Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2020 » Liepos » 20

Byfeldo-Brauno efektas: kaip skraido NSO

XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje fizikas Tomas Braunas darė eksperimentus profesoriaus Pauliaus Byfeldo laboratorijoje ir nustatė gana įdomų reiškinį...

Vyras eksperimentavo su Kūlidžo vamzdžiu ir išsiaiškino, kad jei jis yra ant svarstyklių su teigiamu elektrodu viršuje, tai instrumento svoris mažėja, o su neigiamu krūviu - didėja. Nustatytas reiškinys rodė, kad elektros kondensatorius gali pasislinkti į teigiamo poliaus pusę ir taip bus tol, kol yra krūvis.

Reiškinys buvo pavadintas Byfeldo-Brauno efektu - dviejų mokslininkų garbei: laboratorijos savininko ir atradusio efektą. Vėliau, remiantis gautomis žiniomis, buvo pagamintas “Tomo Brauno gravitatorius”.

Iš fizikos kurso žinome, kad visus objektus mūsų planetoje veikia traukos jėga, vadinasi, Brauno atrastas efektas prieštarauja reliatyvumo teorijai.

Kaip sudarytas prietaisas, metęs iššūkį Einšteino teorijai

Tai tam tikras oro kondensatorius, kuris turi du elektrodus. Vienas iš jų padarytas iš folijos, o kitas yra plona vielutė. Laidais paduodama aukšta įtampa, elektros laukas sukuria jėgą, kuri priverčia šį objektą pasislinkti į mažo paviršiaus ploto elektrodo pusę, tokiu būdu objektas pakyla į viršų ir pradeda levituoti. Taip pasireiškia Byfeldo-Brauno efektas, kuris buvo užpatentuotas, bet vėliau viskas buvo įslaptinta ir vėl tapo prieinama tik šio amžiaus pradžioje.

NSO, technologijos, Ufologija

Taip pat žinoma, kad amerikiečių kariškiai naudojo Brauno darbus. O pats mokslininkas visą gyvenimą tobulino išradimą, bet sužinoti tai, ko jis pasiekė, neįmanoma - buvo laikomasi griežčiausio slaptumo, laboratorija taip pat buvo ne kartą apvogta.

Mokslininko atradimas gali tapti pagrindu kurti naują techniką, kuri veikia iš principo kitaip - naudojant elektrogravitacijos jėgą.

Prieš fizikos dėsnius

Žemės atmosferoje prie jėgų, atsirandančių vakuume, prisideda kelios iš oro, vyksta jonų pagreitėjimas, taip vadinamasis “jonų vėjas”, kuris, teoriniais vertinimais, sudaro ne daugiau kaip 20%. Kitų dedamųjų jėgų etimologija šiandien kol kas neaiški.

Yra hipotezė, kad mus supanti aplinka turi pagimdyti jėgą, jei tą aplinką paveiksime elektros lauku. Tai gali paaiškinti Byfeldo-Brauno efektą. Galima sakyti, kad supanti erdvė nėra tuščia, ji gali reaguoti į stiprius elektros laukus, kartu keisdama savo struktūrą.

Pigu ir efektyvu

Naudingas tokių objektų krūvis gali sudaryti iki trijų paties objekto svorių - tai labai aukšta charakteristika. Energijos sąnaudos, reikalingos pakėlimui, yra mažos, sudaro maždaug 1 gramą 1 vatui.

Tai rodo, kad tokius aparatus iš tikrųjų galima naudoti, jie yra ypač efektyvūs ir neturi judančių dalių.

Tai yra labai gerai, nes reikalingas minimalus techninis aptarnavimas. Be viso kito, aparatai neskleidžia jokio triukšmo, o savikaina - itin maža. Jie gali judėti bet kokia kryptimi planetos atžvilgiu, o, kaip žinia, magnetinis Žemės laukas turi gana aiškią orientaciją.

Elektrogravitaciniai aparatai nesusiję su planetos potencialu, dar daugiau - pagal tokį principą galima kurti raketų variklius, kurie galėtų judėti kosmoso erdvėje.

Atsižvelgiant į tai, kad reikalingų medžiagų kiekis nėra didelis, būtinas tik elektros laukas, kurį galima gauti iš saulės baterijos orbitoje. Toks variklis leistų neribotai ilgai turėti reikalingos krypties trauką. Skamba neįtikėtinai, bet mokslininkai, tikintys, kad kitos planetose yra gyvybė, yra įsitikinę, kad tarpplanetiniai NSO juda Byfeldo-Brauno efekto dėka. Ar tai tiesa, ar ne, kol kas sužinoti neįmanoma.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 21:57 Receptai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:28 Receptai Morkos su medumi laringitui gydyti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: morkų, medus

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:52 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
22.01.2025 laikas 07:24 WEF mokslininkai pristatė nanodaleles, galinčias nuotoliniu būdu valdyti žmogaus protą
Pietų Korėjoje vykdomi tyrimai atskleidžia neįtikėtiną galimybę: nanodalelėmis galima valdyti gyvūnų elgesį. Tačiau šios technologijos pažanga kelia rimtų etinių klausimų ir galimas grėsmes žmonijai. Ar esame pasirengę susidurti su pasekmėmis, jei ši...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau