Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 1

K. Vaištarienė Įsitikinusi: Vandenilio Peroksidas Užkertą Kelią Plisti Mikrobams, Virusams

Ne vienam yra tekę girdėti, kad žmonės nuo įvairių negalavimų gydosi į vandenį įlašinę keletą vandenilio peroksido lašų. Tačiau medikai, išgirdę tokį gydymo metodą, šiurpsta ir vienareikšmiškai tvirtina, kad vandenilio peroksidas tinka tik žaizdoms dezinfekuoti.

Naikina užkratą

Lietuvos vegetarų draugijos pirmininkė, chemijos mokslų daktarė Ksavera Vaištarienė, paklausta apie vandenilio peroksidą, nenustemba.

Sunkias ligas įveikusi moteris daugiau nei 10 metų pati geria vandeniu skiestą vandenilio peroksidą. K.Vaištarienė įsitikinusi, jog šis tirpalas – puiki profilaktinė priemonė nuo vėžio.

Pasak chemijos mokslų daktarės, vandenilio peroksidas skyla į savo sudedamąsias dalis – vandenį ir deguonį. Tad jį vartojant organizmas aprūpinamas deguonimi, sustiprinančiu vidines žmogaus struktūras.

„Kai organizmui trūksta deguonies, susidaro puiki terpė užkrato plitimui: mikrobams, virusams. Deguonis užkerta kelią jų plitimui“, – aiškino ji.

Ruso metodą patobulino

K.Vaištarienė kiekvieną rytą išgeria į šaukštą vandens sulašinusi tam tikrą kiekį 3 proc. vandenilio peroksido. Imtis tokių profilaktikos priemonių ji sumanė perskaičiusi rusų akademiko Ivano Neumyvakino darbus.

Tiesa, profesoriaus siūlomą metodą moteris šiek tiek patobulino.

K.Vaištarienė vandenilio peroksidu taip pat siūlo gydyti kraujuojančias dantenas ar parodontozę, nes taip sunaikinami mikrobai.

Tačiau sąrašas ligų, kurias neva gali įveikti vandenilio peroksidas, yra gana ilgas. Tarp jų minimos virškinamojo trakto bakterijos ir parazitai, širdies ir kraujagyslių, įvairios infekcinės ligos, alergijos.

Šis puikiai visiems žinomas tirpalas esą gali išgydyti net cukrinį diabetą, ŽIV ar vėžį. Pasaulyje šį gydymo būdą naudoja kai kurios klinikos.

Žalos neįžvelgia

Paminėjus, kad daugelis gydytojų kraupsta nuo tokių gydymosi metodų, K.Vaištarienė atšauna, jog taip stipriai vandeniu atskiestas vandenilio peroksidas negali pakenkti.

Be to, jeigu jį vartojant būtų kilę bėdų, moteris būtų išsityrusi sveikatą, norėdama įsitikinti, ar šis gydymo būdas nepakenkė.

Pašnekovės manymu, vandenilio peroksidas galėtų netikti nebent virškinimo sistemos ypatumų turinčiam žmogui. Kliūtis galėtų būti ir psichologinės priežastys, ypač ant etiketės perskaičius įspėjimą, kad jį galima vartoti tik išoriškai.

Gydytojai, paprašyti pakomentuoti apie savigydą vandenilio peroksidu, atsisakydavo. „Toks gydymo būdas nėra įteisintas“, – paaiškindavo jie.

Komentaras

Valdemaras Anužis, gydytojas anesteziologas-reanimatologas

Internetas – milžiniškas informacijos šaltinis, kur galima rasti įvairiausių alternatyvių gydymosi metodų. Kiekvienas turi teisę į gyvenimą ir mirtį. Mūsų medicinos problema, kad ji yra labai inertiška ir šventai tiki savo taikomais gydymo algoritmais. Tad, nesusipažinus su faktais, iš anksto atmetama, ignoruojama realiai egzistuojanti patirtis. Tai yra problema, nes taip atsiranda vietos šarlatanams, aferistams. Esu už tradicinę mediciną, bet ji turėtų būti atviresnė ir lankstesnė, matyti ir vertinti įvykius be išankstinių nuostatų, o pačią situaciją – maksimaliai objektyviai.

Kas yra vandenilio peroksidas ir nuo ko jis vartojamas

Vandenilio peroksidas yra stiprus oksidatorius. Jis sukelia antiseptinį poveikį, dezinfekuoja, dezodoruoja ir stabdo kraujavimą. Antimikrobinis poveikis silpnas ir trumpas (veikia tol, kol išsiskiria deguonis), tačiau preparatas veikia kai kuriuos virusus, taip pat ŽIV.

Tirpalas vartojamas žaizdoms plauti, nedideliam kraujavimui stabdyti, kai kuriems medicinos instrumentams bei prietaisams dezinfekuoti.

Rusų akademiko Ivano Neumyvakino patarimai:

Lankytojų komentarai:

Marija

Nereikia gąsdinti, kad nuo vandenilio peroksido atsisakė kasa, ar kad galima numirti. Tikras melas. Tik reikia naudoti teisingai, 3% peroksidą smarkiai skiesti vandeniu (į vieną stiklinę vandens 10 lašiukų). Perdozavus ir nuo vaistų galima numirti. Aš prieš tris metus, kai sirgau gripu, į dieną išgerdavau apie 6 tokias stiklines, ir pasveikau per dvi dienas, nenumiriau :) Mūsų imunitetas kovai su virusais ir bakterijomis pats gamina vandenilio peroksidą. Tad kodėl nepadėti imunitetui, kai atakuoja bacilos. Vandenilio peroksidas man tikras atradimas, dabar niekad nesergu virusinės infekcijos ligomis. Pilna yra anglų kalba straipsnių apie mokslininkų tyrimus dėl vandenilio peroksido naudos žmogaus organizmui. Skaitykit, kam įdomu.

gydytoja anesteziologė - reanimatologė

man kelia siaubą ta reklama gerti "maistinį" peroksidą t.y. 35 proc.iki 25 lašų, (tai būtų apie valgomas šaukštas )...savo praktikoje turėjau tokį atvejį kai teko reanimuoti 45 metų moterį, kuri supainiojus su skrandžio rūgštele išgėrė tokį kiekį tik 3 proc. peroksido, patikėkit vaizdelis buvo ne koks : moteris be sąmonės, pakitimai EKG kaip prie infarkto, putos iš burnos,....,o dar tas patarimas gerti būtinai ant tuščio skrandžio t.y. 2 val. po valgio ???...parodo pilną analfabetizmą medicinoje - tuščias skrandis būna tik po 6 val.,....

Ieva

Deja mano tėtis pavartojęs peroksido atsidūrė ant operacinio stalo nes atsisakė dirbti kasa kurią teko išoperuoti ir visi kiti organai. Ačiū Dievui išsikapstė. Mano nuomonė jei norit susitikt greičiau su Dievulis tai gerkit

Laima

Kad nagų grybelį išgydo tai įsitikinau pati. 10 metu niekas nepadejo po visokiu brangiu vaistuku ataukdavo toks pats grybetas. O po H2O2 per penkis mėnesius ataugo sveikas nagas. Va ir netikek pigiomis priemonėmis

Teresa

Sveiki. Tikrai jums nieko neatsitiks geriant peroksidą, nes jis labai silpnas. jeigu pilate ant atviros žaizdos ir ji išsivalo,tai reiškia,kad nenuodingas. Antraip koja ištintų. O maistinis peroksidas tai tas pats tik jis būna didesnės deguonies koncentracijos. Va tokį maistinį peroksidą atskiedžia distiliuotu vandeniu ir kokiu kiekiu vandens skiesite, tokios koncentracijos bus jūsų peroksidas. O kai rašo internete, kad reikia naudoti tik maistinį, tai rašo tokie žmonės kuriems rūpi užsidirbti.Mat tokį koncentruotą peroksidą naudoja maisto pramonėje. Juo balina batonus, ir kitus kepinius, žuvis dešros ir t.t

Anonimas

Vandenilio peroksidu įsigydžiau kerplige kurią niekaip negalėjau įveikti devynis metus, tradicinė medicina kaskart siūlė į vairius tepaliukus nuo kuriu žaizdos ant lūpų atsiverdavo dar labiau, o šią ligą:-) užkratą įnešė stomatologė remontuodama dantuką įplėšė lūpą, pirmą kartą žaizda trumpam užsitraukė tik po metų bet visad buvo jautri ir nusėta kaip voratinkliu. Peroksidą pradėjau gerti nuo 7 lašų įlašinant į šaukštą vandens ir kas rytą didėjant iki 30 lašų, o ant lūpos 3 savaites dėjau vatos tamponus suvilgytus vandenilio peroksidu. Dabar lūpos švarios, netgi nejautrios ir nesimato voratinklio žymių, nors ir dabar kartais suvilgau šiuo tirpalu. Netingėkit, pasiskatykit I.P.Neumivakino patarimus ir galėsite daug ką išsigydyti lengvai ir pigiai.

RAJA

SVEIKI,VIS SKAITAU APIE VANDENILIO PEROKSIDĄ BET LABAI MAIŠAUSI, AR JIS TŪRI BUTI MAISTINIS, AR TINKA IR IŠ VAISTINĖS, KURIS SKIRTAS DEZINFEKUOTI ŽAIZDAS? AČIU

zina

visi bijo vandens, prisotinto deguonimi, bet ryja tabletes, kurias išrašo daktaras, visiškai nežinodami, kas tai yra.

mrx

Vandenilio peroksidas skyla nuo sąlyčio su audiniais, todėl yra didelė tikimybė, kad visas tas deguonis išsiskirs būtent skrandyje, nepatekdamas į kraujotakos sistemą, tuo pačiu ir į kitus organus.

ta pati

labas. o tai paskui visą laiką ir reikia gerti po 15 lašų,ar pradėti vėl mažinti ? ačiū.

kk2

Pagal prof.Aleksandrą Neumyvakiną. Vandenilio peroksidą reikia pradėti gerti ryte ant tuščio po 5 lašus į stiklinę vandens,kitą rytą 6 lašus,3 rytą po 7 lašus ir taip didinti iki 15 lašų stiklinėje vandens ANT TUŠČIO.Dabar kiekvieną rytą geriu po 15 lašų įlašindama į stiklinę vandens.Jeigu paliksite bent 20 min.atidarytą buteliuką,jau ten bus ne vandenilio peroksidas o paprastas vanduo. Šitą procedūrą pradėjau gerti nuo mėnesio 5 dienos,tada nepasimečiau skaičiuodama iki 15 lašų.Sėkmės.

Anonimas

jeigu tai vanduo, prisotintas deguonimi, tai kodėl galetu pakenkti.....

Alvidas

Gėrimui reikalingas maistinis peroksidas ir jokiu būdu ne tas kuris parduodamas vaistinėse.

Qkas

P.S. Vaistinėse esantis 3% peroksidas gėrimui netinka, nes jame yra konservantų (farmacininkų absurdiškas būdas apsaugoti negendantį skystį matyt tam, kad tik žmonės jo nepradėtų gerti - "neduokdie, dar taps sveiki"..)

Aldona

Aš tai tikiu K. Vaištariene,nes ir pati turėjau sveikatos problemų, kurių medicina neišgydė ir pasmerkė mane mirčiai vos sulaukus 55-rių. O aš tuomet mirti dar nenorėjau ir atsisakiusi gydytojų paslaugų pradėjau badauti ir visais sveikuoliškais metodais gydytis. Dabar man 74 m.esu puikios sveikatos ir formos. Nevartoju jokių vaistų,papildų anei vitaminų, jau 22metus. Turiu visus dantis, kurių jokiomis pastomis nebrūžinu. Būtinai išbandysiu ir peroksidą. Dėkoju K.Vaištarienei, kad rūpinasi mūsų visų sveikata.

to 22

Abejoju, kad sulaukėte, bet galbūt.. Arba gal kam padės :) To recepto nepavyko gauti, bet su viena dėstytoja kalbėjau, tai sakė, kad užtektų ir pačio bičių pikio ekstrakto. Galima į jį įmaišyti kokį dar kitą ekstraktą veikiantį antimikrobiškai, pavyzdžiui medetkų. Bet nelabai būtina, nors nepakenks tai. Be abejo pirma turite įsitikinti, kad nesate alergiška bičių produktams :) Beje, dėstytojai užsiminiau ir apie vandenilio peroksido tokį panaudojimą, tai jos nuomonė kaip mano, geriau nerizikuot. Yra veiksmingų ir saugesnių priemonių :)

Aldona

tikiu, žinau žmonežės, kurie tai daro, jie tuo tiki ir gyvena be dideliu problemu.

18

Dar prisiminiau.. Tiksliai nieko dabar nepasakysiu, nes man tuo metu neaktualu tas buvo ir nieko neužsirašiau.. Žodžiu, buvo paskaita apie bičių produktus (LSMU farmacininkams), tai dėstytoja pateikė atliktus tyrimus, kokie bičių produktai, kokiomis koncentracijomis, kokias bakterijas veikia. Man rodos bičių pikis labai stebino savo sugebėjimais. Dėstytoja net receptą pasakė parodontozei gydyti (bent jau pati dėstytoja sakė, kad niekas kitas šios ligos praktiškai neveikia, tik pristabdo nebent, na, bet aš pati nesidomėjau tuo). Tai, jei kam įdomu, gal rasit ką nors interneto platybėse, o gal aš išgausiu iš ko nors, nes žinau, kad buvo užsirašiusių :) Ir šiaip daug kuo vertingi bičių produktai. Ir vėlgi nepamenu, kas tiksliai, ar žiedadulkės, ar medus, mažina cholesterolio kiekį, reguliuoja kraujospūdį. Žiedadulkėse yra ir būtinųjų aminorūgščių, ir vitaminų, ir mineralų. Kitaip tariant, tai patys natūraliausi multivitaminai :)

18 to 19

Oi, vandenilio peroksido tai jau tikrai bus :) Na, o dėl širdies ligų.. Net neįsivaizduoju, kuo jis gali padėti :D Geriau paieškokite kitokių priemonių šioms ligoms gydyti :) Pirmiausiai išsiaiškinkite, kas būtent negerai, o jau tada pagal situaciją arba atsiduokite gydytojų žinion, arba paieškokit patarimų internete (gal kokios daržovės, vaisiai ar arbatėlės tiks pagelbėti širdžiai ir kraujagyslėms, o gal tiesiog reikia sureguliuoti mitybą). Ir dar dėl to skalavimo.. Patarčiau ilgai taip nedaryt (kaip, kad ir buvo rašiusi Moma) arba bent jau labiau atskieskit, t.y. mažiau peroksido lašinkit.. Kad vėliau neįvyktų kokių burnos gleivinės, liežuvio ar pačių dantenų pakitimų. Nes toji chemikė labai abstrakčiai papasakojo, jokių tikslių duomenų nedavė, tai su tokia "informacija" labai atsargiai reikia elgtis..

to 18

Ačiū mieloji, gaila, kad dabar jau tamsu ir negaliu nubėgt į vaistinę to vandenilio peroksido(tikiuosi jo ten bus). O jau ryt pradėsiu rimtai gydytis. Tik dar nežinau, kaip gali padėti širdies-kraujagyslių ligom gydyti. Gal dar sužinosiu?Ačiū dar kartą ir malonaus vakaro, geroji.

to Sraigė

Na, Moma rašė, kad 1 lašą skiesti šaukštu vandens. Tai pagal tai, jei tradiciškai imant, šaukštas yra 15ml, tai tada belieka sužinoti, kokios talpos jūsų stiklinė ;) Dabar daugiausia stiklinės po 200ml, tai į tokią stiklinę vandens reikėtų įlašinti 13 lašų H2O2 :) O jei stiklinė 250 ml, tada 16 lašų :)

Vandenilio peroksidas ir vėžio gydymas

Sraigė

Gal kas gali paaiškinti, kiek lašų vandenilio peroksido reikia į stiklinę vandens, esant dantenų uždegimui, kraujavimui, skalauti? Gal galite plačiau šiek tiek paaiškinti? AČIŪ.

to Eddas

Dantų balinimui puikiai tinka paprasta soda ;) Ir niekuo nerizikuojate plius :)

siga

aš juo skalauju gerkle nuo anginos, puikiai padeda.

Eddas

Pigus, paprastas būdas dantų balinimui, dantenų kraujavimui sustabdyti, kavos, rūkymo dėmių nuemimui-tiesiog paskalauti burna 3%vandens peroksidu

teisingai moma

Būtent moma :) Žolelėse yra ne tik veikliosios medžiagos, bet šalia yra ir kitų, kurios gali kauptis ir po truputuką nuodyti organizmą. Tai tik taip atrodo, kad kas tos žolytės ar kas tie papildai, juk ne vaistai. Ir kalbant apie vaistus, tai žinokit, kad nei vienam gamintojui neapsimokėtų šiaip sau rašyti kontraindikacijas, dozavimo intervalus ar vaisto dozių kiekius, bei vartojimo trukmę, nes nuo ribojimų jiems tik pinigų į kišenę mažiau. Taip, kad neignoruokit to, kas rašoma informaciniame lapelyje ar nurodymuose ant pakuotės! Kad ir rodos toks nekaltas vaistas kaip purškalas ar lašiukai į nosį nuo slogos. Buvo rašyta kad ne daugiau kaip 5-7 dienas, maža būdama dar ir 8-ą dieną pavartojau... Ir jau nepamenu, kiek metų gyvenu su sloga, žiemą vasarą nesiskiriu su nosinėlėmis... Ir nebūkit naivūs :) Nemanykit, kad neatsirastų nei vieno gamintojo, kuris nesumąstytų užsikalt daugiau babkių gaminant "ypatingą vandenilio peroksidą" pridėjus jam indikacijų, jeigu tikrai būtų saugu jį vartoti į vidų :)

moma

Jau gal prieš 10 metų tokį "gydymosi" ar profilaktikos metodą žinojau. Pati nebandžiau, tik žinau, kad peroksidą galima vartoti apie 1 mėn laiko ir gerti reikia po 1 lašelį, skiedžiant šaukšte vandens. Po to keletą metų vartoti nepatartina. O šiaip ilgą laiką vartoti nepatartina net visokias vaistažoles, jos taip pat gali pakenkti, organizmui gavus per daug vienokių ar kitokių elementų. Žodžiu - kas per daug , tas nesveika. Nepamirškime.

to moralas

Chemikai išmano chemiją, o kaip veikia organizmą geriau išmano su biologiją reikalų turėję.. pvz gydytojai, farmacininkai. Studijuoju farmaciją, tai didžioji dalis ten yra chemijos, bet yra ir biologijos. Man ir kraupu pasidarė paskaičius, kad geria vandenilio peroksidą.. Chemikė man atrodo nelabai aiškiai ten mintį dėstė.. Vandenilio peroksidas skyla į vandenį ir atominį deguonį, o ne paprastą, kuris yra naudojamas kvėpavimo reakcijos, paprastai tariant kvėpavimui ar organizmo aprūpinimui deguonimi. Atominis deguonis yra labai reaktyvus, todėl nereikia atmesti galimybės, kad ilgai geriant net ir skiestą vandenilio peroksidą, gali pamažu atrofuotis stemplės ir skrandžio gleivinės. O dėl žarnyno ligų.. Spėčiau, kad iki tol, kol jis ten pateks bus jau seniai sureagavęs...

Vidai

na, Vaištarienei per 80 metų, o Kepeniui per 60. Tokių metų jaunai gali atrodyti tik po plastinių operacijų !!! Pagal jus, stori atrodo sveiki, gyvendami įprastą sau gyvenimą, nors ligų tikrai daugiau turi, nei tie "išdžiūvę"....

moralas

tikiu Vaištariene, ji chemikė !!!!

Vida

Neseniai žiūrėjau laidą, kurioje dalyvavo ponai Kepenis ir Vaištarienė. Jie ten aršiai gynė sveiką gyvenimo būdą, kaip kuris iš jų jį išmano. Neneigiu jų pasiekimų, bet manau, tai nėra tikrasis kelias. Jie man pasirodė abu labai susenę, išbalę, tiesiog be kraujo lašo veiduose ir savo išvaizdomis labai išskyrė iš kitų laidos dalyvių, gyvenančių įprastą gyvenimo būdą. Aš čia rašau nuoširdžiai. Jei tai būtų tikra, žmonės turėtų žydėti sveikata, jaunysę, ar ne taip?

Ieva

na dėl gėrimo nzn nebandžiau, bet burnai skalauti pasidarius tirpalą tai puiku.. dar pavalyti atsidarusius spuogelius ar žaizdeles... šeip man ji paskyrė, kai auskarus prasiveriau, bet pastebėjau, kad tinka daug kur.

Lina

kam linkę susidaryti kamščiai ausyse, juos, taip pat tirbdo-išbandytas metodas ir nepakenke tikrai.

ANE

juk ir jodo kelis lašus įlašinus į pieną ir išgėrus nemirštam...

As

manau,kad vandenilio peroksidas neturėtu kenkti sveikatai, nes yra stiprus oksidatorius ir naikina virusus.

Rašo: kaunodiena.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau