Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 29

Kanadiečio Stefano Michalako liudijimas apie kontaktą su NSO

Neatpažintų skraidančių objektų (NSO) mįslės jau daug metų neduoda ramybės įvairių sričių mokslininkams ir tiesiog smalsiems gyventojams. Nuolat atsiranda naujų liudijimų apie pastebėtas figūras danguje ir net apie kontaktus su būtybėmis, neva atvykusiomis iš kitų planetų.

Patikrinus paaiškėja, kad NSO – tai meteozondai, palydovai ar lėktuvai, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kurie priverčia susimąstyt, nes matyti vaizdai peržengia mūsų žinių ir supratimo ribas (Ufologija - paranormal.lt).

Nutikimas Manitoboje

1967 m. visame pasaulyje buvo užfiksuota daug atvejų, susijusių su NSO, kai kurie iš jų nutiko Kanadoje.

Gegužės mėn. geologas mėgėjas Stefanas Michalakas pamatė neatpažintą skraidantį objektą. Kanados provincijoje Manitoba yra Falkono ežeras. Ieškodamas jo pakrantėse įdomių geologinių radinių, Stefanas netikėtai pastebėjo danguje 2 judančius objektus. Jis nelabai kreipė į tai dėmesio, bet iš smalsumo nupiešė vieną iš aparatų, kai tas nusileido netoliese.

Ufologija, kontaktas ateiviais, nso, paranormal.lt

Būdamas ore, objektas keitė spalvą nuo pilkos iki raudonai oranžinės. Nusileidęs jis ėmė akinančiai blizgėti auksine spalva. NSO buvo disko formos, maždaug 12 m skersmens. Paviršiu buvo labai lygus, be siūlių ir atrodė tarsi nupoliruotas.

Smalsumo vedamas Stefanas priartėjo prie objekto ir pamatė įėjimą vidun, iš kurio sklido ryški šviesa. Išgirdęs balsus, panašius į žmonių, geologas pabandė užkalbinti esančias viduje būtybes, bet atsakymo nesulaukė. Balsai nutilo, o įėjimas užsivėrė.

Pirštinėta ranka Stefanas palietė aparato paviršių ir iškart ją atitraukė - paviršius buvo toks karštas, kad ėmė lydytis pirštinės medžiaga.

Stefano Michalako drabužiai

Po kelių akimirkų “lėkštė” apsisuko, išleido kelias įkaitinto oro sroves ir pakilo į orą. Netrukus NSO dingo tolumoje.
Nuo deginančių išmetimo dujų užsidegė vyro drabužiai, jis greitai nusimetė marškinius, bet ant odos liko tinklelio formos nudegimai.

Stefanas Michalakas ligoninėje po nudegimų

Stefanas Machalakas grįžo namo ir netrukus pasijuto blogai. Jam skaudėjo galvą, atsirado pykinimo priepuoliai. Vyras kreipėsi į kliniką.

Apdegę Stefano Michalako drabužiai paranormal.lt

Ten jam buvo diagnozuota spindulinė liga. Paskui Stefanas dvejus metus bendravo su Kanados ir Amerikos gydytojais, kurie tyrė jo būklę.

Šiam įvykiui atminti buvo išleista proginė moneta, vaizduojanti NSO virš ežero ir žmogų, stebintį jo skrydį.

Išleista proginė moneta, vaizduojanti NSO virš ežero ir žmogų

Nutikimas Sag-Harbore

Po 5 mėnesių kitoje Kanados provincijoje, Naujojoje Škotijoje, nutiko dar vienas neįprastas įvykis.

Žvejų kaimelio Sag-Harboro gyventojai papasakojo, kad danguje pasirodė ryškus švytėjimas, kuris tai prigesdavo, tai vėl įsiplieksdavo. Staiga šviesos dingo, ir pasigirdo vis garsėjantis švilpiantis garsas. Netrukus žvejai išgirdo garsų sprogimą. Kiti liudininkai tvirtino matę, kaip didelis apvalus objektas praskriejo dangumi ir nukrito į Meno įlankos vandenis.

Keli kariškių ir civilių būriai vėliau tyrinėjo okeano dugną, kur neva nukrito aparatas, tačiau nieko nerado.

Sag-Harboro kaimelyje buvo atidarytas NSO tyrimų centras, o gyventojai nuo to laiko rengia festivalius 1967 metų įvykiams atminti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar