Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugpjūčio » 28

Elonas Muskas yra "slaptas" jaunasis pasaulio lyderis ir pritaria Klauso Schwabo vizijai

Milijardierius Elonas Muskas (Elon Musk) naudojasi savo turtais ir įtaka, kad respublikonų politika būtų nukreipta į atvirų sienų apsaugą, klimato nerimą keliančius reiškinius ir nutoltų nuo krikščioniškųjų vertybių rėmimo.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

2008 m. E. Muskas buvo Pasaulio ekonomikos forumo jaunasis pasaulio lyderis. Nors E. Muskas pasiryžęs pašalinti šią informaciją iš interneto, tai, kad jis kadaise buvo susijęs su WEF, neturėtų stebinti. E. Muskas pritaria daugeliui Klauso Švabo (Klaus Schwab) niekingų tikslų, įskaitant vaikų mikročipavimą ir mikroschemų gręžimą į žmonių smegenis.

Kitaip nei kiti milijardieriai ir jaunieji pasaulio lyderiai, Muskas nėra pasirodęs Davose ir nėra leidęsis fotografuojamas kartu su Schwabu. Musko šalininkai tvirtina, kad tai įrodo, jog jis nusigręžė nuo WEF.

Tačiau yra daugybė įrodymų, leidžiančių manyti, kad E. Muskas vis dar yra tvirtai įsitvirtinęs WEF viduje, o jo, kaip laisvai besivadovaujančio kapitalistinio technokrato, veidas yra dvigubo agento gudrybės, kuria siekiama manipuliuoti masėmis socialinėje žiniasklaidoje, dalis.

Muskas dalyvavo dideliame privačiame susirinkime, kurį Vajominge surengė Atstovų Rūmų mažumos lyderis Kevinas McCarthy (R-CA). McCarthy pristatytas kaip "mūsų laikų Tomas Edisonas", Muskas negailėjo laiko pareikšdamas, kad Respublikonų partijai reikia atsisakyti krikščioniškos moralės.

Muskas pareiškė, kad respublikonai turėtų laikytis "atokiau nuo žmonių miegamųjų", o demokratai - "atokiau nuo žmonių piniginių". Jis taip pat bando nutraukti Donaldo Trumpo (Donald Trump) įtaką GOP, ragindamas Floridos gubernatorių Roną DeSantisą (Ron DeSantis) kandidatuoti į prezidentus 2024 m.

Anot visą gyvenimą demokratų rinkėju buvusio žmogaus, jis perėjo į dešinę pusę po to, kai demokratai tapo susiskaldymo ir neapykantos partija.

Nors sunku nesutikti su E. Musko šiuolaikinės Demokratų partijos analize, Teslos "technokinas" vis dėlto laikosi daugelio pažiūrų, kurios kelia didelių abejonių ir nė iš tolo nesiderina su konservatyvia mąstysena.

Dideliame privačiame susirinkime Muskas taip pat pareiškė, kad GOP turi pripažinti masinę imigraciją, atviras sienas ir būti geranoriškesnė nelegaliems imigrantams. Kalbant apie kontekstą, reikia pasakyti, kad Muskas kalbėjo tuo metu, kai per JAV pietinę sieną plūdo viena po kitos nelegalių imigrantų bangos, kruopščiai organizuodamos globalistų sąmokslą prieš JAV Respubliką.

"Kad būtų aišku, aš palaikau kairiąją Respublikonų partijos pusę ir dešiniąją Demokratų partijos pusę!" Muskas rašė tviteryje, nurodydamas, kad nėra konservatorius.

Pastaraisiais metais E. Muskas iš naujo apsireiškė kaip populistas ir flirtavo su sąmokslininkų bendruomene, tačiau jis jau seniai yra žaliųjų darbo vietų sukčius, kuris klimato kaitos darbotvarkę stūmė siekdamas pasipildyti savo kišenes.

2017 m. birželį Muskas pasitraukė iš prezidento Donaldo Trumpo (Donald Trump) verslo patarėjų grupės, įsižeidęs, kad prezidentas išdrįso išstoti Jungtines Valstijas iš globalistinio Paryžiaus klimato kaitos susitarimo.

Anksčiau buvo plačiai rašoma apie Musko priklausomybę nuo vyriausybės skiriamų žaliųjų subsidijų ir jo ištikimybę komunistinei Kinijai. Pažvelkite į šį tviterio įrašą, kad sužinotumėte, kam šis technokratinis globalistas yra ištikimas.

"Kinijos pasiekta ekonominė gerovė yra išties nuostabi, ypač infrastruktūros srityje! Raginu žmones apsilankyti ir įsitikinti savo akimis", - rašė E. Muskas tviteryje.

Neseniai Muskas taip pat nusistatė prieš bitkoinus ir prisijungė prie pagrindinės srovės, smerkiančios technologiją, galinčią suteikti žmonijai finansinę laisvę. Pasak Musko, elektros energija, kurios reikia bitkoinams išgauti, yra netvari, tačiau didžiulis elektros energijos kiekis, reikalingas jo automobiliams maitinti, yra kažkaip gerai.

Muskas socialinėje žiniasklaidoje vaidina klasės klouną, linksmindamas mases. Tačiau, jei praskleisime paviršių, paaiškės, kad Muskas yra ardomasis globalistinis elementas, įsitraukęs į konservatyvią politiką, kad nukreiptų GOP nuo "America First".

Šį visą gyvenimą demokratu dirbusį ir pavojingą įsibrovėlį, kurį pamėgo RINO Kevinas McCarthy, reikia vertinti itin įtariai.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Laikas parodys, ar tai dar vienas klaunas, kuriam užduotis nukreipti mases.... Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau