Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Sausio » 14

Jeigu nesijaučiate saugios šalia vyro, neeikvokite jam energijos

Kaip išmesti iš galvos žmogų, kuris buvo artimiausias, o paskui nusprendė juo nebebūti? Niekaip jo neišmesite ir nešvaistykite tam savo jėgų.

 

Jūsų letena liko spąstuose. Ji skaudės ir kraujuos, paskui užgis ir apaugs kailiu. Jūs išmoksite apsieiti be jos ir net nustosite ją prisiminti. Tačiau letenėlės nebebus. Bet yra ir gera naujiena: jūs turite dar tris sveikas letenas. Taip guodžia rašytoja ir žurnalistė Malka Lorenz.

Siūlome perskaityti 9 jos išmintingus patarimus apie moters ir vyro santykius.

*Jeigu nemylite vyro, negalėsite su juo miegoti. Jeigu mylite vyrą, negalėsite miegoti su niekuo kitu.

*Man atrodo, kad idėja, jog „darbas turi teikti džiaugsmą“, yra iš tos pačios serijos, kad „santuoka turi nešti laimę“. Tai yra tokia pusiau ezoterinė koncepcija apie draugišką pasaulį ir apie gyvenimą, kuris jums kažką skolingas.

Pasaulis nėra draugiškas, o gyvenimas niekam nieko neskolingas. Santuoka turi teikti saugumo jausmą. O laimė – kaip pasiseks. Darbas turi nešti pinigus. Jeigu jis dar patinka, tai yra toks pat stebuklas ir sėkmė kaip laiminga santuoka. Tik ne norma. Laimės apskritai nėra norma.

*Jeigu jūs nesijaučiate saugiai būdamos šalia savo vyro, tai negaiškite jam laiko ir jėgų, negalvokite apie jį apskritai ir gyvenkite taip, tarytum vyro neturėtumėte. Todėl kad jūs jo neturite!

 

*Kai žmogui blogai, beprasmiška jį įtikinėti, kad jam yra gerai ir kad jis paprasčiausiai neišsimiegojo.

*Kai apsigyvenate su vyru tik todėl, kad daugiau nėra kur gyventi, jūs išeinate nuo mamos pas kitą tokią pat mamą. Iš esmės jūs su savo mama niekada neišsiskyrėte.

*Mes juk švytime tada, kai mumis žavisi. Kai salę apima ekstazė, artistas taip pat būna ekstazėje. Tai yra dvipusis procesas. Įsivaizduokite, kad jumis visą laiką kažkas gėrisi. Įsivaizduojamas draugas arba Dievas.

*Jeigu jūs kažko niekada neturėjote, tai jums nebus kaip sužinoti, kiek jums tas reikalinga. Jeigu mums kažko reikia, tai mums visada atrodo, kad to reikia labai daug. Kai per karščius reikalaujate limonado, jūs užsakote didžiausią butelį ir abejojate, ar nebus per mažai. O paskui paaiškėja, kad jums užteko pusės stiklinės.

*Kai kam svarbiausias dalykas – tvarka namuose. Ir tai visai nejuokinga. Kai kam labai reikia kūniškų glamonių, o kai kam – linksmybių ir šventės jausmo. Visi maitinasi skirtingu maistu. Jeigu žmogus neturi jums tinkamo maisto, tai jūs būsite amžinai alkanos.

*Gyvenimo nereikia kontroliuoti. Jis pats kontroliuos, ką norės. Su juo nereikia kovoti. Su gyvenimu reikia draugauti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau