Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (410) Komentarų: (0) (27.01.2019 - 09:37)

Kodėl naudinga vartoti datules?

Datulės – kvapnus ir puikiu skoniu pasižymintis vaisius. Pasirodo, džiovintų vaisių skyriuje parduodamos datulės yra ir tikras sveikatos šaltinis – jos organizmui teikia didžiulę naudą. Tai – skaidulų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Datulės padeda nuo vidurių užkietėjimo, viduriavimo ir kitų virškinamojo trakto bėdų.

Gera žinia ta, kad, norint išgauti iš šių vaisių maksimalią naudą, suaugusiam žmogui pakanka per dieną suvalgyti vos tris datules.

datulės, sveikata, mityba, datulių nauda, energijos šaltinis

Taigi, įtraukite į savo valgiaraštį viso labo 3 datules per dieną, ir štai kas nutiks su jūsų organizmu.

1. Pagerėja virškinimo sistemos darbas.

Datulėse daug gerai įsisavinamos ląstelienos. Ji labai naudinga visam virškinimo ir žarnyno traktui. Datulės palengvina vidurių užkietėjimą, ištaiso bet kokius skrandžio darbo sutrikimus, padeda subalansuoti žarnyno mikroflorą. Taip pat jos labai patinka gerosioms žarnyno bakterijoms.

2. Mažakraujystės gydymas ir profilaktika.

Mažakraujystė – didelė problema daugeliui žmonių. Ji gali jumyse tūnoti ne vienerius metus, jums to nė neįtariant. Datulės – puikus geležies šaltinis, todėl jos padeda susidoroti su šia sveikatos problema. Jos suteiks jums energijos ir žvalumo.

3. Sustiprėja kaulai, kraujas ir imuninė sistema.

Datulėse daug magnio, mangano ir seleno. Kaip žinia, produktai, turintys seleno, patikimai apsaugo nuo vėžio. O magnis ir manganas labai svarbūs palaikant kaulų ir kraujo sveikatą.

4. Datulės suteikia energijos, kai jaučiatės visiškai išsekę.

Datulės – bene geriausias gamtinis cukraus šaltinis. Jose daug ir fruktozės, ir sacharozės, ir grynos gliukozės. „Pasikraukite“ datulėmis po pietų, kai jaučiate ypatingą nuovargį. Tai visomis prasmėmis geriau už šokoladuką.

5. Sveika širdis.

Datulėse gausu kalio. Ši medžiaga sumažina insulto riziką ir neleidžia formuotis mažo tankio lipoproteinams, tai yra, cholesteroliui. Tad datules reikia valgyti visiems, kam rūpi širdies sveikata. Jos efektyviai valo kraujagysles.

datulės, sveikata, mityba, datulių nauda, energijos šaltinis

Kas nutiks, jei kiekvieną dieną suvalgysite po 3 datules?

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar