Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 20

Byfeldo-Brauno efektas: kaip skraido NSO

XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje fizikas Tomas Braunas darė eksperimentus profesoriaus Pauliaus Byfeldo laboratorijoje ir nustatė gana įdomų reiškinį...

Vyras eksperimentavo su Kūlidžo vamzdžiu ir išsiaiškino, kad jei jis yra ant svarstyklių su teigiamu elektrodu viršuje, tai instrumento svoris mažėja, o su neigiamu krūviu - didėja. Nustatytas reiškinys rodė, kad elektros kondensatorius gali pasislinkti į teigiamo poliaus pusę ir taip bus tol, kol yra krūvis.

Reiškinys buvo pavadintas Byfeldo-Brauno efektu - dviejų mokslininkų garbei: laboratorijos savininko ir atradusio efektą. Vėliau, remiantis gautomis žiniomis, buvo pagamintas “Tomo Brauno gravitatorius”.

Iš fizikos kurso žinome, kad visus objektus mūsų planetoje veikia traukos jėga, vadinasi, Brauno atrastas efektas prieštarauja reliatyvumo teorijai.

Kaip sudarytas prietaisas, metęs iššūkį Einšteino teorijai

Tai tam tikras oro kondensatorius, kuris turi du elektrodus. Vienas iš jų padarytas iš folijos, o kitas yra plona vielutė. Laidais paduodama aukšta įtampa, elektros laukas sukuria jėgą, kuri priverčia šį objektą pasislinkti į mažo paviršiaus ploto elektrodo pusę, tokiu būdu objektas pakyla į viršų ir pradeda levituoti. Taip pasireiškia Byfeldo-Brauno efektas, kuris buvo užpatentuotas, bet vėliau viskas buvo įslaptinta ir vėl tapo prieinama tik šio amžiaus pradžioje.

NSO, technologijos, Ufologija

Taip pat žinoma, kad amerikiečių kariškiai naudojo Brauno darbus. O pats mokslininkas visą gyvenimą tobulino išradimą, bet sužinoti tai, ko jis pasiekė, neįmanoma - buvo laikomasi griežčiausio slaptumo, laboratorija taip pat buvo ne kartą apvogta.

Mokslininko atradimas gali tapti pagrindu kurti naują techniką, kuri veikia iš principo kitaip - naudojant elektrogravitacijos jėgą.

Prieš fizikos dėsnius

Žemės atmosferoje prie jėgų, atsirandančių vakuume, prisideda kelios iš oro, vyksta jonų pagreitėjimas, taip vadinamasis “jonų vėjas”, kuris, teoriniais vertinimais, sudaro ne daugiau kaip 20%. Kitų dedamųjų jėgų etimologija šiandien kol kas neaiški.

Yra hipotezė, kad mus supanti aplinka turi pagimdyti jėgą, jei tą aplinką paveiksime elektros lauku. Tai gali paaiškinti Byfeldo-Brauno efektą. Galima sakyti, kad supanti erdvė nėra tuščia, ji gali reaguoti į stiprius elektros laukus, kartu keisdama savo struktūrą.

Pigu ir efektyvu

Naudingas tokių objektų krūvis gali sudaryti iki trijų paties objekto svorių - tai labai aukšta charakteristika. Energijos sąnaudos, reikalingos pakėlimui, yra mažos, sudaro maždaug 1 gramą 1 vatui.

Tai rodo, kad tokius aparatus iš tikrųjų galima naudoti, jie yra ypač efektyvūs ir neturi judančių dalių.

Tai yra labai gerai, nes reikalingas minimalus techninis aptarnavimas. Be viso kito, aparatai neskleidžia jokio triukšmo, o savikaina - itin maža. Jie gali judėti bet kokia kryptimi planetos atžvilgiu, o, kaip žinia, magnetinis Žemės laukas turi gana aiškią orientaciją.

Elektrogravitaciniai aparatai nesusiję su planetos potencialu, dar daugiau - pagal tokį principą galima kurti raketų variklius, kurie galėtų judėti kosmoso erdvėje.

Atsižvelgiant į tai, kad reikalingų medžiagų kiekis nėra didelis, būtinas tik elektros laukas, kurį galima gauti iš saulės baterijos orbitoje. Toks variklis leistų neribotai ilgai turėti reikalingos krypties trauką. Skamba neįtikėtinai, bet mokslininkai, tikintys, kad kitos planetose yra gyvybė, yra įsitikinę, kad tarpplanetiniai NSO juda Byfeldo-Brauno efekto dėka. Ar tai tiesa, ar ne, kol kas sužinoti neįmanoma.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau