Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (7.8K) Komentarų: (0) (12.03.2018 - 20:21)

Šis kremo receptas su jodu gali pakeisti, bet kokias atjauninimo procedūras

Sensacija! Tik lašas jodo gali visiškai pakeisti jūsų odą! Nuostabus odos atjauninimas už centus!

veido kremas, jodas, raukšlės, jaunystė, grožio patarimai

Rezultatų nereiks ilgai laukti. Šis kremas nuo raukšlių ne tik išlygina odą, bet ir pašalina pigmentaciją. Jūs atrodysite daug jaunesni nei jūsų draugės, ar draugai! Užsirašyk receptą...

Žinoma šis nuostabus kremas skirtas moterims, bet gali šiuo kremu pasinaudoti ir vyrai... Jums reikės nusipirkti tik 4 ingredientus, kad galėtumėte pasigaminti šį tikrai nuo raukšlių veiksmingą kremą. Šis kremas turi puikių balinimo savybių: pašalina pigmentaciją ir pigmentines nėštumo dėmes, nes jo sudėtyje yra jodo.

Geriausias kremas nuo raukšlių

Sudedamosios medžiagos

  • 1 šaukštas medaus;
  • 1 šaukštelis vazelino;
  • 1-2 lašai jodo;
  • 1 šaukštas ricinos aliejaus.

Paruošimas

Pirmiausia į stiklinį indą įlašinkite 1-2 lašus jodo. Be ne daugiau! Tada įdėkite medaus, vazelino ir ricinos aliejaus. Kruopščiai sumaišykite viską.

Laikomas tamsioje, vėsioje vietoje ne ilgiau, kaip mėnesį.

Naudojimas

Užtepkite atjauninantį kremą ant veido plonu sluoksniu, veidas turi būti gerai nuvalytas. Prieš tepant veidą šiuo kremu, visada reikia sumaišyti. Galite padidinti jo poveikį, švelniai masažuojant odą.
Šis kremas suteiks jūsų odai daugiau elastingumo. Maitins naudingais elementais, pašalins susiraukšlėjimą. Puikiai patems veido kontūrą, veidas įgys buvusią jaunystę.

Šis kremas gali būti naudojamas ir laikomas 1 mėnesį, skirtingai nuo kitų namuose ruošiamų kremų.

Pasidalinkite šiuo kremo receptu su savo draugais ir draugėmis... O išbandę pasidalinkite komentaruose, apie jo poveikį.

Šis kremo receptas su jodu gali pakeisti, bet kokias atjauninimo procedūras

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: jodas, jaunystė, veido kremas, raukšlės, grožio patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar