Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 24

JAV prezidento patarėja Jeane Dixon išpranašavo Armagedono pradžią 2020 metais

Viena garsiausių ir paslaptingiausių XX amžiaus Amerikos moterų buvo Jean (Jeane) Dixon, nuo gimimo Lydia Emma Pinckert. Iš jos pačios prisiminimų, kai ji buvo paauglė, gatvėje sutiko čigonę, kuri jai išpranašavo astrologo šlovę ir aiškiaregystę, padovanojusi mergaitei stebuklingą stiklinį rutulį, kuriame galėtų pamatyti ateitį.

Jo dėka ir įgimtų sugebėjimų Jeane greitai išgarsėjo, kaip astrologas, ekstrasensė ir aiškiaregė. Didžiausią šlovę jai atnešė rašomos prognozės viename iš pagrindinių JAV laikraščių, pavyzdžiui, apie prezidento Džono Kenedžio (John F. Kennedy) nužudymą. Dėka šių žudikiškai tikslių prognozių ji netrukus taps JAV prezidentų patarėja, bent jau prie Richardo Nixono (Richard Nixo) ir Ronaldo Reigano (Ronald Reagan), bei jų žmonų artimiausia palydovę.

pranašystės, Armagedonas, aiškiaregiai, Jeane Dixon

Daugybė ponios Jeane Dixon prognozių išsipildė, tačiau buvo ir didelių nesėkmių. Pavyzdžiui, Jeane teigė, kad pirmasis išsilaipinęs į mėnulį žmogus bus rusas.  Galimas dalykas, taip ir buvo, nes kaip daugelis kalba, amerikiečių mėnulio misija yra apgaulė, apie kurią šiandiena žino visas pasaulis.

Kaip ir amerikiečių pranašas Edgaras Keisis ar bulgarų aiškiaregė Vanga, Jeane Dixon daug dėmesio skyrė Rusijai, kalbėdama apie šios šalies ateitį, maždaug taip. Anot jos prognozių, Rusija – tai viltis visam pasauliui. Nedaug nukentėdama po artėjančių pasaulio kataklizmų, ji taps ta dievo saugoma vieta Žemėje, kur bus sukurta iš esmės nauja socialinė sistema, neturinti nieko bendra nei su kapitalizmu, nei su komunizmu. Tai bus tikrai dvasingas žmonijos atgimimas. Ką ji turėjo omenyje laikas parodys.

Apie kokias pasaulinio masto kataklizmas kalbėjo Jeane Dixon?

Pasaulio branduolinį karą ji numatė dar praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje, tačiau pasauliui kažkaip pavyko išvengti šios katastrofos, nors ji ir buvo “kaip ant plauko” (1962 m. Karibų krizė).

Kitą pasaulio tragediją ponia Jeane Dixon priskyrė 2020-27 metams. Esant jai gyvai, mažai kas atkreipė dėmesį į šią prognozę, kaip mus mažai naudina šiandiena Vangos žodžiai, kas nutiks 2100 metai ir vėliau. Bet štai jie atėjo – 2020 metai! Kas gi mūsų laukia, pagal Jeane Dixon prognozes? Pasirodo, būtent šiais metais, pasaulyje prasidės Armagedonas.

Galite, be abejo, prisiminti matematiką Johną Alleną Paulosą (John Allen Paulo), kuris išvedė įdomią visų pasaulio pranašų savybę, pavadindamas ją “Jeane Dixon efektu”. Šios savybės esmė yra ta, kad net kelios teisingos prognozės daro, bet kurį aiškiaregį “neklystantį”, todėl daugelis į klaidinančias pranašystes ir aiškiaregius niekas nebekreipia dėmesio. Jeane Dixon, kaip ir Nostradamas, Edgaras Keisis, Vanga ir kiti “didieji” pranašai, dažnai darydavo savo prognozėse klaidų. Tačiau, kartai ir pataikydavo tiesiai į dešimtuką…

Taigi, norėdami tikėti jos pranašyste apie prasidėjusią (dar vieną) pasaulio pabaigą arba ne, kiekvieno asmeninis reikalas, mes tik prisiminėme apie šia prognozę ką pranašavo aiškiaregė mums 2020 metais.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau