Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (959) Komentarų: (0) (12.10.2018 - 19:26)

Labiausiai veiksmingas ir prieinamas metodas bendro organizmo valymui nuo parazitų

Jokie vaistai ir papildai neprilygs šios priemonės veiksmingumui ir prieinamumui.

Veiksmingiausias ir įperkamiausias nuo parazitų ir organizmo valymo priemonė - vartoti kartųjį pelyną ir gvazdikėlį 21 dieną (paranormal.lt).

Susmulkinkite abi priemones atskirai kavamale. Iš karto po to gerai išplaukite kavamalės malūnėlį, kitaip įsigers stiprus kvapas.

parazitai, pelynas, valymas, gvazdikėliai, parazitų valymas, liaudies

Susmulkintą žolę gerti po vieną arbatinį šaukštą (su kaupu suaugusiems, be kaupo vaikams) per dieną, iš karto prieš vakarienę. Iš pradžių pelyną, po to gvazdikėlį. Vartokite vakare, nes parazitai suaktyvėję tamsiuoju paros metu. Kruopščiai užsigerkite vandeniu (galite su medumi), kad nesiraukyti. Po to maistas pašalins likusį pelyno kartumą ir gvazdikėlių aštrumą.

Pelynas sunaikina suaugusius parazitus, o gvazdikėliai - kiaušinėlius ir lervas.

Po 21 dienos, gerti reikia kas trečia dieną, profilaktiškai.

Užvirti žolelių nepageidaujama dėl maistinių medžiagų pašalinimo po terminio apdorojimo.

Valymo metu galite pašalinti labai daug negyvų parazitų (nors tai nėra pastebima), nes nėra nė vieno parazito, kuris toleruotų tokį kartumą.

Jei turite 100 kg svorio, greičiausiai 10 kg parazitų pas jus yra. Nutukę žmonės lieknėję. Protingi žmonės - protingėja...

Lengvumo jausmas prasideda antroji šio paprasto preparato vartojimo savaitėje. Įsijausti ir gerti daugiau, kaip 21 dieną iš eilės neverta, nes yra parazitų, kurių negalima pašalinti iš organizmo.

Valymo metu neturėtumėte naudoti priemonių su naudingomis bakterijomis (pvz., Vetom), nes vis tiek bus sunaikintos pelyno. Galima vartoti naudingas bakterijas tik po paros poilsio.

Pelyną ir gvazdikėlius vartoti reikia tik sausoje formoje. Terminio apdorojimo metu daugelis savybių prarandamos. Sumaltą produktą dėkite į burną (iš anksto įkvepiant orą į plaučius) ir užgerkite švariu vandeniu. Šiuo metu geriau ne įkvėpti, iškvėpti orą, kad nepatektų į netinkamą ryklę...

Dar viena puiki priemonė nuo parazitų: 3 šaukšteliai pelyno, 2 šaukšteliai bitkrėslės ir 1 šaukštelis gvazdikėlių. Taip pat sumalkite kavamale, sumaišykite. Vartoti pradėkite nuo arbatinio šaukštelio galiuko, per savaitę dozę padidindami iki pusės šaukštelio ant tuščio skrandžio, užderami vandeniu, vakare prieš valdydami pusę stiklinės tarkuotų morkų. Esant bitkrėslei praplečiamas patologinių parazitų nužudymo spektras, kurių negali nužudyti pelynas.

Linkiu visiems sėkmės atstatant fizinio kūno aktyvumą.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: valymas, liaudies medicina, Pelynas, parazitų valymas, priemonės, gvazdikėliai, parazitai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar