniame Laineryje

Prabangiame kruiziniame laive „Norwegian Dawn“ gyvena net keli vaiduokliai. Laimei, visi jie - nepiktybiniai. Žmonės išsiruošia į keliones kruiziniais laivais, norėdami pailsėti ir pasimėgauti kelione, tai itin prabangus atostogų leidimo būdas.

Šiuolaikiniai laivai labiau panašūs į milžiniškus plaukiojančius miestus, kuriuose yra visi patogumai; čia galima tik kartais išeiti “į gatvę” pasivaikščioti. Niekas tikrai nesitiki turistiniame laive pamatyti keistų tamsių šešėlių, koridoriuose šmirinėjančių pusiau permatomų siluetų ir kitų anomalinių reiškinių. Vis dėlto kartkartėmis taip nutinka.

Vienas toks atvejis nutiko norvegų kruiziniame laive “Norwegian Dawn”. Šis 15 denių laivas pastatytas 2003 metais. Jis organizuoja turistams kruizus po Karibų jūrą, kartu ir po Bermudų trikampį.

Vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, laineris, nutikimai

Šiame laive įrengtos prabangios erdvios kajutės, puikus interjeras, o po šią prabangą klajoja moters vaiduoklis. Nuo 2002 metų jį matė mažiausiai dešimt laivo keleivių. Anot legendos, kartą ta moteris nukrito nuo viršutinio denio ant apatinio ir užsimušė.

Toks įvykis laive nutiko iš tikrųjų, tiesa, nežinia kada. Dar daugiau, šiame laive per visus plaukiojimo metus nutiko keli nelaimingi mirtimi pasibaigę atsitikimai.

Tie, kurie matė vaiduoklį, apibūdina jį kaip pusiau skaidrų jaunos merginos su trumpais šviesiais plaukais siluetą. Tas vaiduoklis dažniausiai matomas tarp 9 ir 10 aukšto, ten, kur ji ir nukrito.

Dažniausiai mergina greitu žingsniu praeina pro šalį, žingsniuoja į balkoną ir pranyksta ore, bet kartais ją matydavo ir kajutėse 9506,10626 ar 10628.

Vienas iš turistų, pasivadinęs slapyvardžiu “Dustman”, savo patirtą atvejį aprašė interneto puslapyje “Cruise Critic”. Jis su žmona gyveno kambaryje 9506.

“Mano žmona dirba psichoterapeute, ji iškart pasakė, kad mūsų kajutėje gyvena nepiktybinė dvasia. Ji sakė asmeniškai mačiusi, kaip kažkieno pusiau permatoma ranka porą sekundžių laikė pakėlusi užuolaidėlę tarp miegamojo ir svetainės.

Aš pats to vaiduoklio nemačiau niekada, bet tikiu žmona. Nebuvo nei šalčio bangų, nei dar kažko tokio, tiesiog atsirado ta ranka, pakėlė užuolaidėlę ir vėl pranyko”.

Kiti turistai, kurie taip pat matė tą vaiduoklį, irgi nelaikė jo pavojingu ar agresyviu. Kai kurie net pareiškė, kad ta mergina elgiasi taip, tarsi pati nežinotų, kad numirė.

Kitą istorija pasakoja komentatorius slapyvardžiu “Kevin Crushing”:

“Mūsų šeima įsikūrė dviejuose kambariuose 10626 ir 10628 su bendru balkonu. Mes su žmona buvome kambaryje 10626, o mano sesuo Džudė su draugu Robu įsikūrė kajutėje 10628.

Dieną balkono duris iš vieno numerio į kitą laikydavome atidarytas, o naktį uždarydavome.

Penktadienį vakare nuėjome miegoti, tada ir nutiko ta istorija su Robu. Naktį jis prabudo ir nepamatė šalia Džudės (ji nusirito iki lovos krašto).

Jis pakėlė galvą pažiūrėti, kur Džudė, ir pamatė, kad ant jų lovos krašto nugara į jį sėdi moteris. Iš pradžių jis pamanė, kad tai Džudė, ir paklausė “Džude, ką darai?” O tuo metu tikroji Džudė, kuri gulėjo ant lovos krašto, sumurmėjo “Miegu, ką daugiau”.

Robas, supratęs, kad tai ne Džudė, ir pamatęs trumpus šviesius moters plaukus, pamanė, kad tai mano žmona Nensė (ji blondinė). “Nense, čia Jūs? Ko Jums reikia?”, - paklausė Robas. Moteris nieko neatsakė, užtat Džudė vėl sumurmėjo “Robai, ką tu čia kalbi per miegus?”.

Vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, laineris, nutikimai

Paskui moteris atsistojo nuo lovos, atsisuko ir nusišypsojo Robui. Tik tada jis pastebėjo, kad tai ne Nensė, o kažkokia nepažįstamoji. Ji pamažu ėmė plaukti oru link spintų, nelies-dama kojomis grindų, o paskui išvis pranyko”.

Kruiziniame laive “Norwegian Dawn” turistai matė ir kitus vaiduoklius, matyt, tuos, kurie taip pat žuvo čia, kaip minėta anksčiau. Vienas iš tų vaiduoklių galėjo kažkada dirbti virtuvėje, nes virėjai kartkartėmis matydavo čia vėlai vakare keistą žmogaus siluetą.

Jis stovėdavo kur nors kampe arba plaudavo grindis su šepečiu, arba lupdavo daržoves, arba darydavo dar ką nors. O kai virtuvės darbuotojai bandydavo prieiti ir paklausti, kas jis toks, siluetas greitai kažkur pranykdavo.

Kartą, prisiklausiusi tokių istorijų, kruiziniu laivu “Norwegian Dawn” į kelionę su savo komanda išsiruošė garsi populiaraus šou “Vaiduoklių medžiotojai” vedėja Emi Bruni. Plaukiant nuo Naujojo Orleano iki Meksikos niekas iš grupės vaiduoklių nematė, tačiau jiems vis dėlto pavyko užfiksuoti paranormalų aktyvumą:

“Kažkas tris kartus barbeno į mūsų kajutės duris. Paskui tas kažkas beldė ir į kitas duris koridoriuje. Atrodė, tarsi darbuotojai būtų tikrinę numerius, bet ten nieko nebuvo. Tie beldimai ten buvo girdėti kelias valandas, o mūsų kameros tomis valandomis tarsi “išsikraustė iš proto”. Be to, už borto tuo metu siautė audra”.

Paranormalūs reiškiniai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau