Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”

Ši miesto legenda Kinijoje vadinama įvairiai: „Paskutinis 375-ojo autobuso reisas, „Pusiaunakčio autobusas 375“ arba „Autobusas iki Ksiangshano parko“. Sakoma, kad ji turi visai realų pagrindą.

Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis.

Kai atvažiavo paskutinis 375-ojo maršruto autobusas, abu įlipo į jį. Sena moteris atsisėdo ant priekinės sėdynės, o jaunuolis - autobuso viduryje. Be jų autobuse daugiau nebuvo nieko, tik vairuotojas ir konduktorė su bilietais.

Po tam tikro laiko autobuso vairuotojas pakelėje pamatė du žmones, mosikuojančius rankomis. Jis sustojo, nusprendęs, kad reikalinga pagalba. J autobuso saloną įlipo du vyrai, už rankų laikydami trečią. Jis atrodė nesveikuojantis ar sužeistas, galva buvo nusvirusi ant krūtinės.

Rami ir neskubi kelionė tęsėsi toliau. Staiga pagyvenusi moteris garsiai pareiškė, kad jaunas vyras stotelėje pavogė jos piniginę. Kuklus jaunuolis išraudo ir labai įsižeidė, paskui pasakė, kad nieko nevogė.

Tačiau moteris vis garsiau tvirtino tą patį ir kone padėjo įžeidinėti vyruką. Tada autobuso vairuotojas sustojo, pa-
prašė moterį ir jaunuolį išlipti ir spręsti savo problemas ne autobuse.

Vos tik abu atsidūrė šalikelėje, o autobusas nuvažiavo, pagyvenusi moteris kaip mat nustojo bartis ir vėl pasidarė gera. Kai jaunuolis nusistebėjo tokiu elgesiu, senolė pareiškė, kad ji ką tik išgelbėjo jam gyvybę. Kai jaunuolis paklausė, koks pavojus jam grėsė, senolė pareiškė, kad du iš įlipusių vyrų iš tikrųjų buvo ne žmonės, o nelabieji; ji net matė, kaip jie ne ėjo žeme, o “plaukė” truputį virš jos. Trečias vyras, kurį jie laikė už rankų, buvo žmogus, matyt, jų auka, kurią jie anksčiau užpuolė ir nužudė. Senolė pradėjo barnį dėl pavogtos piniginės, nes nenorėjo užsitraukti tų būtybių pykčio. Jai tai pasirodė vienintelė galimybė išsigelbėti, o įspėti vairuotoją ir konduktorę ji niekaip negalėjo.

Tada senutė ir vaikinas nuėjo į policiją ir pasakė, kad 375-ojo reiso autobuso vairuotojui ir konduktorei gresia didelis pavojus dėl vaiduoklių. Jais, deja, niekas nepatikėjo.

Tačiau kitą dieną policiją paskelbė pranešimą, kad paskutinis 375-ojo reiso autobusas praėjusią naktį dingo be pėdsakų. Pradingo ir vairuotojas su konduktore.

Policija prisiminė tą pagyvenusią moterį bei jauną vyrą, kurie buvo atėję
naktį ir kurių policininkai vos nepaskelbė išprotėjusiais dėl to, ką jie pasakė policininkams. Abu buvo surasti ir apklausti. Abu vėl papasakojo, ką tuokart matė.

Dar po dviejų dienų policija rado pra-dingusį autobusą vandens telkinyje už 100 km nuo galutinės maršruto stotelės - Ksiangshano parko. Autobuse buvo rasti trijų žmonių labai apirę palaikai.

Sis įvykis greitai apaugo daugybe gandų, paslapčių ir neatsakytų klausimų.

Pirma, autobusui tiesiog nebūtų užtekę benzino nuvažiuoti dar 100 km nuo Ksiangshano parko.

Antra, autobuso bakas buvo pilnas ne benzino, o žmogaus kraujo.

Trečia, kūnai buvo labai apirę. Tai neįmanoma, praėjus vos 48 valandoms po mirties. Tai nebūtų įmanoma net per vasaros karščius, jau nekalbant apie lapkritį.

Buvo atliktas lavonų skrodimas. Jis parodė, kad kūnų neveikė jokie pašaliniai katalizatoriai, jų irimas buvo natūralus procesas.

Galiausiai policija peržiūrėjo visus vaizdo stebėjimo kamerų, įrengtų prie kelių link to vandens telkinio, įrašus. Tačiau niekur nematė jokio pravažiuojančio autobuso.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau