Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 11

Jų ženklai matomi visur. Ar iliuminatai yra realūs?

Žodis „Iliuminatai“ reiškia „Apšviestieji“. Ši draugija oficialiai atsirado 1776 metų gegužės 1 dieną Bavarijoje (Vokietija). Ją įkūrė filosofas ir teologas Adamas Veishauptas, kuris buvo ir Europos apšvietos liberalų idėjų šalininkas.

“Iliuminatų” draugija, anot Veishaupto sumanymo, pirmiausia turėjo būti atsvara išankstiniams religiniams nusistatymams ir kvailiems prietarams kasdieniniame gyvenime, pasisakė už lyčių lygybę ir moterų švietimą.

Ši draugija iš esmės mažai kuo skyrėsi nuo kitų panašių draugijų, susikūrusių kiek vėliau XVIII amžiuje, ir nebuvo susijusi nei su ateiviais, nei su reptiloidais, nei su kažkokiais “pasaulio valdytojais”.

Jų Ženklai Matomi Visur. Ar Iliuminatai Yra Realūs?

Tačiau per praėjusius du šimtmečius ši grupė ir visuomenės požiūris į ją kardinaliai pasikeitė. Dabar “Iliuminatai” pasirodė beesą susiję su “Pasauline vyriausybe”, o jų pagrindinis tikslas yra sukurti vieningą autoritarinio pobūdžio pasaulio tvarką.

Šis tvirtinimas daugiausia remiasi garsiąja fraze “Novus ordo seculorum”, užrašyta užpakalinėje amerikietiško dolerio banknoto pusėje. Ji verčiama kaip “Nauja pasaulinė tvarka” arba “Nauja tvarka amžiams”.

Anot konspirologų, siekdami pasiekti tokios pasaulinės tvarkos ir sudaryti vieningą valdžią, kuri valdytų visas pasaulio valstybes, draugijos nariai skverbiasi į valdžios struktūras, organizuoja žmogžudystes, kontroliuoja pasaulietines ir religines draugijas, manipuliuoja masinėmis visuomenės informavimo priemonėmis.

“Iliuminatų” veikla

Iliuminatai, kaip tvirtina konspi-rologai, yra atsakingi už Amerikos prezidento Džono Kenedžio nužudymą, Rugsėjo 11-osios teroristinį aktą, globalinius pasaulinės fondų biržos sutrikimus ir t.t.

Bendrai paėmus, bet koks stambus sąmokslas neapsieina be iliuminatų, pavyzdžiui, suokalbiai su ateiviais, sąmokslas dėl cheminių trasų, manipuliacijos su pavojingais virusais, kurie neva užvaldo žmonių sąmonę, o žmones paverčia paklusniais ir valdžiai ištikimais “zombiais”.

Tyrinėdami bibliją ir jos pranašystes, konspirologai neabejoja, kad ir ten yra užuominų apie iliuminatus. Ten neva nurodyta, kad bus išleistas kažkoks slaptas įsakas ir bus sukurta pasaulinė vyriausybė, kuri gudriais meilikavimais ir saldžiais pažadais užkariaus žmonių
širdis. Ir viskas iš pradžių bus gerai ir gražu, bet paskui ta vyriausybė parodys savo tikrąjį veidą. Ta vyriausybė bus kieta totalitarinė jėga, kuri panaikins ir laisvę, ir religiją.

Simbolika

Daug žmonių laiko save sveikai mąstančiais ir netiki jokiais iliuminatais. Tačiau sunku ignoruoti tam tikrus keistus daiktus, kurie pasaulyje matomi ir sutinkami kiekvieną dieną ir atrodo kaip iliuminatų simboliai.

Ant JAV 1 dolerio kupiūros išspausdintas labai keistas simbolis - akis trikampyje, kuris stovi ant piramidės viršūnės. Jis interpretuojamas kaip “visą reginti akis”, siejamas ir su iliuminatais, ir su masonais. Beje, JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas, kurio valdymo metu ant kupiūros atsirado minėtas ženklas, buvo masonas.

Iš Akies išeina šviečiantys spinduliai, kurie neva simbolizuoja jos įtaką viskam.

O sujungus linijomis akį ir kraštines įrašo aplink Akį raides, atsiranda dar vienas savotiškas simbolis - pentagrama - Bafometo žvaigždė. Tokią pentagramą galima įžiūrėti ir herbe su ereliu ant tos pačios kupiūros, taip pat daugybėje kitų korporatyvinių ir valstybinių JAV simbolių.

Iliuminatai, Industrija, Masonai, slapta organizacija, paranormal.lt

Iliuminatai pramogų industrijoje

Iliuminatų simbolių mūsų laikais galima rasti praktiškai visur, bet ypač dažnai jie pasitaiko pramogų industrijoje: filmuose, animaciniuose filmuose, vaizdo klipuose, drabužiuose, dainininkų ir aktorių gestuose.

Nemažai dainininkų iliuminatų simbolius mini dainų tekstuose, naudoja juos albumų viršeliuose, scenos dekoracijose per koncertus.

Populiarios pasaulinės hiphopo žvaigždės, pavyzdžiui, Jay-Z, Rihanna, Kanye West ir kt., nuolat per savo koncertus delnais rodo trikampio ženklą.

Iliuminatai, Industrija, Masonai, slapta organizacija, paranormal.lt

Kiti populiarūs žvaigždžių gestai yra gestai, akcentuojant akis.

Marvel serijos komiksuose yra sava slapta iliuminatų grupė, kuri veikia kaip slapta draugija. Iliuminatai minimi net vaizdo žaidimuose, tarp jų serijose Call of Duty, Street Fighter, Assassin’s Creed, Metai Gear ir World of Warcraft.

Iliuminatai, Industrija, Masonai, slapta organizacija, paranormal.lt

Iliuminatų simboliką ir užrašus galima matyti net tokiuose nekaltuose produktuose, kaip Disnėjaus animaciniai filmukai, filmukai “Kempiniukas Plačiakelnis”, “Tomas ir Džeris”. Jie pastebimi ir animaciniuose filmuose suaugusiems “Family Guy”, “The Simpsons” ir “South Park”.

Ar jie tikrai realūs?

Kritikai negailestingai išjuokia iliuminatais tikinčius žmones, jie rašo, kad taip gali elgtis tik “menko proto” reperiai ir jų fanatai.

Tačiau kodėl tada keisti iliuminatų gestai ir simboliai taip plačiai paplitę? Kodėl juos galima matyti ant daugybės daiktų? Kodėl jie ten atsiranda? Tiesiog dėl smagumo ar šiaip sau? O gal tai gali būti susiję su tuo, apie ką mes kol kas nieko nežinome, ir turi kažkokį slaptą tikslą?

Tiesa kol kas nežinoma. Bet kitą kartą, kai žiūrėsite animacinį filmą, filmą ar muzikinį klipą, įsižiūrėkite į simbolius, gal ir jūs pastebėsite ten iliuminatų simbolių.

Sąmokslo teorijos su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau