Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 18

JAV Ketina Bausti Kiniją Sankcijomis Dėl Pandemijos

Pietų Karolinos senatorius Lindsey Graham reikalauja Baltųjų rūmų, kad Kinijos komunistų partija „užmokėtų“ už koronaviruso pandemija taip pat, kaip ankščiau užmokėjo savo kaina Iranas, finansuodamas teroristus, rašo washingtonexaminer.com.

Ankščiau Fox News pranešė, kad JAV pareigūnai „labai tikri“, kad COVID-19 pabėgo iš karinės virusologijos laboratorijos, o ne iš šikšnosparnio esančio turguje. O dabar, tiesioginiame eteryje su Sean Hannity Graham apkaltino Kinija dėl susidariusios pandemijos ir paragino priversti kinus sumokėti žalą, padarytą Amerikai.

„Visi faktai rodo, kad kinai užrakino savo šalį, norėdami apsaugoti savo tautą, ir nepranešė pasauliui apie tikrąją situaciją Kinijai. Todėl dabar galima pasakyti atvirai ir tiesiai: Iranas yra didžiausia šalis-rėmėjas terorizmo, O Kinija – didžiausia šalis-rėmėjas pandemijos“, - teigė Graham.

Konspiralogija, trečiasis pasaulinis karas, sąmokslo teorijos, JAV

Tada jis tęsė:

„Istoriškai tai trečioji ar ketvirtoji pandemija, kilusi Kinijoje. Galbūt tai įvyko netyčia, atsitiktinai. Gali būti, kad infekcija buvo tyčia sukurta laboratorijoje ir toliau išplito jūrų gėrybių turguje Uhane. Bet dabar tai nebeturi esmės.
 
Visi žinome, kad Iranas yra nesąžiningas politinis žaidėjas. O ką JAV padarė su Iranu? JAV paskelbė sankcijas Iranui, kaip terorizmo rėmėjui. Todėl, ką dabar turėtume daryti su pandemijos rėmėju? Teisingai: mes taip pat turime paskelbti sankcijas ir Kinijai, kad jie pasitaisytų.

Jei ne Kinijos komunistų partijos neatsakingumas, pasaulyje nebūtų pandemijos. Daugybė amerikiečių būtų gyvi dabar, o 22 milijonai žmonių nebūtų praradę darbo. Ir Kinija yra tiesiogiai atsakinga už visa tai, todėl laikas Kinijai sumokėti savo kainą“.

Komentaras ir asmeninė nuomonė: šiuolaikiniame globiame politiniame spektaklyje, priimta taip, kad viso pasaulio valstybių vadovai yra lyg geri vyrukai, kurie vaikšto baltai apsirengę ir beveik niekada nesako blogų dalykų.

Taisyklės išimtis yra tik keletas idiotų Kim Džongunas ir Irano mulai, kurie laikas nuo laiko žada pasaulį sulyginti su žeme – bet, tai, akivaizdu, taip pat numatyta spektaklio dalis.

Kinijoje „blogų vyrukų“ vaidmenį paprastai atlieka pasitraukę kariškiai ar universiteto profesoriai, kurie duoda interviu Kinijos ‚ruporo“ televizijai ir sako pavyzdžiui “rytoj mes sugrąžinsime Taivaną“ arba „atėjo laikas nuskandinti porą amerikiečių lėktuvų“. Formaliai tai lyg pranešimus daro privatūs asmenys ir jų žodžiai, kaip ir nieko dėti, bet realiai tokie žmonės skelbia tą, ką nori pasakyti KKP, bet negali – nes sugriautu „gero draugo Xi“ vaidmenį.

JAV taip pat turi savo „blogus vyrukus“, o pagal dabartinę administraciją – ponas Graham yra tik vienas iš tokių vyrukų. Jis sako, ką jie galvoja Bartuosiuose rūmuose, bet negali to pasakyti, kad nesugriautu „gero dėdės Semo“ vaidmenį. Ir kaip matote, Baltieji rūmai mano, kad Kinija turi kažkaip atsakyti už pandemiją, o pasaulis turi kažkaip atsidėkoti Kinijai – pasakyti ačiū už sugriautą ekonomiką, už masinius kapus po prie miestų ir panašiai.

Natūralu, kad dabar, iškart rytoj, branduolinis karas neprasidės, nes dabar kinai turi kamuolį, ir su kita diena, jie taip pat paleis kažkokį savo „blogą vyruką“, kuris padarys pranešimą Vašingtonui arba pasukios pirštą per smilkinį ir pasakys ką Pekinas mano apie jų sankcijas.

Greičiausiai kinai pasirinks antrąjį variantą, po kurio pasaulis kurį laiką pradės balansuoti ties branduolinio karo slenksčio. Gali būti, kad arčiau rudens visa tai, galų gale, sukels karą, o mes stebėkime toliau, kas dedasi pasaulyje...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau