Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (181) Komentarų: (0) (16.05.2018 - 17:05)

Ką vedų astrologija sako apie dantų būklę ir ligas?

„Nusišypsokite!“, – sakoma prieš paspaudžiant fotoaparato mygtuką ir žmogus nusišypso parodydamas baltų ir sveikų dantų eilę. Iš tikrųjų, kuo sveikesni dantys, tuo atrodome laimingesni. Pagal dantis dažnai net vertinamas kito žmogaus grožis.

astrologija, dantys, dantų buklė, dantų ligos, sveikata

Šypsena padeda atrodyti kitiems simpatiškesniems, sulaukti palankesnių vertinimų. Todėl nieko nuostabaus, kad visi nori turėti akinamai baltus, lygius, švarius ir sveikus dantis. Įdomu, kad planetų padėtis, Zodiakų ženklai ir net Nakšatros (pagal vedų astrologiją – tai Mėnulio namai) gali daryti įtaką bendrai žmogaus sveikatai, kūno organams ir net dantų būklei.

Turite didelius ir gerai matomus dantis? Taip yra dėlto, kad Rahu jūsų gimimo dieną buvo antrajame name!

Kodėl kai kurie žmonės anksti praranda dantis? Taip yra dėlto, kad Marsas yra kylančiame Lagnos ženkle, kuris taip pat yra ir Vandens ženklas (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)!

Antrasis namas mūsų horoskope yra atsakingas už dantų grožį. Septintasis namas valdo dantų ir burnos ertmės ligas, o Saturnas yra pagrindinė planeta, atsakinga už dantų ligas. Dantų ligas kontroliuoja du Zodiako ženklai – Jautis ir Svarstyklės.

Neįtikėtina, bet vedų astrologija gali pasakyti, kokios dantų ligos mums labiausiai gresia ateityje, kam turime didžiausią polinkį ir siūlo imtis prevencinių priemonių, kurios padėtų laiku užkirsti kelią šioms problemoms, kurias gydyti gali tekti labai ilgai ir brangiai.

Pamaloninti ir susilpninti Saturną galima, nešiojant prie savęs mėlynąjį safyrą, kuris padės išvengti dantų problemų, tačiau tai daryti galima tik griežtai prižiūrint patyrusiam astrologui. Segint Šani Jantra pakabuką ir paaukojus sezamų sėklų, geltonųjų pupelių, geležies dirbinių, aliejaus, tikima, galima pagerinti dantų sveikatą. Astrologas, tinkamai išanalizavęs planetų padėtį žmogaus gimimo metu, gali pasiūlyti tinkamiausią vaistą, tinkantį jam pagal planetų išsidėstymą danguje.

Tačiau ne tik astrologija padeda turėti sveikus dantis. Taip pat reikėtų nepamiršti laikytis geros burnos higienos, vengti saldaus, lipnaus maisto, nuolatinio užkandžiavimo, reguliariai valyti dantis (pašalinti apnašas), du kartus per dieną valyti dantis su šepetėliu ir dantų pasta bei reguliariai naudoti dantų siūlą (ryte, vakare ir po valgio) bei burnos skalavimo skystį. Taip pat reikėtų nepamiršti vitamino C (jo daug randama citrusinių vaisių, kopūstų, žalių paprikų), nes jis reikalingas sveikiems dantims, dantenoms ir kaulams. Trūkstant vitamino C pradeda kraujuoti dantenos, gali net pradėti kristi dantys. Svarbu valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių, grūdų ir dribsnių, pieno produktų ir kiaušinių.

Ką vedų astrologija sako apie dantų būklę ir ligas?

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: zodiako zenklai, dantys, sveikata, dantų ligos, dantų buklė, Astrologija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Begleivė dieta (2)...

Liga išlieka šiuolaikiniam medicinos mokslui tokia pačia paslaptimi, kaip ir prieš tūkstančius metų žiniuoniui – egzistuoja pasl...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Močiutės receptas nuo varikozės...

Venų varikozė - tai liga, kurią reikia laiku nustatyti ir imtis atitinkamų veiksmų: kuo ankščiau pradėsite, tuo geriau.

...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Plačialapis šaukštis ar antihistaminai nuo šienligės. K...

Gamtos priemonės prieš medikamentus... Ar žmogui, sergančiam šienlige, labiau vertėtų pasitikėti gydomųjų augalų preparatu, ar a...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Riebalų kepenų gydymas šiuo nuostabiu gamtos gėrimu...

Siūlome vieną iš efektyvesnių būdų, siekiant išsivalyti kepenis ir atstatyti kepenų funkcionalumą. Kepenų detoksikacijos proc...