Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 27

Krzysztofas Jackowskis: kada ateis «Nuostabus naujas pasaulis»?

2021 m. sausio 27 d. naktį garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis po daugiau nei savaitės tylos pasirodė eteryje su nauju vaizdo įrašu. Panašu, kad per šį laiką jis neturėjo jokių naujų skubių apreiškimų, todėl šis išėjimas į eterį daugiau buvo skirtas atsakyti į kanalo prenumeratorių klausimus. Jose Krzysztofas patikslino, apie ką kalbėjo ankstesnėse laidose.

Ir šie paaiškinimai, deja, nekelia optimizmo, nes per ateinančius 2,5 metų, galbūt net iki 2021 m. pabaigos, gyvensime vadovaudamiesi nauja pasaulio vyriausybe. Tiesą sakant, ji jau kažkur egzistuoja, bet dabar viskas bus oficialu. Tuo pačiu, tariama naująją „valstybę“ bus, greičiausiai Eurazijos teritorijos ribose. Apskritai, suteikime žodį pačiam Krzysztofui.

Manęs dabar klausia: kas bus po 3 metų? Manau, kad ne trejus metus, o šiek tiek mažiau nei trejus metus. Greičiau - pustrečių metų, o gal net ir metų. Chaosas augs, nors to, kas vyksta, negalima vadinti chaosu, nes viskas yra sąmoninga operacija. Yra planų sukurti savotišką „žemyninę vyriausybę“ - tai yra, ši vyriausybė gali būti ir ne pasaulinė. Tačiau, šiai planai, atrodo, bus sugriauti labai rimto konflikto.

Koks konfliktas? Konfliktai gali būti skirtingi ir kai kažkas yra planuojama, tai tarsi primena šachmatų žaidimą, prieštaraujant šiam planui. Tai yra, šalys jau apskaičiavo žaidimą ir suplanavo ėjimus, tačiau kai žaidimas prasidės - varžovas gali labai nustebinti. Dabar pasaulinės ateities nematyti, nes šachmatais žaidžia kažkokie labai dideli ir galingi žmonės. Ir abi pusės yra labai geros žaidėjos, todėl viskas priklauso nuo to, kas laimės. Kol kas atrodo, kad dabar kažkokia mažuma bando primesti savo valią daugumai.

Uršula manęs klausia iš Austrijos: likti ar grįžti į Lenkiją? Tokius klausimus man užduoda iš Airijos, Belgijos ir pan. Jei sąlygos leidžia, likite ten, kur esate. Šiandien atstumai yra per maži, todėl nesvarbu, kur esate Europoje - netrukus mūsų laukia tas pats likimas.

Pažvelkite į tai, kas dabar vyksta Olandijoje. Taip yra dėl to, kad buvo griežčiausi apribojimai. (paranormal.lt trigrašis – 2021-01-27 jau yra Lietuvoje griežčiausi apribojimai) Tai yra, antikovidiniai blokavimai, riaušės, vyriausybės atsistatydinimai yra kažkaip vieni su kitais susiję, jie eina koja kojon, iš šalies į kitą. Visa tai yra sąmoningas chaosas, po kurio Europa, o gal ir visas pasaulis, pateks į antrąjį įvykio etapą.

Manęs klausia: ar Lenkijai gresia konfliktas? Kada karas su Rusija? Ar lenkai taps kitos tautos vergais? Ne, mes tiesiogiai su niekuo nekovosime, bet chaosas augs, o žlugus dabartinei vyriausybei ir susiformavus naujai, vis tiek manysime, kad gyvename Lenkijoje, tačiau tai bus iliuzija, nes Lenkija praras savo suverenitetą.

Kada bus X valanda? Galvoju apie šią problemą „kovo pabaigoje“. Man susidarė įspūdis, kad politikai turėtų išlaikyti dabartinę situaciją iki kovo pabaigos (paranormal trigrašis – keista bet, 2021-01-27 buvo pratęstas blokavimas iki kovo mėnesio, bet galimas dalykas, kad bus pratęstas ir tęsis iki kovo pabaigos), ir tik tada, kai bus šilčiau, krizė turės tam tikrą tęsinį, ir vėl bus kažkokie neadekvatūs sprendimai. Tuo laikotarpiu pasaulyje nutiks dalykų, kurie papildomai trikdys visus, todėl iki pavasario nesitikėkite kažkokios ramybės - tai tik atrodanti ramybė.

Kas bus su JAV? Ar D.Trampas grįš? Ar investuoti į dolerį? Aš dar kartą kartoju: Bideno pirmininkavimas bus trumpas, o Amerika dabar žlugimo „kalopso“ stadijoje, iš kurios nėra išeities. Dabar, kai JAV prezidentūra pasikeitė, padėtis tarp Kinijos ir JAV tampa vis įtemptesnė, kada kalba eina apie Taivanį. Pasaulis bus sunerimęs - ši jėgų poliarizacija aplink Taivanį taps aštresnė ir pavojingesnė. Apskritai mes gyvename keistoje situacijoje pasaulyje, kai demokratija neteko reikšmės net JAV. Todėl dabar reikia ne investuoti, ne taupyti, o tiesiog gyventi.

Viduriniai Rytai ir geltonos dulkės - ar šios dulkės gali būti iš ugnikalnio? Taip, tai nėra geros dulkės, mačiau jas nuo praėjusių metų pabaigos. Šios dulkės ir kova su maru galingų politikų galvose yra kažkaip susijusios, todėl ugnikalnis, žinoma, neatmetamas, tačiau jaučiu, kad žmonės sukels šias dulkes.

Krzysztofo vaizdo įrašas rodomas daugiau nei valandą, vis dar yra daug atsakymų į klausimus, susijusius su didžiąja padėtimi atskirose vaivadijose Lenkijoje, tačiau bendra tendencija apibūdinama: kova su pandemija, virtimas riaušėmis ir vyriausybių atsistatydinimas / pabėgimas , nauji tariamai rinkimai, arba ką sugalvos globalistai, o kai dūmai išsisklaidys - labas naujas ir nuostabus pasauli.

Be to, prieš šį naują nuostabų pasaulį gali kilti didelis karas. Krzysztofas tai žada kovo pabaigoje, nors, pagal mūsų jausmus, kažkas panašaus greičiausiai nutiks ne sezono metu - kai bus ne balandis, o tuo metu kada bus ir sniegas ir purvas. Nors, žinoma, žiema gali būti ilga, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:47 Kaimiški tradiciniai bulviniai vėdarai su pienu

Daugelio lietuvių pamėgti ir metai iš metų gaminami kaimiški bulviniai vėdarai. Man asmeniškai patinka ir bulviniai, ir kraujiniai vėdarai. Tad gaminu kartais vienokius, o kartais kitokius, pagal tos dienos norus.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:28 Veganiški / vegetariški raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai (orkaitėje)
Tokie raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai mūsų šeimą labai sužavėjo. Kepsime juos dar tikrai ne vieną kartą. Skonis šiek tiek net priminė tikrą mėsą. Todėl jei ieškote, ką pagaminti tiems, kurie nenori valgyti veganiškai, toks receptas gali būti nuostabus kompromisas tarp įprastų bei veganiškų malti...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:20 Omletas su pienu, keptas orkaitėje
Tai fantastiškas patiekalas vėlyviems pusryčiams - omletui padaryti prireiks vos kelių minučių ir kol jis keps orkaitėje, galėsite laiką leisti lovoje. Man asmeniškai šis omletas labai primena, lygiai tokį koks būdavo patiekiamas darželiuose....

Skaityti daugiau