Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 15

Vakcinos vėl siejamos su autizmu

Tarp autizmu sergančių vaikų smegenyse būna „neįprastai didelė" aliuminio koncentracija, ir tyrėjai mano, kad vienas iš aliuminio šaltinių galėtų būti skiepai. Aliuminio druskų dedama j vakcinas, kad stimuliuotų imuniteto atsakomąją reakciją.

vakcina, medicina, autizmas, skiepai, aliuminis, smegenys, adjuvantai

Didžiosios Britanijos Kilio universiteto (Keele University) bioneorganinės chemijos prof. Christopheris Exley'is nustatė, kad penkių asmenų, kurie per gyvenimą sirgo autizmu, smegenyse būta vienų iš didžiausių aliuminio rodiklių, kokių apskritai kada nors yra turėjęs žmogus.

Aliuminio rodiklis buvo vienodai didelis visuose smegenų ėminiuose, net 15-mečio paauglio smegenų audiniuose, o tai atmeta galimybę, kad aliuminis kaupėsi ilgą laiką ir šaltinis buvo aplinkoje. Minėtu atveju aliuminio koncentracija buvo bent 10 kartų didesne, nei būtų galima tikėtis tokiame amžiuje.

„Galbūt dabar turime versiją apie ryšį tarp vakcinacijos ir autistinio spektro sutrikimų, ryšys yra aliuminio adjuvantai (imuninę reakciją aktyvinančios medžiagos) vakcinoje", - Ch. Exley'is rašė tyrimo tinklaraštyje.

Autizmu sergančių vaikų smegenyse buvo „neįprastai didelė" aliuminio koncentracija.

Daugiausia aliuminio buvo neuroglijų ląstelėse, o tai skatina manyti, kad uždegiminės ląstelės, kurios jau buvo pilnos aliuminio, į smegenis pateko per kraują, kirsdamos kraujo ir smegenų barjerą. Tyrėjas nurodė, kad toks mechanizmas būdingas tik žmonėms, kurie serga autizmu.

Esama kelių teorijų, kodėl kaip tik pacientų, kurie turi autistinio spektro sutrikimų, smegenyse būna tiek daug aliuminio. Galbūt jie turi genetinį polinkį, dėl kurio organizme kaupiasi ir sulaikomas aliuminis, galbūt kalti adjuvantai vakcinose, o gal abiejų veiksnių derinys.

J Trace Elem Biol, 2018; 46:76-82

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta