Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (07.10.2018 - 13:59)

Viržių nauda sveikatai

Rudenį gėlynai, visa sodo aplinka ir balkonai suspindi viržių žiedais. Šie dekoratyvūs augalai pastaruoju metu labai populiarūs, todėl, kad yra nereiklūs ir ilgaamžiai, vienoje vietoje gali augti 15-25 metus.

Taip pat šie augalai turi ir gydomųjų savybių.

sveikata, liaudies medicina, viržiai, viržių nauda

Viržių nauda

Liaudies medicina byloja, kad viržių lapeliai ir žiedai veikia kaip vaistai ir puikiai malšina uždegimą. Taip pat jie naudojami inkstų, šlapimo pūslės ligoms gydyti, padeda nuo nervinio susijaudinimo, streso, veikia netgi kaip lengvi migdomieji. Tiems, kurie negali išsivaduoti iš peršalimo ligų, įkyraus kosulio gniaužtų, viržių arbata palengvina šiuos simptomus, padeda atsikosėti.

Vaistams naudojama visa antžeminė dalis. Pasigaminkite viržių nuovirą, šis geriamas nuo nervų sistemos sutrikimų, o maišant su valerijonu ir gudobele – gydo širdies ligas.

Viržių žiedų milteliais apibarstomos žaizdotos ir nudegintos vietos. Viržių ekstraktu vilgomi odos spuogai, egzema. Pašutinti viržiai dedami ant sumuštų vietų, šunvočių, išnirusių sąnarių.

Viržių žiedeliais ir šakelėmis gardina arbatas, nuovirus ir vyną. Gydomiesiems tikslams viržius derėtų rinkti miške, nes dekoratyviniai viržiai tinkami tik balkonams puošti.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sveikata, liaudies medicina, viržių nauda, viržiai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar