Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 17

Gimimo diena - asmenybė pagal savaitės dieną

Gimimo data turi didelę reikšmę mūsų likimui. Žinant gimimo laiką ir datą galima nusakyti žmogaus likimo tendencijas. Čia didelę reikšmę vaidina numerologija, astrologija ir chiromantija. Skaitydami šį tekstą sužinosite, kokią reikšmę mūsų likimui turi savaitės diena.

astrologija, gimimo diena, likimas, asmenybė

Kokie žmonės gimsta pirmadienį

Pirmadienį globoja Mėnulio planeta. Žmonės, gimę šią dieną, dažniausiai švelnūs, jausmingi ir gali lengvai pasiduoti kitų įtakai. Jų nuotaika nepastovi ir dažnai keičiasi. Ypatingai moterys labai permainingos ir pastoviai pergyvena dėl artimųjų ir šeimos. Bendraudami šie žmonės gali slėpti savo jausmus. Jiems sudėtinga ypatingai tuomet, kai nėra palaikymo, kai reikia spręsti iškilusias problemas. Jie labai nemėgsta vienatvės. Stiprioji jų pusė - šeima. Šeimoje tokie žmonės atsiveria, siekia sukurti šilumą ir jaukumą. Labai vertina ištikimybę, nes patys tokie yra.

Kokie žmonės gimsta antradienį

Antradienį globoja Marso planeta. Tokie žmonės gali būti labai energingi, mėgstantys vadovauti ir gali būti greitai užsidegantys. Tvirto būdo ir dažniausiai nevengiantys pakovoti. Jie gali elgtis netgi agresyviai ir uoliai gindami tiesą. Šiems žmonėms reikia partnerio, kuris padėtų jų energiją nukreipti tinkama linkme. Jie taip pat išsiskiria tuo, kad dažniausiai nieko nebijo. Pavojingos situacijos juos įkvepia, o ne baugina.

Kokie žmonės gimsta trečiadienį

Trečiadienį globoja Merkurijaus planeta. Žmonės, gimę trečiadienį, būna turtingi savo vidumi. Merkurijus atsakingas už žinias, intelektą ir bendravimą, tačiau jeigu jie neišmoks kontroliuoti savo norų, tai po netikėto pakilimo gali vėl grįžti ten, nuo kur pradėjo. Gimę trečiadienį žmonės sugeba draugauti su kariaujančiais tarpusavyje. Jie gali juos suvienyti, suprasti ir išlikti neutralūs. Jie dažnai pasiruošę išklausyti ir padėti. Šiems žmonėms galima lengvai išsipasakoti.

Kokie žmonės gimsta ketvirtadienį

Jupiterio planeta globoja ketvirtadienį. Tie, kas gimė šią dieną, visada stengiasi būti teisingi, garbingi, bet gali būti linkę ir į avantiūras. Tai

stiprios asmenybės ir puikūs šeimos žmonės. Jie stengiasi vengti pykčių ir skandalų, tačiau nori, kad su jais skaitytųsi, stengiasi spręsti viską taikiai. Taipogi tai žmonės, kurie negali nemokyti kitų. Tai jų prigimtis ir jie iš visų jėgų stengiasi ją pateisinti. Tačiau jiems vertėtų atminti, kad kiekviena rekomendacija turi pasekmes. Kiekviename patarime yra karma, todėl dalinant patarimus į kairę ir į dešinę reikia būti atsargiam.

astrologija, gimimo diena, likimas, asmenybė

Kokie žmonės gimsta penktadienį

Penktadienį globoja Veneros planeta. Gimusieji penktadienį - žavūs, malonūs ir mandagūs žmonės. Jie labai rūpinasi savo išoriniu grožiu, dažnai įsimyli ir mėgsta flirtuoti. Sunkiai išgyvena liūdesį ir kančią. Stengiasi būti džiaugsmingi ir optimistiški, net ir visiškai beviltiškoje situacijoje. Jie myli savo šeimą ir stengiasi namuose sukurti jaukią atmosferą suburdami visus drauge. Gerai jaučiasi su tais žmonėmis, kurie suteikia jiems nepriklausomybę ir šilumą, nes mėgsta laisvę. Šie žmonės įprastai sėkmingi ir dažniausiai dalinasi savo sėkme su artimaisiais, bei kolegomis.

Kokie žmonės gimsta šeštadienį

Šeštadienį globoja Saturno planeta. Šią dieną gimsta žmonės, kurie rimtai žiūri į tai, kas vyksta, ne tik jų vidiniame, bet ir išoriniame pasaulyje. Jie patikimi ir nepaliks draugo nelaimėje. Iš jų visuomet galima tikėtis pagalbos. Tačiau jų kelias į sėkmę dažniausiai eina per įvairius išbandymus. Jeigu jie nevengia darbo, tai galiausiai sulaukia pripažinimo, sukuria tvirtą šeimą ir tampa laimingi. Jie dažniausiai supranta, kad viskas jų rankose ir savo pavyzdžiu siekia tai parodyti visam pasauliui.

Kokie žmonės gimsta sekmadienį

Sekmadienį globoja Saulės planeta. Žmonės, kurie gimė sekmadienį, įprastai būna labai laimingi. Jie kūrybingi, dėl to visus iškilusius klausimus sprendžia kūrybiškai. Tai ryškios, protingos ir talentingos asmenybės. Tačiau jiems reikalinga disciplina ir geras išsilavinimas. Gyvenime jiems gali padėti ir nukreipti teisinga linkme žmonės, gimę ketvirtadienį. Žmogus, gimęs šią dieną, visuomet kovoja dėl vietos po saule, todėl jo partneris ar partnerė turi stengtis įkvėpti jį, taipogi pasirūpinti jo sveikata.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau