Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (287) Komentarų: (0) (06.05.2018 - 19:02)

Koks jūsų charakteris pagal miego poza

Mėgstate miegoti ant šono? O galbūt negalite užmigti atsigulę ant nugaros? Būtent jūsų mėgstama miego poza gali atskleisti asmenines charakterio savybes.

Įdėmiai pažvelkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kuria miego poza jūs miegate.

charakteris, asmenybė, poza, miegas, lova

1. Jei miegate suspaudę ar apsikabinę pagalvę savo rankose, tai atskleidžia jūsų nuoširdumą ir polinkį būti apsaugotiems bei mylimiems. Iš išorės galite atrodyti sudėtinga asmenybė, tačiau pabendravę su jumis ilgiau, žmonės sugeba perlipti per pastatytas bendravimo sienas. Esate ištikima ir lojali asmenybė.

2. Ši poza vadinama „Laisvojo kritimo poza“. Žmonės, kurie mėgsta atvirkščia žvaigždės formą, rodo atvirą ir draugišką savo asmenybės pusę. Tačiau jie dažnai būna per daug jautrios ir įžeidžios asmenybės. Profesionalioje srityje tokios asmenybės mėgsta asmeniškumą ir savo asmeninę erdvę.

3. Jeigu miegate ant šono, savo kūną laikydami tiesiai, tai atskleidžia, kad gyvenime vadovaujatės rutina ir kasdieniniais įpročiais. Esate ypatingai patikimas žmogus, todėl aplinkiniai į jus kreipiasi pagalbos ir mokosi gyvenimo pamokų.

4. Ši poza demonstruoja atvirą ir ištikimą asmenybę. Jūs nemėgstate neigiamas mintis skleidžiančių žmonių, todėl stengiatės nuo jų atsiriboti. Tačiau naujos pažintys, kelionės ir dar neatrasti laisvalaikio būdai visada sukelia jūsų smalsumą.

5. Jei miegate tiesiai, standartine pozicija, tai atskleidžia jūsų ramią asmenybės pusę. Esate linkę saugoti save. Gyvenime stengiatės išvengti pykčių, judėti ramiai savo tikslo link. Jūsų nuoširdumas sugeba užblokuoti visa negatyvumą.

Koks jūsų charakteris pagal miego pozaPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Miegas, Poza, charakteris, lova, asmenybė

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
15 įdomių ir naudingų faktų apie hepatitą...

Tikriausiai ne daugelis žino, kad 1925 metais liepos 28 dieną gimė amerikiečių gydytojas, genetikas Baruchas S. Blumbergas, atra...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Įdėkite tai į burną ir dantų skausmas išnyks per kelias...

Dantų skausmas gali būti sukeltas įvairių priežasčių: dantų ėduonies; dantų netekimas; dantenų ligos; sugadinti dantys; problemo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mitybos rekomendacijos po chemoterapijos...

Onkologas, fitoterapeutas Juozas Ruolia kasdien konsultuoja žmones po onkologinių ligų gydymo. Jis sukūrė mitybos strategiją,...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vaisius, kuris žudo vėžį per kelias minutes!...

Mokslininkai padarė vieną iš didžiausių atradimų, kuris teikia vilties milijonams žmonių. Šis preparatas yra vadinamas “EBC-46”,...