Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 20

Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?

Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose. Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais.

Žemiau pateikiamas susirgimų sąrašas, nuo kurių padės jūros druska, juodieji pipirai ir citrina.

Gerklės skausmas.

Jei jums skauda gerklę, tai su tuo galima susidoroti, įpylus stiklinę šilto vandens ir ten įdėjus pipirų (½ arbatinio šaukštelio), jūros druskos ( pilną arbatinį šaukštelį) ir citrinos sulčių (1 valgomąjį šaukštą).

Šiuo mišiniu reikia skalauti gerklę kasdien po kelis kartus, tokiu būdu galima tiek susilpninti skausmo pojūčius, tiek pašalinti kosulį.

Jūros Druska, Juodieji Pipirai, Citrina, Vaistai, Gerklė

Užsikimšusi nosis.

Reikia padaryti priemonę, sumaišius lygų kiekį juodųjų pipirų, taipogi kardamono sėklų , kmynų ir cinamono, ir sudėti šį mišinį į grūstuvę, kur sugrūdus turi gautis milteliai.

Toliau reikia kurį laiką įtraukti į nosį šį mišinį.

Tulžies akmenų pašalinimas.

Pagal savo kilmę tulžies akmenys  – tai tulžies pūslėje nusėdę virškinimo skysčiai, kurie paskui sukietėjo. Tokių akmenų žala tame, kad jie stabdo virškinimo sistemos funkcionavimą, o taip pat neretai sukelia skausmo pojūčius.

Bendra rekomendacija – jų šalinimas operacijos pagalba.

Dar vienas galimas variantas – jų šalinimas natūraliomis priemonėmis.

Kad ištirpdytumėte šį darinį, reikia padaryti mišinį, į kurį įeitų 3 dalys alyvuogių aliejaus, o taip pat po vieną dalį juodųjų pipirų ir citrinos.

Stomatitas.

Kad išgydytume burnos gleivinę, reikia įpilti puodelį šilto vandens ir įpilti į jį 1 valgomąjį šaukštą Himalajų druskos.
Po kiekvieno valgymo reikia skalauti burną šiuo mišiniu. Tokiu būdu galima stimuliuoti gijimą ir susidoroti su kenksmingomis bakterijomis.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.02.2020 laikas 18:50 Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?
Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti....

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 17:41 Mokslininkai galbūt aptiko Nefertitės kapą

Nefertitės palaidojimo teorija pirmą kartą buvo išplėtota 2015 m. – britų egiptologas Nicholas Reevesas teigė, kad už faraono Tutanchamono kapo gali egzistuoti slaptos kameros. Tais pačiais metais teorija buvo paremta preliminariais tyrimais.

...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 21:24 51-a zona. Pati paslaptingiausia bazė pasaulyje

“Tokios zonos nėra!“ – bus pasakyta JAV valstybės departamente, Pentagone, CŽV. Tačiau ji egzistuoja, ir manoma, kad būtent joje yra bazė, kurioje leidžiasi NSO, išbandomi naujausių modelių ypač slapti žvalgybiniai lėktuvai... Ar tai tiesa? Rasti atsakymą į šį klausymą pabandė r...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 20:14 Kaukolės trepanacija naudinga sveikatai?

1975-ais m. Paryžiuje įvyko Tarptautinis plastinės chirurgijos kongresas. Jame pirmą kartą pranešta apie kaukolių operacijas, kurias atlikdavo didžiosios inkų imperijos gydytojai. Peru mokslininkas Z. Apiani ištyrė 150 preparuotų kaukolių iš Kusko ir Limos antropologijos muziejų ir nustatė, kad s...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 18:16 Valgymas vakare yra prasta mintis: aiškėja, kas nutinka organizmui
Naujas tyrimas rodo, kad moterys užkirsti kelią širdies ligoms gali atsisakiusios dalies vakarienės. Mokslininkai nustatė, kad moterų, kurios didelę dalį dienos kalorijų suvartoja vakare, širdies sveikata yra blogesnė. Tyrimas atliktas su moterimis, tačiau gali būti, kad jo rezultatai pritaikomi ir...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 08:44 Mokslininkai žiogus pavertė biorobotais, kurie galėtų ieškoti sprogmenis

Vašingtono universiteto mokslininkų komanda, pasinaudodama unikalia vabzdžių uoslės sistema, biologiškai patobulino žiogus, kad jie galėtų aptikti sprogmenis, skelbia universitetas.

Skaityti daugiau