Pagrindinis » Kategorija: Civilizacijos paslaptys » Peržiūrų: (622) Komentarų: (0) (10.09.2018 - 20:28)

Atlantida rasta Sacharos dykumoje

Prarastasis Atlantidos miestas ilgą laiką buvo paslaptimi – tačiau dabar sąmokslo teorijų šalininkai tikina radę šią paslaptingą salą.

Atlantidos miesto istorija mus pasiekė iš Graikų filosofo Platono, kuris gyveno maždaug 360 prieš Kristų.

atlantida, prarastasis atlantidos, rišato, sachara

Remiantis jo pasakojimais, kurie dabar tapo legenda, Atlantidos sala nuskendo per vieną parą, nes dievai taip nusprendė.

Sąmokslo teorijų mėgėjai seniai ieško šios mistinės salos. Jie spėjo, kad tai gali būti Santorinis, Sicilija ar Malta, taip pat Kreta, Kipras.

Tačiau vienas savo „Youtube“ kanalą turintis vyras sako nustatęs galimą Atlantidos vietą Sacharos dykumoje, Afrikoje. Ji turi panašumų su vieta, kuri aprašyta prieš tūkstančius metų.

Rišato struktūra, kuri taip pat vadinama Sacharos akimi, yra Uadane, vidurio vakarų Mauritanijoje.

Manyta, kad tai meteorito krateris, tačiau ši hipotezė paneigta. Ji negali būti ir vulkaninės prigimties, nes nerasta vulkaninių uolienų.

Struktūra susidarė prieš 500–600 milijonų metų ir laikoma erozijos paveiktu geologiniu kupolu. Tačiau vyras teigia, kad tai gali būti pražuvęs miestas, jo plotas atitinka Platono aprašytą Atlantidos miesto plotą.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar