Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (985) Komentarų: (0) (26.09.2018 - 19:02)

Natūralus tepalas nuo septynių negalavimų

Paprasta, efektyvi ir be chemijos jūsų organizmui!

gydymas vaistažolėmis, vaistažolė, žolelės, tepalas, skausmas, tepalas

Susirgo nugara, stuburo išvarža, pasitempėte koja, kulkšnį, traška sąnariai - pabandykite patepti šį tepalą, pridenkite popieriniu rankšluosčiu ar audiniu ir suriškite laisvai. Kalkę ir polietileno nedėkite - uždengimas turi "kvėpuoti". Ryte skausmas išnyks, o po poros dienų pamiršite. Būtinai palengvės, tai irgi svarbu. Kai nieko negalima vartoti, jokių vaistų dėl sergančios širdies, šis receptas padės (paranormal.lt).

Receptas:

Ištirpinkite 5 mumijo tabletes 5 lašų vandenyje, maišykite dantų krapštuku, tol kol visiškai ištirps, pasistenkite ištirpinti visus mumijo grūdelius, jei jis yra labai tirštas, įpilkite dar 2 lašus vandens, tačiau pasistenkite, kad nepadaugintumėte vandens, nes vėliau jis vėliau blogai sąveikaus su aliejumi ir atsiskirs nuo produkto...

  • 5 tabletės praskiestos mumijo,
  • 1 šaukštą kėnio aliejaus;
  • 3 šaukštus medaus.

Sumaišykite visu tris ingredientus. Sudėkite viską į tam tikrą indelį su dangteliu, išmaišykite prieš naudodami.

Tepkite ant odos ne daugiau nei milimetro sluoksniu, galima įtrinti į odą, jei norite - poveikis dar geresnis, bet storas užteptas kėnio aliejaus sluoksnis gali sukelti paraudimą, uždengti tik popieriniu rankšluosčiu arba lino skudurėliu. Negalima laikyti šaldytuve.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: vaistažolė, tepalas nuo skausmo, tepalas, gydymas vaistažolėmis, Žolelės, sąnariai, nugara, skausmas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar