Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 12

Prieš 5G tinklų diegimą stovi ir... Pentagonas

Pentagono pareigūnai neseniai sukritikavo priimtą Federalinės ryšių komisijos (FCC) sprendimą leisti Virdžinijos palydovinių ryšių bendrovei Ligado dislokuoti visoje šalyje 5G mobiliojo ryšio tinklą sakydami, kad tai gali neigiamai paveikti GPS signalus, kurie yra neatsiejami karinių operacijų dalis, rašo snbc.com.

„GPS yra ne tik tradicinis karinis komponentas, bet ir svarbi technologija, palaikyti visuomenės saugumą, medicininę priežiūrą ir teisėsaugos pareigūnų darbą šalyje. Tai tiesiogine prasme išgelbsti gyvybes“, - Senato ginkluotojų tarnybų posėdyje pasakė JAV kosminių pajėgų generolas John W. "Jay" Raymond. Šie signalai turi būti apsaugoti sakė jis. Vaizdo įrašą galite matyti šia nuoroda.

Kiti Pentagono pareigūnai per posėdį teigė: „Nors namie gyvenantiems amerikiečiams tiesioginės rizikos nėra, tikslinės elektroninės atakos, GPS tarnybos, nuo kurių jie priklauso, jau rizikuoja, jei GPS signalas vieno ar kitu būtu turės sutrikimu“.

JAV gynybos departamento vyriausiasis informacijos pareigūnas Dana S. Deasy sake komitetui, kad siūlomas Ligado diapazonas turės „nepriimtiną operatyvinį poveikį ir neigiamai paveiks GPS karines galimybes“.

„Viso to proceso metu departamentas aiškiai pasakė, kad patvirtindami Ligado planus, įšauks milijonams GPS imtuvų trikdžius visoje šalyje, tiek civiliniams, tiek kariniams“, - pridūrė jis.

Komiteto pirmininkas senatorius Jamesas Mountain Inhofe'as taip pat priekaištavo FCC už jų sprendimą.

„Tai sudėtingas klausimas, tačiau galiausiai jis susiveda į riziką. Ir nemanau, kad būtų gera idėja kelti pavojų GPS signalams, kurie užtikrina mūsų nacionalinį ir ekonominį saugumą vienos įmonės ir jos investuotojų labui“, - savo įžanginėje kalboje sakė senatorius. „Po išsamių bandymų ir analizės beveik kiekvienos federalinės agentūros ekspertai mums sako, kad Ligado planas trukdys GPS sistemoms“.

Nuo 2015 m. palydovų įmonė rengia pasiūlymą sukurti tinklą, kuriame būtų naudojamas spektras L-diapazono. Tačiau spektras L-diapazono naudojamas GPS signalams perduoti, nes jis gali įveikti tokias kliūtis, kaip debesis, rūką, lietų, audras ir augmeniją, todėl gynybos ministerija atsargiai vertina bendrovės planą.

Paranormal komentaras ir nuomonė: apie 5G žalą žmonėms ir gyvūnams parašyta daug, tačiau neatrodo, kad visos šios keistos „naujos technologijos“ priešininkai neatsižvelgė į kariškių nuomonę šiuo klausymų. Ankščiau, kažkaip visi manė, kad 5G yra kariuomenės idėja, todėl jie ją ir įgyvendina su tokia siaubinga jėga. Bet, kaip paaiškėja, Pentagonas priešinasi.

Dabartiniai duomenų perdavimo kanalai, kaip ir visi kiti, tuo yra gana patenkinti, o šio neaiškaus tinklo diegimas kels pavojų JAV nacionaliniam saugumui. Visų pirma priešlėktuvinei gynybai, apsaugančius Amerikos miestus, pradedant diegti 5G, gynybos sistemos programos, gali nebežinoti, kur kairė, o kur dešinė, kur viršus, kur apačia. Natūralu, kad gedimus patirs ir kita įranga.

Tiesą sakant, jau nuo pradžių bent kokiam radijo inžinieriui buvo aišku ir greičiausiai Pentagonas rašė Baltiesiems rūmams, protestuodami prieš 5G dislokavimą. Jei klausimas jau buvo pasiektas Senato posėdį – greičiausiai visos žemesnės institucijos jau yra užvertos skundais. Nepaisant to, diegiamos technologijos.

Tai iššaukia įdomų klausimą: kas slypi už viso šio 5G? Pentagonas nepritaria, senatoriai nepritaria, jau nekalbant apie šimtus milijonų paprastų amerikiečių, kurių niekas neklauso.

Apskritai, mes net nežinome, kokia tai stipri jėga, tačiau ši jėga tikrai stipresnė už Pentagoną ir JAV Senatą. Ir labai mažai tikėtina, kad tai yra garsioji Gilioji valstybė (Deep satate)  – greičiausiai šios pajėgos yra kažkur 51 zonoje arba kosmose. Keista, kad apie tai nerašo Lietuvos žiniasklaida užtenka paieškoje tiesiog įvesti "pentagon official fcc decision on 5g threatens gps national" žinoma, daug kas naikinama.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau