Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 31

Išsirinkite lūpdažį ir jūsų asmenybę

Pasirinkimas kurį darome kiekvieną dieną prieš išeidami iš namų, gali turėti gerokai didesnę reikšmę nei mes galvojome. Todėl nenuostabu, kad lūpdažio spalva kuria pasirenka moteris gali daug ką papasakoti apie ją.

Ryškiai raudonas lūpdažis

Tai pasitikėjimas savimi. Jei jūs pasirinkote ryškiai raudoną lūpdažį – parodote pasauliui, kad esate aistringa. Jums patinka, kai jumis žavisi, ir jūs neprieštaraujate jei kiti mato jūsų jausmingąją pusę.
Tiems kuriems trūksta drąsos ir pasitikėjimo savimi, raudonas lūpdažis jums gali padėti labiau pasitikėti savimi.

Alyvinė

Tai paprastai lūpdažis, kuris yra ne toks ryškus, ir jame yra purpurinės ir pilkos atspalvių. Alyvmedžių lūpdažis – tai rambė . Ši spalva rodo, kad jūs tiksliai žinote, ką darote. Jūs esate organizuota ir kantri. Mėgtate viską kruopščiai suplanuoti iš anksto.

Šviesiai raudona

Tai kuklumo spalva. Jei jūs naudojatės šios spalvos lūpdažiu, tai reiškia, jog esate ramus žmogus. Tačiau tai nereiškia, kad esate nuobodus žmogus. Jūsų vidinis pasaulis yra labai išvystytas.

Persikinė

Šis atspalvis rodo, kad esate geras ir dosnus žmogus. Jūs rūpinatės savo šeima ir draugais. Galite dažytis šia spalva, kad nepažįstami žmonės apie jus susidarytų geresnį įspudį.

Rausva

Jei naudojate rožinį lūpdažį, tu esi ta, kuris džiaugiasi. Šis atspalvis pasakoja pasauliui, kad jums patinka mielūs ir malonūs dalykai. Jūs mylite vaikus ir gyvūnus.

Smėlio spalvos

Jūs manote, kad esate giliai susijęs su gamta, gyvūnais ir pasauliu esančiu aplink jus. uvokiate prasmę visko, ką matote ir darote.

Mėlyna, žalia, geltona ir pan. – tai viskas apie kūrybiškumą
Kai pritaikote šias spalvas, tai reiškia, kad turite lakią vaizduotę. Galite būti introvertė ar ekstrovertė, bet kūrybiškumas ir meniškumas užima didžiausią jūsų gyvenimo dalį.

Juoda

Juodoji lūpdažis nereiškia, kad esate neigiamas ar blogas žmogus, tai reiškia, kad turite tamsią pusę.Turbūt tamsioji jūsų pusė, tai humoro jausmas.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta