Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (28.08.2018 - 10:12)

Testas su žiedu

Mėgstate vis kažką naujo sužinoti apie save, atlikę įvairius testus? Tuomet skirkite vos kelias minutes šiam greitam paveikslėliui ir galbūt atskleiskite dar nematytas savo savybes.  

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite vieną žiedą.  

testas, asmenybė, žiedai

Atsakymai:

Žiedas Nr. 1

Tu - Karalienė, žinanti savo vertę! Karalienė yra nuoširdi tiek pati su savimi, tiek su kitais žmonėmis. Kartais aplinkiniai nukenčia nuo jos perdėto tiesmukumo, bet įgimtas jos žavesys priverčia juos tai greitai pamiršti.

Tu atvira ir stipri – tai žavi tave supančius žmones. Vis dėlto, kartkartėmis žmonės kenčia dėl tavo perdėto tiesmukumo. Tu neapsimetinėji ir greitai nenusimeni – tai traukia tuos, kuriems tenka tave sutikti. Vadinasi, jei tau kas nors patinka, jie tai pajus, o jei ir ne, tu nedvejodama pasakysi tiesą.

Žiedas Nr. 2

Esi tikras džiaugsmo pliūpsnis! Tavo siela trokšta amžino džiugesio, grožio ir prabangos. Tavo apranga – ekstravagantiška, o papuošalai švyti ryškiau už saulę. Savo emocijoms leidi lietis laisvai, nesusimąstydama, ar tai gali ką nors įskaudinti – tiesiog tokiu būdu „nuleidi garą“.

Tavo darbas ir karjera tau nėra pirmaeiliai dalykai, tačiau paskutine vieta niekada nepasitenkini ir darbus visada atlieki iki galo. Turi lakią vaizduotę ir tavo idėjos paprastai galų gale virsta realybe.

Žiedas Nr. 3

Esi Meilė! Myli pačią meilę, o įsimylėjimas – nuolatinė tavo būsena. Paprastai jauti labai stiprų meilės jausmą viskam – vyrui, darbui, mėgstamiausiems dalykams. Dievini keliones. Sėdėjimas namuose tau priimtinas tik tada, jei juo daliniesi su mylimuoju. Kai džiūgauji, esi pritrenkiamai graži. Tavo šypsena – kerinti.

Tavo džiaugsmas – visuomet tikras ir jį teiki visiems aplinkiniams.

Džiaugiesi kiekviena nugyventa diena ir mėgaujiesi mažais gyvenimo teikiamais malonumais. Dailūs arbatos puodeliai, kvapnios gėlės, gera muzika – visa tai tau be galo svarbu.

naujienos


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: asmenybė, testas, žiedai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar