Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 17

Kas Ir Ką Apie Tai Įspėja Dow?

2020 m. balandžio 16 d. buvusi CNN žurnalistė Kayleigh McEnany, o dabar Baltųjų rūmų atstovė netikėtai Twitter paskelbė, kad „... JAV jau atlikta daugiau nei 3,3 milijonai testų (COVID-19), DAUG DAUGIAU, nei kitose pasaulio valstybėse.“ Žinoma, čia nes straipsnis, o tiesiog pastebėjimas.

Kiek milijonų COVID-19 testų JAV atliko Amerikos sąmokslo teoretikams, kaip mes suprantame, visiškai neįdomu, vis dėlto jie atkreipė dėmesį į 3,3 milijonus skaičių, tai yra 33. Juo jis yra susijęs su pandemija, ar tai tik atsitiktinumas:

konspirologija, skaičiai, Dow, sąmokslo teorijos

Mes jau atkreipėme skaitytojų dėmesį į tai, kad dažnai kartojantis 239 kodas yra susijęs su pandemija, tačiau 33 yra susijęs su COVID-19, daug daugiau nei jums atrodo. Ir, kaip tik šiandiena labai keistai jie sutapo, prieš tai kai Baltųjų rūmų atstovė spaudai parašė 3.3 milijonus, Dow užsidarė su pakilimu 33,33:

konspirologija, skaičiai, Dow, sąmokslo teorijos

Kadangi gamtoje tokių didelių sutapimų nebūna, greičiausiai mes kalbame apie kažkokią paslėptą ir slaptą žinią. Bet kam ši žinutė skirta ir ką ji galėtų reikšti?

Konspirologų ir masonų tyrėjų parašyta daugybę monografijų, kur jie rašo, kad „ skaičius 33 turi ezoterinę reikšmę, kaip didžiausias iš pagrindinių skaičių“. Daugelyje masonų organizacijų 33 laipsnis pats aukščiausias, o gaublyje (Plokščioje žemėje) JT turi lygiai 33 skyrius:

konspirologija, skaičiai, Dow, sąmokslo teorijos

Taip pat pagal 33 skaičių ir geometrija / numerologija suformuoti iš patys didžiausi „konspirologų ženklų“:

14 1 19 1 = 14-1 = 13 + 19 = 32 + 1 = 33
N A S A

8 1 1 18 16 = 8-1 = 7 + 1 = 8 + 18 = 26 + 1 = 27 + 6 = 33
H A A R P

21 14 = 2 + 1 = 3 1-4 = 3 3 ir 3 sudaro 33
Jungtinės Tautos

9 2 13 = 9 + 2 = 11 1 + 1 + 1 = 3and3 sudaro 33
I B M

Apskritai apie numerį 33 buvo parašyta labai daug, tačiau monografijų rašytojai prie masonų net milimetru nepriartėjo link supratimo. Be to – jie negali tinkamai išaiškinti ženklus, kuriuos perduota, tarkim “atviruoju kodu“, tai yra viešai žiūrėdami.

Mes taip pat neteisime, kad suprantame ką nors apie šiuose ženkluose, kaip ir sunku suprasti gamtos reiškinius, pavyzdžiui, elektros iškrovą. Nepaisant to, mes žinome, kad jei danguje žaibas, tada geriau nevaikščioti lauke, o jei ant žemės guli elektros laidas – geriau rankomis neleisti.

Maždaug tokia pati situacija yra su kodais, kurie perduodamai per žiniasklaidą. Gali būti, kad Dow uždarymas yra geras kodas, kažkokie sveikinimai ar palinkėjimai. Tačiau taip pat gali būti, kad Dow uždarymo kodas yra pavojaus kodas, žinutė saviems, kad pasaulis greitai grius ir laikas išvykti į kokią Naująją Zelandiją net ne jachta, o skubiu privačiu skrydžiu. 

Todėl neatmetame galimybės, kad artimiausiomis dienomis gali įvykti rinkos griūtis ar net, kai kurie kariniai įvykiai, todėl mes stebėsime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau