Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 16

Laktofermentuotas svogūnas: veiksmingas probiotikas, kuris rūpinasi mūsų sveikata

Prieš pradėdami kalbėdami apie laktofermentuotų svogūnų savybes, reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie procesą, kuris padeda išsaugoti daržovių savybes.

Be to, jis pagerina virškinimą ir padidina gyvų kultūrų buvimą, kurios teikia daug naudos organizmui.

Žodis“lakto“ reiškia specifinę bakterijų rūšį. Tai yra Lactobacillus, kurių padermė randama ant augalų paviršiaus, virškinimo trakte ir makštyje. Pirmiausia jie buvo rasti pieno fermentuose, o paskui konservuotose ar raugintuose daržovėse.

Laktofermentuotas svogūnas – ypač įdomus būdas padidinti šios daržovės naudą organizmui. Kaip ir kitus probiotikus, juos geriausia pasigaminti namuose.

Jo paruošimui rekomenduojama naudoti Himalajų druską arba jūros druską. Nes rafinuota druska neturi reikiamų privalumų. Be to, gautą produktą galima pridėti prie salotų, sumuštinių ir daugelio kitų receptų.

Ingredientai

  • 1 kg svogūnų;
  • 5 šaukštai Himalajų druskos (50 g);
  • 1 litras distiliuoto vandens;
  • Stiklinį indą su pačiu kaklu.

Paruošimas:

Svogūną supjaustykite griežinėliais ir sudėkite į stiklinį indą.

Ištirpinkite druską vandenyje ir naudokite skystį, kad apsemtų susmulkintus svogūnus.

Įsitikinkite, kad fermentacijos dujoms kauptis virtos nuo viršaus liko apie 5 cm vietos. Uždarykite indus su hermetiškais dangčiais ir laikykite vietoje, kurioje yra daugiau ar mažiau šilta temperatūra.

Pirmąsias dvi konservavimo savaites atidarykite dangtį kiekvieną dieną. Tokiu atveju, susikaupusios dujos „paleidžiamos“.

Po vieno ar dviejų mėnesių svogūnas bus paruoštas naudojimui. Bet jei produktas įgauna nemalonų kvapą, išmeskite jį ir pradėkite iš naujo.

Taigi, kokie šio laktofermentuoto svogūno pranašumai?

Dėl juose esančių sveikų bakterijų ir būtinų medžiagų šis probiotinis svogūnas teikia naudą sveikatai.

Jis pagerina virškinimo procesą.

Šio svogūno vartojimas padidina gebėjimą absorbuoti maistines medžiagas virškinimo metu ir skatina tinkamą atliekų šalinimą. Be to, gyvos bakterijos atkuria žarnyno florą ir sumažina tokias problemas, kaip uždegimas, dujas ir ne virškinimą.

Imuninės sistemos stiprinimas

Žarnyno sveikata vaidina ypač svarbų vaidmenį imuninės sistemos funkcijos. Sveikos bakterijos stiprina imuninį atsaką. Taigi sumažėja rizika užsikrėsti virusais, bakterijomis ir mielėmis.

Jie padeda numesti svorį

Dėl savo galimybių pagerinti virškinimą ir medžiagų apykaitą, šis probiotinis maistas yra ypatinga priemonė norintiems sveikai numesti svorio.

Sveikatos patarimai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Laida

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 13:36 COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius....

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 11:23 COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją
Remiantis balandžio 5 d., didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau