Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2019 » Balandžio » 15

Žmona neištikima. Ar skirtis?

Skubos tvarka klientas pasiprašo poros konsultacijos, nes sužinojo, jog žmona jam jau pusę metų neištikima. Klientas labai įtūžęs dėl žmonos neištikimybės ir nori skirtis. Žmona yra neviltyje – žlunga jos šeima ir dabar ji liks viena auginti vaiką. Ji pasimetusi. Kur dabar reikės išeiti, kur gyventi, nes vyras už jos neištikimybę ją tiesiog varo iš namų.

Pradėjus aiškintis situaciją išaiškėja, jog žmonos „romanas“ tęsiasi jau porą metų. Prieš pusę metų šis romanas peraugo į intymius santykius.

Žmona neištikima. Ar skirtis? Žvilgsnis iš Apribojimų teorijos

Kad suprasti, kodėl taip atsitiko, pasitelkime Apribojimų teoriją. Ši teorija, pasitelkus Priežasties – Pasekmės ryšį, padeda sukonstruoti „Dabartinės Realybės Medį“ ir nustatyti Priežastis, sukėlusias skaudžias Pasekmes.

Remdamiesi Apribojimų teorija galime konstatuoti, jog Galutinė Nepageidaujama Pasekmė santykiuose yra Žmonos neištikimybė.

Pagal Apribojimų teoriją turėtų būti neišspręsta Problema, kuri sukėlė šią Galutinę Nepageidaujamą Pasekmę – Žmonos neištikimybę.

Analizuojant vyro ir žmonos intymius santykius buvo nustatyta, jog Žmona su Vyru nepatiria orgazmo. O ir pats seksualinės sueities dažnumas: 1- kart per mėnesį, jos netenkina.

Žmonos nepasitenkinimas intymiu gyvenimu pasireiškė didesniu irzlumu, nervingumu. Jai beveik visą laiką buvo bloga nuotaika, ji vengė būti kartu su vyru. Dažnai prasiveždavo pyktis. Atsirado polinkis keršyti už bet kokius niekniekius. Pastovus kabinėjimasis prie vyro sukeldavo stiprius tarpusavio konfliktus. Dėl seksualinio nepasitenkinimo žmona jautė įtampą. Ilgainiui tai pasireiškė didžiuliu nuovargiu, emociniu nestabilumu, pasireiškiančiu įžeidimais, menkinimu, stipriais konfliktais. Pradingo noras mylėtis. Jo vietoje atsirado nenoras mylėtis, šlykštėjimasis santykiais. „Iš pareigos jausmo“, kartais ji sutikdavo mylėtis, tačiau pati skubino vyrą „Greičiau pabaik“. Jai buvo sunku atsipalaiduoti. Ji nenorėjo tokios sueities ir visaip to vengė.

Vyras taip pat jautėsi blogai dėl tokių žmonos žodžių. Turėdamas aukštas Vertybes „nežiūrėjo į kairę“. Jis visą savo energiją ir dėmesį nukreipė į profesinę veiklą. Dirbo darbe daugiau, kad galėtų pats save gerbti, jog uždirba visos šeimos pragyvenimui. Po 10-12 val. darbo dienos pareidavo iš darbo namo pavargęs. Jėgų užtekdavo tik pavalgyti vakarienę. Po jos jis eidavo miegoti. Žmona likdavo viena su vaikais. Ji jautė, jog vis tolsta ir tolsta nuo savo Vyro.

Dėl tokių retų santykių Vyras susitaikė. Jis susitaikė ir dėl to, kaip jie vyko. Tačiau toks intymus gyvenimas netenkino Žmonos, nes ji nepatirdavo malonumo iš tokios sueities.

Taigi, Problema, kuri sukėlė Galutinę Nepageidaujamą Pasekmę – Žmonos neištikimybęyra – Žmona nepatiria orgazmo sueityje su savo Vyru. Vyras „savo reikalus“ padaro, o žmona lieka sujaudinta, tačiau nepatyrusi orgazmo. Gyvendama tokioje būsenoje keletą metų, žmona, „verčiama gamtos jėgų“, pradeda dairytis „į kairę“. Na, o „kairėje“ yra labai daug vyrų, norinčių pasimylėti su kita gražia moterimi. Tad žmonai pagundų netrūksta ir ji pradeda bendrauti su jai patikusiu, ir jai simpatizuojančiu vyru. Nors vyras ir yra vedęs, tačiau jai skundžiasi, kad jo žmona jį menkina, priekaištauja jam, uja bei atstumia jį lovoje. Jie supranta, jog abu turi nepatenkintą seksualinį poreikį. Jų tarpusavio bendravimas perauga į lengvą flirtą. Toliau – į stipresnį flirtą. Flirtuodami jie „kaitina vienas kitą“. Galiausiai vyras pasiūlo susitikti išgerti kavos. Gerdami kavą jie dar labiau „įkaitina“ vienas kitą. Po savaitės vyras pasiūlo jai sudalyvauti konferencijoje, kuri vyksta kitame mieste ir pasisiūlo ją pavėžėti. Konferencijos metu jie sėdi šalia, o jų noras susijungti pasiekią maksimumą. Grįžtant iš konferencijos vyras sustoja aikštelėje ir jie….. aistringai pasimyli. Kadangi moteris yra labai „prisirpusi“, o vyras patyręs, tai moteris orgazmo metu vos neišdaužia automobilio langų…

Toliau dviejų žmonių santykiai pereina į kitą lygmenį –jie tampa meilužiais. Galvodami apie tai, kada susitiks, ką kalbės, ką darys, abu iš anksto nusiteikia susitikimui ir yra tarsi prisirpę persikai, prie kurių vos prisilietus, pradeda bėgti sultys. Toks išankstinis „prisirpimas“ ir pirmieji prisilietimai susitikus, pakylėja abu į tokias aistros aukštumas, kuriose jie abu patiria labai stiprius, saldžius ir malonius išgyvenimus. Meilužiai yra laimingi, nes abu patiria orgazmą.

Dabar meilužiams belieka viską nuslėpti nuo savo antrų pusių bei susitarti dėl slaptų pasimatymų.

Žmonos elgesys su savo Vyru keičiasi. Dabar ji jau patiria orgazmą. Tik ne su savo, o svetimu vyru. Jos emocijos nurimsta. Įtampa dėl seksualinio nepasitenkinimo pranyksta. Žmona tampa nuolankesne, sukalbamesne. Ji pradeda daugiau rūpintis savimi: perka naujus rūbus, gražius apatinius, pradeda sportuoti, eiti į masažo kabinetus ir kitaip dailinti savo kūno linijas. Taip, taip, ji labai, labai nori patikti meilužiui.

Žmona nustoja priekaištauti, kaltinti ir žeminti vyrą. Stengiasi jam visaip įtikti, išskyrus lovos reikalus. Ten jai pradeda „skaudėti galvą“ ir ji visaip kaip stengiasi išvengti sueities, kuri ir taip yra reta.

Praėjus kuriam laikui Žmoną pradeda graužti Sąžinė. Ji pradeda jaustis blogai, nes apgaudinėja savo vyrą. Savo elgesiu ji pati pažeidžia savo pačios Vertybių sistemą ir dėl to išgyvena vidinį konfliktą. Ji pasimetusi, nes nežino, kaip išspręsti susidariusį konfliktą. Iš vienos pusės yra namai, vaikas, kurį Vyras labai myli, bendrai užgyventas turtas, Bendri Šeimos Tikslai. Iš kitos pusės yra įspūdingas seksualinis pasitenkinimas su meilužiu. Ką daryti? Ką pasirinkti? Kuo toliau, tuo stipresnis konfliktas darosi. Dėl to ji ir vėl tampa irzli. Jai sunkiai sekasi suvaldyti emocijas. O, kai bendraujant su vyru, jos prasiveržia, tai tarsi įvyksta 9-nių balų žemės drebėjimas, po kurio abu vaikšto su „kraujuojančiomis širdimis“. Santykiai prastėja. Didėja Atšalimas, Atitolimas. Mažėja Pasitikėjimas vienas kitu bei Saugumo jausmas. Abu jaučiasi blogai.

Pasinaudojusi konfliktais su Vyru, Žmona pradeda slėpti savo mobilų telefoną, uždaro galimybę jam stebėti, ką ji veikia FB ir pradeda meluoti. Vyras jaučiasi nesaugus, atstumtas. Jis pradeda įtarti kažką negerą. Pradeda domėtis, kur yra jo Žmona. Ką daro? O kai ieškai, tai ir surandi  Vyras suranda įrodymų, jog žmona jam neištikima. Vyro „širdį“ tarsi kas būtų su kirviu perskrodęs! Jam labai skauda. Vyras yra ištiktas šoko ir labai smarkiai supykęs. Mintys jo galvoje sukasi, kaip voverės rate. Kaip ji taip galėjo pasielgti? Kodėl? Už ką man tokia bausmė? Jis nusprendžia ieškoti atsakymų su specialisto pagalba ir taip jie ateina į poros konsultaciją.

Pasinaudoję Apribojimų teorija, gilinamės toliau – Kodėl Žmona nepatiria su Vyru orgazmo? Nustatomos dvi priežastys:

1. Vyras darbe labai išvargsta ir, gyvendamas nesveiką gyvenimo būdą, nebegali palaikyti puikios savo „sportinės formos“ lovoje.
2. Vyras neturi reikiamų žinių apie tai, kaip reikia elgtis su moterimi, kad ji patirtų orgazmą.

Taip, žingsnis po žingsnio, prieiname prie Šakninės Priežasties, sukėlusios Problemą ir Nepageidaujamas Pasekmes – Nepakankamos Vyro žinios ir gebėjimai užtikrinti žmonos seksualinį pasitenkinimą.

Žmona neištikima. Ar skirtis? Vyro atsakomybė

Kai, nagrinėjant šį Žmonos neištikimybės atvejį klientas prieina prie šios išvados, kad Šakninė Priežastis, sukėlusi Nepageidaujamas Pasekmes santykiuose yra jo paties nepakankamos žinios ir gebėjimai užtikrinti Žmonos seksualinį pasitenkinimą, jis turi sutikti ir su tuo, kad jis pats taip pat turi prisiimti atsakomybę už tai, kad žmona buvo neištikima. Klientas sutinka su tuo, nes supranta, kad savo netinkamu elgesiu su Žmona įtakojo tai, kad Žmona „nuėjo į kairę“.

Žmona neištikima. Ar skirtis? Žmonos atsakomybė

Panagrinėkime ir žmoną. Ką ji laimėjo ?

Visų pirma, Žmona nepatirdavo orgazmo. Dėl to ji kentėjo ir jautėsi blogai.

Antra – dėl to, kad ji buvo neištikima, ją graužė sąžinė ir ji neturėjo vidinės ramybės. Dėl to ji taip pat kentėjo ir jautėsi dar blogiau.

Trečia – kai viskas išaiškėjo, ant svarstyklių lėkštės yra padėta „Šeima“. Vyras yra susiruošęs skirtis su neištikima Žmona. Dėl to ji dabar labai kenčia ir jaučiasi tarsi žemė slystų iš po jos kojų.

Ką laimėjo Žmona? Žmona laimėjo galimybę ieškoti kito vyro, kuris ją „paimtų“ su vaiku! Reikalas tas, kad jos meilužis net nesiruošia skirtis su savo žmona. Jis tiesiog melavo jai, kai sakė, kad jo prasti santykiai su žmona, nes norėjo „apturėti“ ją.

Žmona neištikima. Ar skirtis? Ar jie galėjo pasielgti kitaip?

Kaip matome, šiuo atveju nukentėjo abu: ir Vyras ir Žmona. Ar jie galėjo pasielgti kitaip? Galėjo, jei:
• Žmona būtų pasakiusi Vyrui, kad nepatiria orgazmo. Nuoširdžiai pasakydama, jog čia yra problema, ji būtų iniciavusi šios problemos sprendimą.
• Vyras būtų žinojęs, kas per sutvėrimas yra moteris ir sugebėjęs suteikti savo mylimai Žmonai orgazmą.
• Vyras būtų kreipęs daugiau dėmesio į Žmoną, nei į darbą.

Jie galėjo išvengti tokių skaudžių pasekmių, jei viena/vienas ar abu būtų atėję į psichologo konsultaciją. Dar viena puiki galimybė panaikinti seksualinio nepasitenkinimo priežastis neįžeidžiant vyro, yra sudalyvauti seminare poroms „Kaip sustiprinti intymų poros ryšį“. Šiame seminare Vyras būtų sužinojęs, kaip užtikrinti moters seksualinį pasitenkinimą ir pašalinti Žmonos seksualinio nepasitenkinimo priežastį.

Žmona neištikima. Ar skirtis? Išvados

Ši atvejo analizė, atlikta pasinaudojus Apribojimų teorijos įrankiais, atskleidžia vieną svarbiausių Priežasčių, sukeliančių Problemas ir Nepageidaujamas Pasekmes intymiame sutuoktinių ryšyje. O Priežastis yra nepakankamos abiejų žinios ir gebėjimai užtikrinti abipusį seksualinį pasitenkinimą. Už šių žinių stoką dažnai tenka sumokėti Šeimos kaina, nes poros dėl seksualinio nepasitenkinimo skiriasi. Skiriasi, nes negali gyventi su tokiu Vertybių sistemos pažeidimu – Neištikimybe. Skiriasi, nes negali gyventi su žmogumi, kuris pamynė priesaiką ir tave išdavė.

Ar jums Šeima yra nieko verta, kad galėtumėte ignoruoti vieno ar abiejų seksualinį nepasitenkinimą ir nespręsti šios problemos? Rašo: psichika.eu. Iliustracija: Alex Iby / Unsplash

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto