Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 9

Vaistinė dirvuolė - stebukladarė nuo akmenų kepenyse

Kartą mano dėdei nutiko įdomus dalykas. Nusprendžiau apie jį parašyti. Gal kam nors ši patirtis bus naudinga. Žinoma, ne pati istorija, o žinios, kurias gavo dėdė. Kartą jis išvažiavo į komandiruotę į vieną tolimą mūsų šalies rajoną. Ten, beje, gyveno mūsų tolimi giminaičiai.

Atlikęs visus reikalus, dėdė nusprendė porą dienų paviešėti pas juos. Gerai, kad jis ten nuvažiavo, nes, jei bėda, kuri nutiko vėliau, būtų nutikusi kelyje, viskas galėjo baigtis daug liūdniau. Taigi, atvažiavęs j kaimą pas gimines, dėdė nusprendė pailsėti, atsipalaiduoti ir nuėjo prie upelio pažvejoti. Sėdi jis ramią liepos popietę ant kranto, plūdė juda vandenyje, saulutė šildo, niekas nekimba, bet pats kaimo oras, tyla ir ramybė jau savaime yra didelis malonumas. Ypač malonu žinoti, kad tau niekur nereikia skubėti, bent jau kurį laiką. Štai tada viskas ir nutiko.

Akmuo, kuris jau kelerius mėnesius «sėdėjo» dėdės kepenyse, pajudėjo. Vargšelis net susirietė iš skausmo, sėdi ant kranto, vos gaudo orą, o aplink - nė gyvos dvasios! Niekas negali padėti. Gerai, kad giminaitė susirūpino, kodėl dėdė taip ilgai nepareina, ir pasiuntė savo sūnų prie upės pažiūrėti. Tas ir rado vargšelį, šiaip taip parvedė namo. Čia visi ėmė galvoti, kaip dėdei padėti. Nusprendė nekviesti gydytojo, o veikti patiems. Juk, jei iškviesi greitąją, tai dėdę, ko gero, išvežtų į ligoninę. O jis nenorėjo ilgai užtrukti toli nuo namų. Iš kitos pusės, diagnozė jau buvo žinoma. Čia jau arba operacija, arba gydymas naminėmis priemonėmis. Dėdei ilgai pavykdavo išvengti ir vieno, ir kito dalyko, bet tai jau kita istorija. Tą pačią dieną namiškiai išvirė gydomąjį nuovirą. Jo receptą vėliau specialiai pasiėmiau iš dėdės.

Taigi, paimti 20 gramų vaistinių dirvuolių žolės, užpilti 1 stikline verdančio vandens, uždengti dangčiu ir laikyti kelias valandas, kad nusistovėtų. Vartoti po ketvirtį arba pusę stiklinės 3-4 kartus per dieną, galima įdėti medaus pagal skonį. Viena giminaitė sakė, kad tai yra viena iš geriausių priemonių, gydant kepenų ir blužnies ligas, ji šalina vidurių užkietėjimą (sergant kepenų ligomis) ir tirpina akmenis kepenyse. Dėdė šį nuovirą vartojo ir namuose, kai grįžo iš komandiruotės. Neilgai trukus, akmuo aprimo ir rūpesčių nebekėlė. Dėdė nuėjo į polikliniką pasitikrinti, dėl viso pikto. Tyrimų rezultatai parodė, kad akmuo išnyko.

Vaistinė Dirvuolė, vaistažolės, kepenų akmenys, liaudies medicina

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2021 laikas 14:55 Cullinano deimanto atradimas - kodėl šis didžiulis skaidrus deimantas buvo supjaustytas?

1905 metų sausio 26 diena buvo įsimintina ir geologams, ir brangenybių pirkliams, ir anglų karališkajai šeimai. Pietų Afrikoje surastas didžiausias skaidrus deimantas istorijoje, gavęs Cullinano vardą. Dabar taip vadinamas ir didžiausias „Rolls-Royce“ modelis.

...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 20:20 Obuolių, svogūnų ir raudonėlių arbata: slaptas sveiko gyvenimo receptas
Ši iš svogūnų, raudonėlių ir obuolių pagaminta arbata yra daugelio žmonių paslaptis, kad natūraliai išliktų sveiki ir apsieitų be vaistų bei dirbtinių preparatų iš parduotuvės. Vartodami šią svogūnų arbatą su raudonėliais ir obuoliais, sustiprinsite imunitetą, ir žymiai sumažinsite virusinių ir kit...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 18:04 NSO dideliu greičiu paniro į vandenyną netoli Lantanos paplūdimio, Florida, JAV
Lantana - savivaldybė, įsikūrusi Palm Bičo grafystėje (Florida, JAV). Žiūrėdamas paplūdimyje padarytą vaizdo įrašą, liudininkas aptiko nenustatytą objektą, kuris per sekundės dalį dideliu greičiu nėrė iš didelio aukščio tiesiai į vandenyną....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Minkštos kefyro mielinės bandelės su uogiene (orkaitėje)
Šios mielinės bandelės su uogiene gaunasi labai skanios, nes tešloje yra naudojamas kefyras. Uogienę galite rinktis kokią tik norisi, aš pasirinkau vyšnių.

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Meksikietiškos salotos su vištiena, juodosiomis pupelėmis, kukurūzais ir avokadais

Tokias vištienos salotas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias. Jei pašildysite vištienos krūtinėlę, salotos bus tarsi garnyras. Patiekalas tiks ir pietums, ir vakarienei, ir nešimuisi į darbą, dienos pietums.

...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:26 Maži mini koldūnai su faršu, gaminti su specialia forma
Mūsų šeima tikrai labai mėgsta koldūnus, bet iki šiol jų gamyba užimdavo daug laiko. Tačiau kaimynė man patarė įsigyti specialią formą, su kuria procesas užtrunka žymiai trumpiau. O skonis tas pats pasakiškas. Visa šeima laiminga. O dar dalį koldūnų galima užsišaldyti kameroje ir prireikus tiesiog i...

Skaityti daugiau