Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (770) Komentarų: (0) (06.05.2018 - 19:02)

Koks jūsų charakteris pagal miego poza

Mėgstate miegoti ant šono? O galbūt negalite užmigti atsigulę ant nugaros? Būtent jūsų mėgstama miego poza gali atskleisti asmenines charakterio savybes.

Įdėmiai pažvelkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kuria miego poza jūs miegate.

charakteris, asmenybė, poza, miegas, lova

1. Jei miegate suspaudę ar apsikabinę pagalvę savo rankose, tai atskleidžia jūsų nuoširdumą ir polinkį būti apsaugotiems bei mylimiems. Iš išorės galite atrodyti sudėtinga asmenybė, tačiau pabendravę su jumis ilgiau, žmonės sugeba perlipti per pastatytas bendravimo sienas. Esate ištikima ir lojali asmenybė.

2. Ši poza vadinama „Laisvojo kritimo poza“. Žmonės, kurie mėgsta atvirkščia žvaigždės formą, rodo atvirą ir draugišką savo asmenybės pusę. Tačiau jie dažnai būna per daug jautrios ir įžeidžios asmenybės. Profesionalioje srityje tokios asmenybės mėgsta asmeniškumą ir savo asmeninę erdvę.

3. Jeigu miegate ant šono, savo kūną laikydami tiesiai, tai atskleidžia, kad gyvenime vadovaujatės rutina ir kasdieniniais įpročiais. Esate ypatingai patikimas žmogus, todėl aplinkiniai į jus kreipiasi pagalbos ir mokosi gyvenimo pamokų.

4. Ši poza demonstruoja atvirą ir ištikimą asmenybę. Jūs nemėgstate neigiamas mintis skleidžiančių žmonių, todėl stengiatės nuo jų atsiriboti. Tačiau naujos pažintys, kelionės ir dar neatrasti laisvalaikio būdai visada sukelia jūsų smalsumą.

5. Jei miegate tiesiai, standartine pozicija, tai atskleidžia jūsų ramią asmenybės pusę. Esate linkę saugoti save. Gyvenime stengiatės išvengti pykčių, judėti ramiai savo tikslo link. Jūsų nuoširdumas sugeba užblokuoti visa negatyvumą.

Koks jūsų charakteris pagal miego poza

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar