Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 20

COVID-19: Pentagonas slapta rengia Donaldui Trumpui įpėdinį. Tuo pačiu ir į Kongresą

Remiantis oficialiu Baltųjų rūmų pranešimu, prezidentas Donaldas Trumpas „pasitikrino“ koronaviruso testą ir gavo neigiamą rezultatą. Tačiau COVID-19 pandemija plinta ir kelią susirūpinimą dėl to, kad didžiuliai vykdomosios valdžios, Kongreso ir Aukščiausiojo Tesimo sluoksniai gali būti užkrėsti ir ne naudingi valstybei. Ir tai, kariuomenę priverčia traukti iš savo slaptų seifų „vyriausybės perėmimo“ planus, kuriuose svarbūs Vašingtono asmenys būtų evakuojami ar karantinuojami, o valdžia būtų perduodama žemesnio lygio pareigūnams arba... arba labiau išsilavinusiems kariškiams, rašo NewsWeek.com

Pentagonas dešimtmečius ruošėsi įvairiems karams ir skirtingiems scenarijams, tačiau koronavirusas yra visiškai nauja JAV kariuomenės teritorija. Ji turi visiškai skirtingas žaidimo taisykles, kuriose pati kariuomenė yra pažeidžiama. Be to, pandemijos paplitimas Jungtinėse Valstijose apima, riaušių ir smurto scenarijus, pavyzdžiui, kovą už maistą. Ir visa tai verčia Pentagono karius planuotojus numatyti ir tokias „kritines aplinkybes“. Ir dabar matome, JAV didžiausios eilės ne prie maisto, o prie ginklų. Nespėjama jų pristatyti į parduotuves, o eilės nusitęsia kelis šimtus metrų. JAV gyventojams jau nuo seno į galvą „įkalta“ žodis pandemija, ir kas vyksta jos metu. Ruošiama palengva, Holivudo filmuose. Bet mes ne apie tai...

Slapčiausi nepaprastosios padėties planai egzistavo Amerikoje labai ilgą laiką – nuo tų laikų, ankščiau, nei egzistuoja pats Pentagonas. Jame nurodoma, ką kariškiai turėtų daryti, jei pagal Konstituciją išrinkti žmonės tampa neveiksnūs.

Ir kaip mes sužinojome – visi šie atsarginiai dokumentai buvo suaktyvinti, įsakymai perduoti į reikiamas vietas, o tai įvyko maždaug prieš 3 savaites! Dabar kariuomenė yra ne tik visiškai pasirengusi įgyvendinti Vašingtono apsaugos ir prevencijos palus, bet ir turi visas galimybes įvesti karo įsakymą.

Kaip vienu metu, sakė kariniai ekspertai, dabartiniai slapti planai, užtikrinantys vyriausybės tęstinumą, yra pavadinti Octagon, Freejack ir Zodiac. Be pavadinimo, kariškiai atsisakė pasakoti apie šiuos planus, tačiau, kaip sužinojome iš kitų šaltinių, pagal panašius, nepaprastus planus, kurie egzistavo praeityje, valdžios perdavimas kariuomenės rankoms gali apeiti įprastas konstitucines nuostatas dėl vyriausybių ir karinių vadų įgaliojimo, kurie gali visiškai kontroliuoti Ameriką.

„Po rugsėjo 11 d. visa avarinio planavimo paradigma buvo išmesta pro langą. Dabar esame naujoje teritorijoje“, - interviu sako vienas iš vyriausiųjų Pentagono karininkų. Po to pajuokauja: „Todėl geriau, kad Amerika iš anksto žinotų, kas yra generolas Terence J. OShaughnessy“.

COVID-19, JAV, pilietinis karas

Terence J. OShaughnessy – keturių žvaigždučių JAV oro pajėgų generolas, šiuo metu einantis JAV Šiaurės vadovybės vadovo pareigas, taip pat vadovaujantis Šiaurės Amerikos oro erdvės gynybos būrio vadas. Manoma, kad esant kritinei situacijai, jei Vašingtonas bus „išdarkytas“, generolas vadovaus šaliai, kol nebus išrinktas naujas civilių lyderis, tai yra JAV naujasis prezidentas.

Anot, jau visiems akivaizdu, kad dabartinė dviejų partijų sistema tampa mažiau efektyvi ir galbūt išnaudojo savo jėgas. Turi ateiti nauja Pasaulio Tvarka. Visų pirma, po rugsėjo 11d. toliausiai įžvalgūs Vašingtono politikai buvo rimtai susirūpinę paveldėjimo tvarkos klausimu ir sukūrė specialią dvišalę vyriausybės komisiją, kuri tiksliai ištirtų tokias galimybes.

O kas nutiko, kaip rezultatas? Dėl to kongresmenai 20 metų ginčijasi, dėl kažko. Jie arba nenori, arba tiesiog negali, nei priimti naujų įstatymų, nei sukurti darbo procedūrų, kurios leistų atlikti avarines ir nuotolines operacijas.

Likusi federalinės vyriausybės dalis taip pat nėra pasirengusi veikti ir šiuo normaliu ir ramiu metu. O kas nutiks, jei pandemija ištiks tuos pačius žmonės, kurie negali susitarti taikos metu, tada jiems vis tiek bus pasiūlyta pradėti valdyti šalį ekstremalios situacijos metu.

Būtent šiuo atveju, be planavimo į branduolinio karo padarinius, kariškiai ir priversti apsvarstyti ir kitas įvairias ekstremalias situacijas.

Vasario 1d. Gynybos sekretorius Markas Esperis pasirašė dekretą, įpareigojantį NORTHCOM imtis nacionalinių pandemijos planų. Taigi, vos sužinojęs, Esperis pasirašė vadinamuosius „Įspėjamuosius įsakymus“, įsakymas tiek NORTHCOM, tiek daugeliui rytinės pakrantės padalinių pradėti „dislokavimo pasiruošimą“ potencialioms nepaprastosioms misijoms remti.

Šių misijų planų egzistuoja septyni. Trys iš jų plačiajai visuomenei mažai žinomi – jie yra susiję su transportu ir yra susiję su svarbių žmonių evakavimu iš Baltųjų rūmų ir apskritai iš Vašingtono.

Taigi pirmasis planas vadinasi „gelbėjimas ir evakuacija gyventojų ir administracinio pastato“ (RESEM). Tai numato prezidento, viceprezidento, taip pat jų šeimos narių išgelbėjimą. Ir planas bus įgyvendintas, bet kokiomis aplinkybėmis – nuo prezidento evakavimo vykdant slaptosioms tarnyboms komandos, baigiant situacijų, kai prezidentą reikės ieškoti tarp radioaktyvių nuolaužų.

Dar dviejuose planuose numatyta evakuoti žemesnio rango asmenis – gynybos ministrą ir kitus nacionalinio saugumo lyderius, Kongreso vadovybę, Aukščiausiąjį Teismą ir pan. Net žinoma, kad šie pareigūnai bus pristatyti į vyriausybės bunkerį Merilende. Bunkeris nedelsiant suaktyvinamas, kad būtų galima valdyti ir apsuptas.

Tačiau apie kitus keturis ekstremalių situacijų planus net aukščiausiems vyriausybės pareigūnams yra labai mažai žinoma. Visų pirma, septintasis planas, kodiniu pavadinimu „Granite Shadow“, yra skirtas labai ypatingoms karinėms misijoms JAV vykdymui rinkinys. Pavyzdžiui, teroristų, naudojančius branduolinius ginklus, grėsmę. Ir šis planas numato karinius veiksmus neatsižvelgiant į Konstituciją.

Kariniai šaltiniai praneša, kad masinis branduolinio įrenginio sunaikinimas arba didžiulis žmonių gyvybių praradimas, kurį gali sukelti biologinis ginklas ar priemonės, perėjimas prie ekstrakonstitucinių veiksmų tampa visiškai pateisinamas.
Anot, kito vyresniojo į pensiją išėjusio pareigūno, kuris pasakoja apie „Granite Shadow“, dabar dirba Pentagono rangovu, plane numatytos nacionalinės misijos, kur į kitas šalis siunčiami pareigūnai, suteikiant „specialius įgaliojimus“, kuriuos delegavo prezidentas ir generalinis prokuroras.

Kada gali prireikti kariuomenės? Tradiciškai ši galimybė visada buvo vertinama, kaip branduolinis įrenginys/branduolinis smūgis į vieną iš Amerikos miestų. Tačiau dabar, plintat pandemijai, kariniai planuotojai svarsto kitas galimybes, nes jau nuo pandemijos ir panikos pradžios žmonės pradeda kovoti dėl išteklių ir maisto. Kas bus toliau?

Pagal gynybos ministerijos taisykles, kariniams vadams leidžiama savarankiškai imtis priemonių – kritinėmis situacijomis, kai yra „netinkamai suformuotos vietos valdžios institucijos negalinčios kontroliuoti situacijos“. Sąlygos apima „didelio masto, netikėtus pilietinius neramumus“, įskaitant „reikšmingą gyvybės praradimą ar beprasmį turto sunaikinimą“.

Geopolitika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau