Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.7K) Komentarų: (0) (17.02.2018 - 20:01)

Tepalas nuo sąnarių skausmo

sąnariai, skausmas, tepalas, Liaudies medicinos receptas

Negaliu pasakyti, kad man nuolat skauda sąnariai. Tačiau, taip ar kitaip, aš pastebėjau, kad negaliu ramiai sulenkti ir pasukinėti kelius, atsiranda skausmas. Kartais skausmas atsiranda iš niekur, esant ramioje būklėje. Ir aš išmokau kovoti šiu šia bėda. Pasigaminau nuo sąnarių skausmo priemonę, namų sąlygomis.

Paimkite medų, skystas garstyčias, druską ir sodą lygiomis proporcijomis, gerai viską sumaišykite į vientisą masę.

Šį mišinį dėkite ant skaudamos vietos, kai ilsitės, tai geriau padaryti vakare, prieš miegą. Neapsiribokite vieninteliu kompresu, atlikite 4-5 procedūras iš eilės. Poveikis bus jaučiamas beveik iš karto.

Jei ši informacija jums buvo naudinga, pasidalinkite ja su kitais, jums vienas (patinka) paspaudimas , mums vienas malonumas!

Tepalas nuo sąnarių skausmo

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Liaudies medicinos receptas, skausmas, sąnariai, sveikatos patarimai, tepalas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar