Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 29

Ar Kinijoje Prasidėjo Revoliucija?

Anot masinės Honkongo ir Taivano žiniasklaidos, 2020 m. kovo 27 d. Kinijoje, Hubejaus (Hubei) provincijoje kilo pirmos rimtos riaušės, kurias sukėlė komunistinės partijos priemonės, saviizoliacija karantino metu:

Incidento vieta buvo aplink Huang-gangą, Huang-gango miestas yra šalia Hubei provincijos sienos. Kurią skiria Jangdzės upė, šalia kitoje pusėje esančio kaimyninio miesto Ciudziango (Jiujiang), esančiu Jangdzės upės pietiniame krante, šiaurės vakarų Jiangxi provincijoje. Vienintelis susisiekimo būdas įrašuose pavaizduotas tiltas.

Turbūt visi žinote, kad prieš kelias savaites Kinijos liaudies respublikos valdžia paskelbė, kad atsisako karantino priemonių ir leidžia daliai gyventojų grįžti į darbą, siekdama užtikrinti geresnį judėjimą, jiems buvo išduotos elektroninės kortelės (past. nežinau kam jos reikalingos, gal tiltas yra apmokestinamas, ar kontrolė kokia), kad kelyje nebūtų spūsčių.

Tačiau, taip nutiktu, kad kitoje upės pusėje (esanti jau kita provincija) šias korteles nenuskaitė, ar nepriėmė, ar žmonės buvo tiek pavargę, išsekę – ginčai dėl tilto perėjimo virto tikra kova. Negana to, policija pradėjo kovoti tarp dviejų kaimyninių provincijų. Pirmasis incidentas įvyko kovo 26 d. vakare.

Dėl to abi pusės policijai perdavė pastiprinimą, norėdami išvengti didesnių neramumų. Tačiau jau kovo 27 d., ryte vietiniai gyventojai prie pagrindinio kelio pradėjo muštynes. Policija buvo labai smarkiai sumušta:

Kaip teigia leidinys Epoch Times, skaitytojams, žiūrovams, klausytojams susiklosčiusi padėtis paprasta: žmonės du mėnesius sėdėjo narvuose ir jiems trūko ne tik kantrybė, bet ir maisto. Jūs turite mokėti už maistą, turite mokėti už pravažiavimą / praėjimą kelyje, turite mokėti už korteles, o pinigų niekas neturi, nes mieste ten gyvena ne milijonieriai ir karantinas „suvalgė“ visas jų mėnesio pajamas. Dar, gerai, jei kam pavyko gauti. Todėl žmonės yra visiškai beviltiškoje situacijoje, o valdžia turi arba pasirūpinti, kad jiems būtų tiekiamas viskas, kas būtina, arba leisti grįžti į darbą.

Kuo baigsis ši konfrontacija sunku pasakyti. Žmonės esantys tenai, turi mažai galimybių revoliucijai. Kaip mes žinome, Kinija to nedaliais.

Kita vertus, informacija apie tai, kas vyko, greitai prasiskverbė per visas informacines „blokadas“ ir žinia apie prasidėjusia revoliuciją internete beveik buvo galima matyti tiesiogiai iš įvykio vietos. Galimai, tai kažkam naudinga, nes gauti leidimą, ir neblokuoti vaizdo įrašus, gali tik aukšto rango politikai.

Išvakarėse, Kinijoje jau buvo pranešimų, kad ne visi aukšto rango komunistai yra patenkinti tuo, kas vyksta. Žinoma, neminėsime pavardžių. Sklando gandai, kad Kinija sušauks išplėstinio politinio biuro posėdį, kuriame turės pasitraukti esantys lyderiai. Todėl atsižvelgiant į šią informaciją, protestai gali būtis bendrojo plano dalis prieš politbiuro posėdį.

Taigi stebėkime įvykių raidą: atrodo, kad Kinijos centre atsiranda naujas Taivanas.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau