Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2020 » Kovo » 29

Ar Kinijoje Prasidėjo Revoliucija?

Anot masinės Honkongo ir Taivano žiniasklaidos, 2020 m. kovo 27 d. Kinijoje, Hubejaus (Hubei) provincijoje kilo pirmos rimtos riaušės, kurias sukėlė komunistinės partijos priemonės, saviizoliacija karantino metu:

Incidento vieta buvo aplink Huang-gangą, Huang-gango miestas yra šalia Hubei provincijos sienos. Kurią skiria Jangdzės upė, šalia kitoje pusėje esančio kaimyninio miesto Ciudziango (Jiujiang), esančiu Jangdzės upės pietiniame krante, šiaurės vakarų Jiangxi provincijoje. Vienintelis susisiekimo būdas įrašuose pavaizduotas tiltas.

Turbūt visi žinote, kad prieš kelias savaites Kinijos liaudies respublikos valdžia paskelbė, kad atsisako karantino priemonių ir leidžia daliai gyventojų grįžti į darbą, siekdama užtikrinti geresnį judėjimą, jiems buvo išduotos elektroninės kortelės (past. nežinau kam jos reikalingos, gal tiltas yra apmokestinamas, ar kontrolė kokia), kad kelyje nebūtų spūsčių.

Tačiau, taip nutiktu, kad kitoje upės pusėje (esanti jau kita provincija) šias korteles nenuskaitė, ar nepriėmė, ar žmonės buvo tiek pavargę, išsekę – ginčai dėl tilto perėjimo virto tikra kova. Negana to, policija pradėjo kovoti tarp dviejų kaimyninių provincijų. Pirmasis incidentas įvyko kovo 26 d. vakare.

Dėl to abi pusės policijai perdavė pastiprinimą, norėdami išvengti didesnių neramumų. Tačiau jau kovo 27 d., ryte vietiniai gyventojai prie pagrindinio kelio pradėjo muštynes. Policija buvo labai smarkiai sumušta:

Kaip teigia leidinys Epoch Times, skaitytojams, žiūrovams, klausytojams susiklosčiusi padėtis paprasta: žmonės du mėnesius sėdėjo narvuose ir jiems trūko ne tik kantrybė, bet ir maisto. Jūs turite mokėti už maistą, turite mokėti už pravažiavimą / praėjimą kelyje, turite mokėti už korteles, o pinigų niekas neturi, nes mieste ten gyvena ne milijonieriai ir karantinas „suvalgė“ visas jų mėnesio pajamas. Dar, gerai, jei kam pavyko gauti. Todėl žmonės yra visiškai beviltiškoje situacijoje, o valdžia turi arba pasirūpinti, kad jiems būtų tiekiamas viskas, kas būtina, arba leisti grįžti į darbą.

Kuo baigsis ši konfrontacija sunku pasakyti. Žmonės esantys tenai, turi mažai galimybių revoliucijai. Kaip mes žinome, Kinija to nedaliais.

Kita vertus, informacija apie tai, kas vyko, greitai prasiskverbė per visas informacines „blokadas“ ir žinia apie prasidėjusia revoliuciją internete beveik buvo galima matyti tiesiogiai iš įvykio vietos. Galimai, tai kažkam naudinga, nes gauti leidimą, ir neblokuoti vaizdo įrašus, gali tik aukšto rango politikai.

Išvakarėse, Kinijoje jau buvo pranešimų, kad ne visi aukšto rango komunistai yra patenkinti tuo, kas vyksta. Žinoma, neminėsime pavardžių. Sklando gandai, kad Kinija sušauks išplėstinio politinio biuro posėdį, kuriame turės pasitraukti esantys lyderiai. Todėl atsižvelgiant į šią informaciją, protestai gali būtis bendrojo plano dalis prieš politbiuro posėdį.

Taigi stebėkime įvykių raidą: atrodo, kad Kinijos centre atsiranda naujas Taivanas.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau