Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 17

3 Galimos Priemonės Apsisaugoti Nuo Virusų

Sveiki mielieji, neketinu jus stebinti, ką manau daugelis žino. Bet, kai per spauda išgirstu kuo žmonės bando kovoti su virusais, tai jau tampa nebejuokinga. Ar mes esame tiek išprusę, kad viską geriame kas su alkoholiu neskaitydami kam jis skirtas?

Žinau, rašau aš čia ne tiems mokslininkams, gydytojams ir ne turtuoliams, jie juk viską žino, bet daugelis, kaip sako liaudis jau senai guliu po žeme... gydydamiesi vaistais. Nekeliu reitingų, ir nemanau, kad šias mintis kas skaitys. Noriu pasakyti, kad išsakau savo nuomone ir neperšu jos niekam kitam, visi esame protingi.

Taigi, nesuprantu tų žmonių kurie perka tiek dezinfekcinio skysčio, kam jis reikalingas namuose? Yra daugelis būtų, kaip galima dezinfekuoti save ir savo šeimos narius. Žinoma, prieš šią priemone, nieko neturiu blogo, ji puikiai tiks kur yra didelis žmonių susibūrimas, gamyklose ir t.t.

Mano trys paprasti apsisaugojimo būdai nuo virusų, kuo yra labai pigūs ir rasite kiekvienas savo namuose. Noriu pasidalinti su jumis:

1. Manau pati svarbiausia priemonė, kuria galima apsisaugoti nuo virusų, bakterijų ir išvengti gripo, o galimai ir koronaviruso būtų vandenilio peroksidas. Tai tikrai dezinfekcinė priemonė, žinoma ji, kaip teikiama yra išorei, bet puikiai tinka ir vidiniam naudojimui. Žinoma, pirma pasidomėkite, kaip ją naudoti, kad nepažeistumėte vidaus organų. Tai labai pigu... o efektas daug didesnis. Galite paskaityti čia.

2. Dar viena priemonė elementarus česnakas. Žinoma, jo daug nesuvalgysi ir nereikia jo tiek valgyti. Kaip aš darydavau, šiuo metu česnakui esu alergiškas, bet metodas tikrai veikia. Gripai ir virusas tikrai nepuls... Nepamenu esu rašęs kažkur, savo straipsniuose... paieškoje paieškokite. Taigi, ką mes darome, manau kiekviena šeimininkė namuose turi česnaką, kad ir šiuo metu, skaitote žiūrite televizorių, prieš miegą paimkite atsipjaukite mažą skiltelę česnako ir įsidėkite į nosies šnerves, žinoma, žiūrėkite, kad jus česnako sultys nenudegintų odos. Tai, kaip aš darydavau, česnako gabaliuką įvyniodavau į tualetinį popieriaus gabalėlį ir įsidėdavau į šnerves.

Kvėpuoti galima, oda nenudeginsim, patogu bus ištraukti. Principas tas, kad kvėpuodami jūs įtraukiate česnako garus, kurie labai gerai dezinfekuoja nosį, kvėpavimo takus, gleivinę... juk tai labai paprasta, pigu, sveiką. Tik, darykite tai atsargiai ir gyliai nekiškite, po to turėsite daugiau problemų, negu naudos jei nebeištrauksite.

To, jums joks farmacininkas nepasakys...

Dar geriau jeigu jūs pasinaudosite tokiu pačiu būdu, bet česnako skilteles dėsite į ausis, principas toks pat, bet „nenudeginsite“ uoslės.

3. Dar viena priemonė, nežinau, kiek ji veiksminga, bet manau turėtu padėti, tai elementarūs eteriniai aliejai. Žinoma, vėl esu rašęs apie juos, kam koks eterinis aliejus yra naudingas. Bet, arbatmedžių aliejus turėtų dezinfekuoti jūsų kvėpavimo takus. Ką mes darome, žinoma, pirma visada, bet kokį produktą, kuris nėra tiek skirtas vidaus naudojimui, patikrinkite ant odos, ar nesate alergiškas. Viską darykite su protu, pasikonsultuokite ir tik tada darykite. Taigi, ką jums reikia padaryti, eterinio aliejaus porą lašiukų sumaišykite, su aliejumi ir patepkite šnerves ir viskas, galite eiti drąsiai į miestą. Grįžus galite vėl pasitepti. Riebalai, gali būti kokosų aliejus ir kt., neleis patekti bakterijoms, virusams į vidų, o eterinis aliejus sunaikins bakterijas. Žinoma, galite tepti ir ausies ertmes, kaip ir minėjau ankščiau. Tai išsaugosite „uoslę“.

Aš esu bandęs visus variantus ir su česnaku ir su eteriniais aliejais tiek vandenilio peroksidu. Galite maišyti, viena diena dėti į nosį, kitą dieną į ausis. Tik žinoma dėkite į nosis mažiau, nes efektas didesnis. Ir visada bandykite vynioti į keletą sluoksnių.

Štai ir viskas, žinoma, tiek arbatmedžiu aliejumi, tiek vandenilio peroksidu, galite skanauti burną, įsilašinkite kelis eterinio aliejaus lašiukus, vandenilio peroksido 10-15 lašų į stiklinę ir praskalaukite. Viskas jūsų darbas baigtas. Ir nereiks mokėti tokių didelių pinigų.
Plaukite rankas. Rankas plaunamos tam, kad jūs liečiate veidą, nosį ir taip toliau... Per rankas virusas neina, eina nuo jų... todėl geriausia priemonė yra kompleksinis rezultatas ūkinis muilas ir šios priemonės.

Nežinau, ką daugiau pasakyti... Žinoma norėtųsi, kad pasidalintu žmonės, ką pasakiau yra veiksmingos priemonės... Galimai, aš klystų. Įdomų, tie kurie tiria koronovirusą ir bando rasti vaistų, juos žudo vandenilio peroksidas, eterinis aliejus ar tiesiog paprastas česnakas?

Liaudies medicina su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau