Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Lapkričio » 9

Kaip išsigydžiau kaklo stuburo chondrozę

Prieš maždaug 10 metų man atsirado skausmai kaklo srityje. Kreipiausi į gydytojus: pasirodo - kaklo stuburo chondrozė. Prirašė man masažą, šildymus ir kažkokius tepalus. Padarė 10 šildymų: iš pradžių lyg ir padėjo - skausmai sumažėjo, bet visai nepraėjo. Vėl kreipiausi į gydytojus, o jie tik skėstelėjo rankomis, neva, amžius jau toks...Man tada buvo 60 metų, pagalvojau: jei jau dabar pradėjau senti ir jausti skausmus, tai kas bus toliau?

Tada ir nusprendžiau pats gydytis, atmečiau beveik visus gydytojų patarimus. Pirmiausia pradėjau prabudęs, tiesiog lovoje, daryti tiltelį, t.y. remiuosi galva ir kojomis, pakeliu krūtinę ir pilvą ir supuosi pirmyn ir atgal, kairėn ir dešinėn. Iš pradžių dariau iki 12 kartų, paskui iki 15, dabar iki 23. Po to pereinu prie mankštos. Kartu su kitais pratimais darau judesius su galva (aukštyn ir žemyn - 33 kartus; dešinėn ir kairėn - po 12 kartų; pasukimai kairėn ir dešinėn - po 9 kartus).

Nors minėta chondrozė jau seniai praėjo, aš taip pripratau prie šių pratimų, kad darau juos iki šiol ir jaučiuosi puikiai.

Tiesa, žmona mane bara, neva, per greit sutrinu patalynės užvalkalus. Aš išklausau ir darau tą patį, pasiūlau ir žmonai prisijungti, bet ji kol kas atsisako.

Pabandykite ir jūs. Visiems, kuriems rekomendavau šį metodą, jis padėjo.

Padės ir jums. Tik netingėkite!!!

kaklo stuburo chondrozė, chondrozė, mankšta, sveikatos patarimai

Netikiu, bet patikrinsiu !!! :)

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau