Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 1

Vandenilio Peroksidas Nuo Peršalimo Ir Gripo Prof. Neumyvakinas

Gripo sezonu, jūs galite pabandyti apsisaugoti nuo virusų įprastu 3% vandenilio peroksidu! Labai paprasta ir nereikia mokėti už brangius vaistus, o vaistai, kaip mes žinome gali ne tik padėti, bet ir turėti šalutinius poveikius sveikatai.

Kaip vandenio peroksidu apsisaugoti?

Žinoma, tai procedūra ne iš maloniausių, man taip pat turėjo praeiti, tam tikro laiko tarpas, kad galėčiau priprasti. Bet, dabar stengiuosi šią paprasta procedūra atlikti, bent kartą per savaitę.... Negaliu, ką pasakyti, bet lyg ir negripuoju.

Taigi, ką jums reikia padaryti? Praskieskite 20-25 lašus, 3% vandenilio peroksido, 100 ml švariu vandeniu, šiek tiek šiltu. Tada, paimkite vienkartinį švirkštą (išmeskite adatą). Į švirkštą įtraukiama mūsų paruošto tirpalo apie 2-3 kubelius (kiekviename švirkšte kubu bus skirtingai 1 kubas – 1 ml) ir palaipsniui suleiskite į kiekvieną šnervę. Pabandykite į nosį įpilti skysčio kuo giliau.

Tada, leiskite jam natūraliai nutekėti (skysčio išpūsti nereikia). Po 2-3 minučių pakartokite procedūrą. Šis paprastas, bet labai efektyvus būdas palengvina peršalimo simptomus ir yra gera profilaktika nuo gripo ir peršalimo.

Aš asmeniškai, tiesiog paruoštą tirpalą įpilu į delną ir įtraukiu pro nosį. Tikrai, kvėpavimas pagerėja, virusai esantys gleivinėje, nosies šnervėje pradeda “eiti” lauku. Nežinau, ar padės tai apsisaugoti nuo koronavirusu, kuris turbūt aptenka per kvėpavimo takus… tai apsisaugojimas jums bus dvejopas. O, kaip pripranti ir procedūrą tampa tiesiog įprotis.

Šį metodą rekomenduoja labai garsus profesorius Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas. Kuris – vandenilio peroksido didelis šalininkas, daugelį metų paskyręs išsiaiškinti kokia vandenio peroksido nauda žmogaus sveikatai ir ką galima gydyti. Kaip teigia profesorius “Vandenilio peroksidas – vaistas nuo visų ligų”.

Jei norite būti sveiki ir nešvaistyti pinigų brangiems vaistams, išbandykite šį metodą. Žinoma, pirma pasitarkite su savo gydytoju. O jei sergate rimčiau, gali prireikti ir rimtesnių vaistų…

Sveikatos patarimai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Laida

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 13:36 COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius....

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 11:23 COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją
Remiantis balandžio 5 d., didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau