Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 28

PSO nurodė didžiosioms technologijoms pradėti cenzūruoti beždžionių raupų "dezinformaciją"

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ragina visas socialinės žiniasklaidos platformas agresyviai cenzūruoti bet kokią informaciją, prieštaraujančią pagrindiniam žiniasklaidos pasakojimui apie beždžionių raupus.

Per COVID-19 spaudos brifingą PSO generalinis direktorius Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (Tedros Adhanom Ghebreyesus,) įspėjo, kad "stigma ir diskriminacija gali būti tokia pat pavojinga, kaip ir bet koks virusas, ir gali paskatinti protrūkį".

Jis paragino "visas socialinės žiniasklaidos platformas, technologijų bendroves ir naujienų organizacijas bendradarbiauti su mumis, kad būtų užkirstas kelias žalingai informacijai ir kovojama su ja".

Apie tai praneša Reclaimthenet.org: Nors daktaras Tedrosas nenurodė, kokius teiginius pagal jo siūlomą beždžionių raupų dezinformacijos cenzūravimo planą "Big Tech" turėtų slopinti, daugelis žiniasklaidos priemonių skundėsi, kad tie, kurie beždžionių raupus vadina "gėjų liga" arba apibūdina beždžionių raupus kaip "išimtinai su vyrais turinčius lytinių santykių", skleidžia dezinformaciją.

Tedrosas nepuolė šių teiginių vadinti dezinformacija, tačiau po raginimo cenzūruoti dezinformaciją apie beždžionių raupus aptarė beždžionių raupų atvejus ir jų plitimą.

"Nors iki šiol 98 proc. atvejų užregistruota tarp vyrų, turinčių lytinių santykių su vyrais, beždžionių raupais gali užsikrėsti bet kuris asmuo, turintis sąlytį su šiuo virusu, todėl PSO rekomenduoja šalims imtis veiksmų, kad būtų sumažinta perdavimo kitoms pažeidžiamoms grupėms, įskaitant vaikus, nėščias moteris ir asmenis, kurių imunitetas nusilpęs, rizika", - sakė daktaras Tedrosas. "Be užsikrėtimo per lytinius santykius, beždžionių raupai gali plisti buityje per artimą žmonių tarpusavio kontaktą, pavyzdžiui, apkabinus ir pabučiavus, ir ant užkrėstų rankšluosčių ar patalynės."

PSO raginimas sudaryti didžiųjų technologijų ir PSO cenzūros aljansą, nukreiptą prieš dezinformaciją apie beždžionių raupus, yra bauginamai panašus į cenzūros aljansą, kuris buvo sudarytas per COVID-19, kai PSO bendradarbiavo su "YouTube", "Facebook", "Wikipedia" ir kitais, kad cenzūruotų arba pažymėtų COVID-19 dezinformaciją. Pagal šį aljansą "YouTube" buvo vienas iš labiausiai atsidavusių cenzorių ir pašalino daugiau kaip 800 000 vaizdo įrašų, nes jie prieštaravo PSO.

Nepaisant to, kad didžiosios technologijų bendrovės suteikė PSO kaip tiesos arbitrui įgaliojimus ir leido jai nuspręsti, kuriuos vadinamosios COVID-19 dezinformacijos kūrinius jos turėtų cenzūruoti, PSO per COVID daug ką supainiojo. Vienas iš liūdniausiai pagarsėjusių pavyzdžių - 2020 m. sausio 14 d. tviterio žinutė, kurioje teigiama, kad "Kinijos valdžios institucijų atlikti preliminarūs tyrimai nerado aiškių koronaviruso perdavimo iš žmogaus žmogui įrodymų".

PSO, tiesa, cenzūra, beždžionių raupai

Likus kelioms dienoms iki šio cenzūros skambučio, PSO paskelbė, kad beždžionių raupai yra pasaulinio masto ekstremali situacija sveikatos apsaugos srityje.

Šis siekis padidinti beždžionių raupų dezinformacijos cenzūravimą yra susijęs su tuo, kad PSO šiais metais dar kartą ėmėsi galios ir siekė sudaryti tarptautinę pandemijų sutartį. Pagal šią sutartį PSO siekia, kad būtų imtasi "nacionalinių ir pasaulinių koordinuotų veiksmų, kuriais būtų sprendžiama visuomenės sveikatai kenkiančios dezinformacijos, dezinformacijos ir stigmatizavimo problema", taip pat skiepų pasų, pasaulinės priežiūros ir kt. Šio mėnesio pradžioje PSO susitarė, kad ši sutartis bus teisiškai privaloma.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau