Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 19

Degant maisto gamykloms, atidaromas didžiulis fabrikas, kuriame perdirbami žmonėms vartoti skirti vabzdžiai

Kol visoje JAV paslaptingai dega maisto perdirbimo gamyklos, tyliai atsidarė naujas milžiniškas fabrikas, kuriame maistas gaminamas iš vabzdžių.

Gegužės pabaigoje "Aspire Food Group" paskelbė, kad Londone, Ontarijuje, Kanadoje, atidarė didžiausią pasaulyje "alternatyvių baltymų" maisto gamyklą, kurios pagrindinė sudedamoji dalis - vikšrai.

"Aspire" naujojoje gamykloje, kaip pranešama, kasmet bus pagaminama 9000 metrinių tonų vikšrų, skirtų žmonėms ir naminiams gyvūnams vartoti. Tai yra apie du milijardai vabzdžių, kurie kasmet bus paskirstyti visoje Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose", - pažymima pranešime.

Aspire gyrėsi, kad jau turi užsakymų, kurie leis jai dirbti kelerius ateinančius metus.

Susiję: Masinė galvijų mirtis - tai "vidinis darbas", kuriuo siekiama sukelti maisto trūkumą Amerikoje

Apie tai praneša portalas Westernjournal.com: Aspire" teigia, kad vikšrai turi daug baltymų ir turėtų būti laikomi kitu "supermaistu". Jie teigia, kad šio daug skaidulų turinčio maisto šaltinio jau galima rasti maisto prekių parduotuvėse ir restoranuose, be to, jie "daro mažesnį poveikį aplinkai nei tradiciniai baltymų šaltiniai".

Žinoma, kairieji jau dešimtmečius propaguoja vabalų kaip maisto "tvarumą", o kvazivalstybinės institucijos jau daugelį metų bando juos reklamuoti.

Neseniai "New York Food Policy" klausė: "Kodėl nevalgome daugiau vabalų?", o "Smithsonian" neseniai savo svetainėje paskelbė visą skyrių, kuriame propaguojami vabalai maistui.

Didžiosios Britanijos mokslininkai ir tyrėjai bandė pasiekti, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė pradėtų tiekti moksleiviams vabzdžių maistą šalies vyriausybės kontroliuojamose mokyklose.

"Mokslininkai planuoja maitinti vabalais, pavyzdžiui, naminiais vikšrais ir miltiniais sliekais, vaikus nuo 5 iki 11 metų amžiaus iš keturių Velso pradinių mokyklų", - gegužę rašė laikraštis "Daily Mail".

Žiniasklaida taip pat dažnai skelbia istorijas apie tai, kaip žmonės turėtų pakeisti maisto gamybą ir pradėti vartoti vabzdžius. Praėjusiais metais žurnalas "Time" išspausdino straipsnį, kuriame skelbė: "Kaip vabzdžių valgymas gali padėti išgelbėti planetą". Dienraštis "The Guardian" įsitraukė į žaidimą teigdamas: "Maisto ateitis - vabzdžiai". Ir kairioji televizija CNN neatsiliko, išreklamavusi šią temą, teigdama, kad vabalai yra "[t]as maistas, kuris gali pamaitinti ir galbūt išgelbėti planetą".

Iš tiesų "Aspire Food Group" gimė 2013 m., kai Egipte gimęs McGill studentas Mohamedas Ašūras (Mohammed Ashour) ir jo komanda laimėjo prestižinį 1 mln. dolerių Hult prizą už vabzdžių, kaip žmonių maisto šaltinio, tyrimus. JAV prezidento Billo Clintono (Bill Clinton) įteiktas prizas paskatino Ašūrą ir jo komandą įkurti "Aspire Foods" ir toliau tirti vabzdžių naudojimą maistui.

Bendrovė "Aspire" yra registruota Afrikos valstybėje Ganoje, o dabar turi gamyklų JAV ir Kanadoje.

"Iš esmės sudarėme visos vikšro kelionės nuo išsiritimo iki partijos žemėlapį ir ieškojome visų galimybių rinkti duomenis ir taikyti automatizavimą", - 2017 m. "Food Navigator" pasakojo Ašuras.

Ašūras vargu ar yra vienintelis. Kairiųjų pažiūrų milijardierius Billas Gatesas (Bill Gates) taip pat bando stumti maistui skirtus vabalus. Grupė, užsiimanti vabalų maistui kūrimu, 2012 m. laimėjo didelę Bilo ir Melindos Geitsų fondo dotaciją ir siekia, kad žmonija pereitų prie vabalų vartojimo.

B. Gatesas taip pat bandė nukreipti žmones į sintetinį maistą. Vos pernai Gatesas pateko į naujienas, primygtinai ragindamas pasaulį nustoti valgyti jautieną ir pakeisti ją sintetiniais mėsos produktais.

Tuo tarpu milijardierių elitui ir kairiųjų pažiūrų mokslininkams bandant mus priversti valgyti vabalus ir chemiškai sukurtą sintetinį maistą, Amerikoje vis daugiau nelaimių ištinka mūsų ūkius, gamyklas ir perdirbimo įmones, o tai dar labiau apkrauna ir taip įtemptą maisto grandinę.

Amerikoje toliau sparčiai kylant maisto produktų kainoms, stebime vieną katastrofą po kitos. Praėjusią savaitę Kanzase staiga nugaišo tūkstančiai riebių galvijų, matyt, dėl karščio, teko atšaukti daugiau kaip pusę milijono kilogramų iš anksto paruoštos vištienos, baiminantis ligų, o tūkstančiai viščiukų žuvo per didžiulį gaisrą Arkanzaso ūkyje.

Be to, vis daugėja įrenginių, kurie sunaikinami kaip tik tada, kai jų labiausiai reikia.

Viso šio naikinimo fone kairiųjų pažiūrų grupė Kanadoje atidaro didžiulį įrenginį, kuriame ragina mus valgyti vabalus. Galbūt tai sutapimas, bet laikas nuostabus.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau