Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (167) Komentarų: (0) (23.11.2018 - 10:11)

Dantų balinimas. Dantų balinimo produktai

Žmonės išleidžia gausybę pinigų dantų balinimo produktams, net nenutuokdami, kad panašų efektą gali pasiekti ir su šaldytuve ar vaistinėlėje randamomis priemonėmis. Yra daugybė produktų, padedančių balinti dantis, kuriuose nėra tiek cheminių elementų, kiek pirktiniuose dantų balinimo priemonėse. 

šypsena, balinimas, dantys, soda, aliejus

Aliejus

Anksčiau indėnai dantų balinimui naudodavo ne ką kitą, kaip sezamo arba saulėgrąžų aliejų, tačiau dabar daug populiaresnis ir tikrai skanesnis variantas yra kokosų aliejus. Jis taip pat turi ir kitų sveikatai naudingų privalumų. Kokosų aliejus mažina uždegimus ir naikina bakterijas.

Kepimo soda

Kepimo soda turi natūralių balinamųjų savybių, todėl tai yra gana populiarus dantų pastų ingredientas. Soda gali pašalinti paviršines dantų dėmes bei padėti naikinti bakterijas. Tiems, kurie tikisi, kad vieną kartą išsivalius dantis su soda jie pamatys akivaizdžius pokyčius, reikėtų žinoti, jog rezultato iš karto nepamatysite. Visgi po kurio laiko dantys tampa baltesni.

Vandenilio peroksidas

Ši priemonė naudojama nužudyti bakterijoms. Daugybėje dantų pastų yra ir vandenilio peroksido, tačiau koncentracija nėra didelė. Kai kurie tikina, kad balinti dantis su 1.5% ar 3% peroksido yra gan pavojinga, todėl svarbu įsitikinti, kad nenaudojate didesnio koncentrato.

Vaisiai

Yra žmonių, tikinančių, kad dantis pabalinti gali ir kai kurie vaisiai: braškės, ananasai, bananai. Šių vaisių sultys ir juose esančios rūgštys nenuvalo dėmių nuo dantų, tačiau padeda pakoreguoti jų spalvą. Kai kurie siūlo sumaišyti sutrintą vaisių su valgomąja soda ir tada valytis dantis. Nei vienas iš šių būdų nėra oficialiai patvirtintas mokslininkų, tačiau įvairiuose interneto portaluose apstu patarimų, kaip naudojant šiuos produktus galima balinti dantis. Žmonės net demonstruoja nuotraukas „prieš ir po“.

TV3.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Soda, šypsena, aliejus, dantys, balinimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar