Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 28

Skubios pagalbos kabinetus visoje Amerikoje užplūsta pacientai, kenčiantys nuo ūmaus organų nepakankamumo ir alinančių simptomų...

(Paranormal) Nacionalinis visuomeninis radijas (National Public Radio, NPR) prabilo apie didelį priėmimo į skubios pagalbos kambarius padidėjimą visose Jungtinėse Valstijose.

Skubios pagalbos kabinetus visoje Amerikoje užplūsta pacientai, kenčiantys nuo ūmaus organų nepakankamumo ir alinančių simptomų... žiniasklaida teigia, kad tai nesusiję su kovidų vakcinomis.

Nors iki skausmo akivaizdu, kad "visiškai paskiepyti" amerikiečiai masiškai serga, NPR viską aiškina paslaptimi, o gal kažkuo baisiu, nes iki Helovino liko vos kelios dienos.

Pavyzdžiui, Lansinge, Mičigano valstijoje, Sparrow ligoninėje, dėl laisvų lovų stygiaus, labai daug sergančių pacientų turi būti išrikiuoti ant neštuvų įstaigos koridoriuose.

"Sunku į tai žiūrėti", - sakė skubios pagalbos skyriaus slaugos direktorė Tiffani Dusang.

"Visada jaučiuosi labai, labai blogai, kai einu koridoriumi ir matau, kad žmonės kenčia skausmą, jiems reikia miego arba ramybės. Bet jie turi būti koridoriuje, kur, kaip matote, kas minutę praeina 10 ar 15 žmonių."

Vuchano koronaviruso (Covid-19) "pandemijos" pradžioje, gerokai prieš tai, kai per operaciją "Warp Speed" buvo pradėtos naudoti vadinamosios "vakcinos", "Sparrow" ligoninė buvo gana normali. Tačiau, kai skiepai tapo plačiai paplitę, pradėjo plūsti ligoniai.

Pasirodo, dauguma JAV ligoninių prieš pradedant skiepytis buvo tuščios. Tik po to, kai injekcijos buvo plačiai išplatintos, ligonines visoje šalyje pradėjo plūsti nauji pacientai.

Kai Bideno švirkštai pateks į žmonių rankas, visa sveikatos apsaugos sistema gali sugriūti nuo visų jų sukeltų ligonių

Gydytojai ir slaugytojos sako, kad pacientų ligų sunkumas yra labai įvairus. Vieni pacientai skundžiasi pilvo skausmais, kitiems sunku kvėpuoti.

Taip pat daug ir įvairių kraujo krešulių, kurie tapo įprastu reiškiniu žmonėms, kuriems sušvirkščiama "vaistais" užmaskuoto baltymo spyglių biologinio ginklo.

Taip pat padaugėjo pacientų, kenčiančių nuo širdies ir kraujagyslių ligų, nepavykusių savižudybių, ūmaus organų nepakankamumo ir daugybės alinančių simptomų. Daugelis šių pacientų nebegali dirbti ir sunkiai išgyvena dieną.

Jei jie būtų rizikavę su Kinijos virusu ir nesileidę injekcijų, tikriausiai jiems viskas būtų buvę gerai. Tačiau dėl to, kad jie klausė Tony Fauci, dabar jie labai kenčia nuo vakcinos sukeltų nepageidaujamų reiškinių.

NPR ilgame straipsnyje apie šį reiškinį nė karto nepaminėtas žodis "vakcina". Paieškokite žodžių patys: Pamatysite, kad jis net nėra įtrauktas į lygtį, nors yra akivaizdžiausias kaltininkas.

Ataskaitoje teigiama, kad artėjant žiemos sezonui JAV beveik 20 proc. padaugėjo hospitalizacijų, nors vasarą, kai žmonės buvo šiltai ir saulėje, jų buvo mažiau. Tai leidžia manyti, kad žiemai įsibėgėjus, visuomenės sveikatos požiūriu ji bus niūri.

"Tai ankstyvas rodiklis, kad tai, kas vyksta ED, yra tai, kad mes matome daugiau ūmių atvejų nei prieš pandemiją", - sakė Epic Health Research Network duomenų mokslininkas Calebas Coxas.

"Nors matome, kad vasarą bendras atvejų skaičius grįžta į normą, matome, kad ūmesnių būklių vis dar daugiau nei prieš pandemiją, o mažesnio sunkumo būklių vis dar mažiau nei prieš pandemiją."

Kadangi „Biden Boosters“ bus išplatinti, tikimės, kad kils dar viena ūmių sveikatos problemų banga, dėl kurios ligoninės bus dar labiau užverstos sergančiais, visiškai paskiepytais pacientais.

Milijonai gyvybių yra sunaikinami dėl Fauci skiepų nuo gripo. Norėdami sekti naujausias žinias, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

NPR.org

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau