Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 25

Kaip pasigaminti riešutų sviestą

Riešutų sviestas (ar kremas) gali būti gardus priedas ant duonelių bei valgant vaisius. Ar esate kada bandę bananą su JAV populiariu žemės riešutų sviestu (peanut butter)? Tikrai skanu ir maistinga. Šį kartą trumpai aprašysime, kaip riešutų kremą galite per pusvalandį pasigaminti ir patys.

migdolai, riešutai, riešutų sviestas, mityba

Jei jūsų virtuvėje stovi orkaitė ir galingas blenderis (pavyzdžiui Vitamix ar Blendtec), tuomet turite viską ko prireiks riešutų kremui pasigaminti.

Riešutų sviesto/kremo gamyba

Naudosime pakepintus riešutus. Jei parduotuvėje nusirpirkote gyvus, nekepintus riešutus – juos pašaukite į 180ºC karščio orkaitę ir 10-15 minučių pakaitinkite. Kepimo laikas priklauso tiek nuo pačių riešutų, tiek ir nuo jų kiekio, todėl praėjus 10-čiai minučių patariame reguliariai skanauti kepamus riešutus. Jiems įgavus paskrudintą skonį – skardą išimkite ir riešutus atvėsinkite. Kai kurie riešutai iš parduotuvės būna labai nešvarūs, tad prieš dedami į orkaitę juos perskalaukite vandeniu.

migdolai, riešutai, riešutų sviestas, mityba

Riešutams atvėsus, juos suberkite į blenderio indą. Toliau viską malkite iki tol, kol iš riešutų pradės skirtis aliejus ir galiausiai viskas pavirs į tirštą drėgną masę. Šio proceso metu teks maišytuvą daug kartų išjunginėti ir su spatula nubraukti riešutų likučius nuo maišytuvo indo senelių. Iš patirties patariame blenderį visuomet laikyti įjungtą ant lėčiausių greičių. Mes naudojome Vitamix. Juo gaminant riešutų sviestą greičio reguliatorių laikėme tarp padalų „1“ ir „4“. Paprastai pradėdavome greičiu „1“, o po 5-10 minučių susidarius šlapiai masei – greitį padidindavome iki „3“ ar net „4“. Mūsų Vitamix visuomet sėkmingai atlaikė 200-300 gramų migdolinių riešutų, tačiau motoras perkaito subėrus 400-450 gramų. Tad stenkites atrasti tą kiekį reišutų, kuris jūsų blenderiui vienu kartu bus ne per sunkus apdoroti.

Mes į savo riešutų sviestus nieko papildomai nededame, tačiau visuomet galite jų skonį paįvairinti į blenderį įbėrę žiupsnelį druskos ir galbūt šiek tiek jūsų pasirinkto saldiklio.

migdolai, riešutai, riešutų sviestas, mityba

Migdolų ir žemės riešutų riešutų kremai. O, ar sveika ar ne, pasirinkite patys....

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar