Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Gegužės » 10

Ką miego poza išduoda apie mus?

Tam tikri žmogaus įpročiai gali daug papasakoti apie jo asmenybę. Miegojimo poza – taip pat ne išimtis. Miegame maždaug 7-8 valandas per parą, ir per tą laiką ne kartą pakeičiame kūno padėtį, tačiau viena iš miegojimo pozų visuomet išlieka vyraujanti. Taigi, pasidomėkime, ką ji gali atskleisti apie jus.

Embriono poza

Įvairiose šalyse atliktų tyrimų rezultatai parodė, kad embriono poza yra pati populiariausia: ją renkasi daugiau nei 50 procentų viso pasaulio žmonių! Mokslininkai teigia, kad tokią miego padėtį besirenkantys žmonės gyvenime jaučia nestabilumą (galbūt išgyvena santykių krizę, bijo prarasti savo darbo vietą, ir t.t.), o miego metu pasirinkę tokią padėtį jie jaučiasi saugesni (nereikėtų pamiršti, kad tokia poza buvome įsitaisę ir motinos įsčiose). Tyrimų rezultatai ganėtinai gluminantys: nejaugi tiek daug pasaulio žmonių jaučiasi nesaugūs? Tikrai taip. Šiuolaikiniame pasaulyje kasdien jaučiame stresą, todėl miego metu norime jaustis saugesni.

Pusiau embriono poza

Nuo embriono pozos ji skiriasi tuo, kad miegantysis guli ant šono, o jo keliai yra tik vos sulenkti. Tokio miego poza taip pat yra laikoma labai populiaria, o ją besirenkantys žmonės pasižymi loginiu mąstymu, ramybe ir patikimumu. Jiems yra svarbu bet kokią kaina išlaikyti šaltą protą, todėl net ir ekstremaliose situacijose jiems pavyksta atrasti tinkamus sprendimus. Nors tokia poza miegantys žmonės kitiems neretai daro tikrai nemenką įtaką, tačiau jie nesistengia tuo naudotis.

Miegojimas ant nugaros

Sveikatos specialistai teigia, kad tokia miego poza yra viena sveikiausių, be to, tokia miego padėtis gali išduoti ir apie puikią emocinę savijautą. Jei mėgstate miegoti ant nugaros, tikėtina, kad esate optimistiškas, savimi pasitikintis žmogus, kuris visuomet turi tvirtą nuomonę ir nebijo jos išsakyti.

Miegojimas ant pilvo

Psichologai teigia, kad ant pilvo miegantys žmonės dažniausiai yra gana uždari ir slepiantys savo jausmus. Tokią miego pozą besirenkantys žmonės dažniausiai bijo išsakyti savo mintis ir vengia per daug atsiverti. Nors bendravimas su kitais žmonėmis jiems yra gyvybiškai svarbus, tačiau jie mano, kad išduodami savo paslaptis kitiems gali užkrauti pernelyg didelę naštą. Mėgstantys miegoti ant pilvo dažniausiai negali pakęsti netikėtumų: jiems svarbu kontroliuoti situaciją ir žinoti, ko galima tikėtis.

Miegojimas ant šono

Jei miegate ant šono, tačiau nesusisukate į embriono pozą, tai gali reikšti, kad jūs esate atsipalaidavę ir gebate be didelio streso išspręsti net ir pačias didžiausias problemas. Visuomet esate pasirengę padėti kitiems, todėl aplinkiniai žmonės labai vertina jūsų atsidavimą. Jūsų negąsdina gyvenimiški iššūkiai: manote, kad kiekviena nesėkmė padeda dar labiau užsigrūdinti, todėl nesibaiminate, jei ne viskas vyksta pagal planą.

Žvaigždės poza

Jei miegodami esate pratę rankas ir kojas išskleisti į šonus, tai gali reikšti, kad miego metu jaučiatės visiškai saugūs. Tokią miego pozą besirenkantys žmonės dažniausiai yra atviri naujovėms, visuomet turi tvirtą nuomonę ir yra nusiteikę ryžtingai siekti užsibrėžto tikslo. Jei pažvelgtumėte į miegančius vaikus, tikrai pastebėtumėte, kad tokią miego pozą jie renkasi dažniausiai. Tai tikrai nekelia nuostabos: vaikai į šį pasaulį žvelgia atviromis akimis ir atvira širdimi, taigi, tai atsispindi ir jų miegojimo pozoje.

Apglėbta pagalvė

Jei miego metu vis bandote ką nors apglėbti ar rankas pakišti po čiužiniu, tai gali reikšti, kad esate konservatyvi asmenybė, kuri stengiasi išvengti bet kokių gyvenimiškų pokyčių. Tokiu elgesiu tarsi nesąmoningai siekiate įsikibti į nusistovėjusias taisykles ir jų nepaleisti, nes būtent tai gali užtikrinti stabilumą.

Kojos už lovos ribų

Jei miego metu kojos išlenda už lovos ribų, tai gali reikšti du dalykus: arba lova yra akivaizdžiai per trumpa, arba stengiatės nepaklusti nustatytoms visuomenės normoms. Tai, kas kitiems atrodo normalu, jums atrodo pernelyg nuobodu, todėl užuot plaukę pasroviui mieliau renkatės plaukimą prieš srovę. Nors tai visuomet yra gerokai sudėtingiau, tačiau tik nepaklusdami nusistovėjusioms taisyklėms galite jaustis savimi.

Sukryžiuotos kulkšnys

Atrodytų, kad taip miegoti tikrai nėra labai patogu, tačiau tokią miego pozą renkasi ne taip ir mažai žmonių. Paradoksalu, tačiau tokia miegojimo poza išduoda, kad asmuo labai vertina komfortą! Psichologai teigia, kad tokią miego pozą besirenkantys žmonės labai stengiasi pritapti prie kitų: gerų santykių palaikymas jiems visada atrodo kaip viena svarbiausių siekiamybių.

Rankų padėtis

Jei miego metu rankas laikote priglaustas prie kūno, tai gali išduoti, kad jūs esate atkaklūs ir mokate už save pastovėti. Nors iš aplinkinių sulaukiate tikrai nemažų reikalavimų, tačiau tikrai neleisite, kad kas nors jus išnaudotų. Jūs žinote savo vertę ir esate pasiryžę tą įrodyti kitiems! Jei miegodami rankas atkišate į priekį (tarsi kažko siektumėte), tai gali rodyti, kad jūs nebijote gyvenimiškų iššūkių ir visuomet esate pasiryžę siekti užsibrėžtų tikslų.

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau