Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 22

ES finansuoja biometrinių mokėjimų iš skaitmeninių piniginių bandymą

ES Komisija skirs lėšų konsorciumui, kurio užduotis - pradėti bloko skaitmeninės tapatybės piniginės ID mokėjimų bandomąjį projektą.

NOBID (Nordic-Baltic eID Project) buvo pasirinktas vadovauti daugiašaliam konsorciumui, kurį sudaro kelios bendrovės, pavyzdžiui, "Thales" ir "iProov", ir kuris 2023 m. kovo mėn. turėtų pradėti bandomąjį projektą, skirtą mokėjimams - vieną iš keturių ES skaitmeninės tapatybės bandomųjų projektų.

"iProov" džiaugiasi, kad NOBID konsorciumui buvo skirtas finansavimas ir jis buvo pasirinktas tęsti bandomąjį projektą, - sakė "iProov" įkūrėjas ir generalinis direktorius Andrew Budas (Andrew Bud). "Šis projektas įrodys, kad biometriniais duomenimis pagrįsti patikrinami įgaliojimai gali padėti spręsti kylančius iššūkius vis sudėtingesniame mokėjimų pasaulyje."

bankas, valdžia, sąmokslas, kripto valiuta, skaitmeninis tapatybės dok

Be šių dviejų bendrovių, "technologiniais partneriais" vadinami "Signicat", RB, "Auðkenni", IPZS, "Poste Italiane", "Intesi Group", "InfoCert", FBK ir Latvijos valstybinis radijo ir televizijos centras.

NOBID sudaro Danija, Estija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Suomija, Švedija ir Švedija, o konsorciumą, kaip skelbta anksčiau, sudarys šešios valstybės - Danija, Vokietija, Islandija, Italija, Latvija ir Norvegija.

bankas, valdžia, sąmokslas, kripto valiuta, skaitmeninis tapatybės dok

Komisija joms patikėjo "išbandyti ir formuoti" 27 ES valstybių narių skaitmeninių mokėjimų ir tapatybės ateitį. Finansavimas bus skiriamas iš ES Komisijos programos "Skaitmeninė Europa".

Be to, dalyvaus Vokietijos, Norvegijos, Danijos, Italijos ir Islandijos bankai ir finansų bendrovės (DSGV, DNB ir "BankID", "Nets", "Intesa Sanpaolo", "PagoPA" ir "ABILab." bei "Greiðsluveitan"), o konsorciumą, kuriam pavesta plėtoti bandomąjį projektą, rems kelios skaitmeninės vyriausybės agentūros ir technologijų teikėjai, pranešė NOBID.

bankas, valdžia, sąmokslas, kripto valiuta, skaitmeninis tapatybės dok

NOBID atstovai įsitikinę, kad jie jau turi pakankamai patirties, kad galėtų parengti didelio masto bandomąjį mokėjimų projektą, kuris ES būsimos skaitmeninės asmens tapatybės piniginės "vizijoje" įvardijamas kaip pagrindinis prioritetas.

NOBID taip pat teigė, kad bandomasis mokėjimų projektas bus grindžiamas esama infrastruktūra, kad būtų galima vykdyti mokėjimų išdavimą, momentinius mokėjimus, pervedimus iš sąskaitos į sąskaitą ir mokėjimų priėmimą parduotuvėse ir internete.

Praėjusį mėnesį ES teigė, kad jos skaitmeninė asmens tapatybės piniginė ID bus parengta 2024 m. ir joje bus centralizuoti piliečių tapatybės dokumentai, tokie kaip nacionalinis asmens tapatybės dokumentas, vairuotojo pažymėjimas ir banko sąskaitos.

Šią schemą kritikuoja ir privatumo gynėjai, ir bendrovės. Pilietinių ir žmogaus teisių grupių asociacija EDRi (Europos skaitmeninės teisės) teigė, kad keliose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, Austrijoje ir Nyderlanduose, ji prieštarautų Konstitucijai ir būtų neteisėta.

Tuo tarpu įmonės nerimauja dėl skaitmeninės asmens tapatybės piniginės integravimo į jų infrastruktūrą išlaidų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

(Didi Rankovic straipsnis perspausdintas iš ReclaimTheNet.org)

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau