Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 6

Liaudies receptas nuo kepenų cirozės ir pašalins tulžį iš organizmo!

Erškėtrožė – vyresnioji sodo rožės sesuo, laukinis krūmas. Gali ją sutikti, kur tik nori – miško pakraštyje, nuokalnėje, parke, upės pakrantėje ar net kelkraštyje. Šį augalą be vargo atpažįsta net vaikas. O liaudies medicinoje naudojamos visos šio krūmo dalys – žiedai, vaisiai, lapai, šaknys.

Dauguma fitoterapeutų yra taip įsitikinę šio augalo nauda, kad įtraukia į visus savo vaistinius mišinius. Čia jūs sužinosite, kuo naudinga erškėtrožė ir kaip ją naudoti.

kepenų cirozė, erškėtrožė, uogos, tulžis, gydymas

Daugiau įdomios informacijos ir naudingų patarimų jūs visada galite rasti mūsų internetiniame puslapyje.

Erškėtrožės nauda

Erškėtrožės ekstraktas, sirupas ir tinktūra yra labai efektyvūs sergant plaučių uždegimu, difteritu, skarlatina, kokliušu. Nereikia laikyti erškėčio vieninteliu vaistu, gydant šias rimtas ligas, bet naudojant jį su kitais, gydytojo skirtais vaistais, galima kur kas pagreitinti gijimą.

Teigiamas poveikis, naudojant erškėtį, seniai pastebėtas žaizdų gydyme, akmenų iš inkstų šalinime, sergant kepenų ligomis, kraujoplūdžiais, gastritu su žemu rūgštingumu, sunkiai gyjančių lūžių gydyme, apykaitos sutrikimų gydyme.

Rusijoje erškėčio uogas tradiciškai užpliko, esant šalčiams, nes pastebėta, kad geriant šią arbatą, galima išgyventi žiemą be jokių susirgimų.

Kinų medicina praktikuoja erškėčio šaknų naudojimą, kai reikia pagreitinti virškinimo procesą, išnaikinti kirminus.

Tibete erškėčio vaisiais gydoma tuberkuliozė, neurastenija ir aterosklerozė.

Sibire yra išlikę senoviniai receptai meduje virtų erškėčio lapelių – gydoma rožė ant kojų. Šaknų nuoviru buvo gydomas kojų grybelis.

Paruošimo būdai

Erškėčio nuovirą galima gaminti dviem būdais:

  1. Erškėčio uogas – dvi saujas, užpilti 500 ml verdančio vandens termose. Palikti 7-8 valandoms (nakčiai). Nukošti ir gerti, pridėjus arbatinį šaukštelį cukraus.
  2. Nuvalyti plaukelius iš uogų vidaus, susmulkinti (per mėsmalę, ar kitu būdu). Užpilti 300 ml vandens, pastatyti ant ugnies ir virti 15 min. Nukošti. Nuovirą gerti po pusę stiklinės prieš valgį, ne daugiau 3 kartų per dieną.

Erškėčio užpilas

Teigiamai veikia organizmą, sumažina ir sustabdo kraujavimą, pašalina į organizmą išsiliejusią tulžį, stimuliuoja lytinių liaukų veiklą, teigiamai veikia nudegimų, nušalimų ir kitokių žaizdų gijimą, turi puikių regeneracinių savybių. Labai naudingas esant kraujotakos sutrikimams.

Norint paruošti erškėčio užpilą, į indą (termosą) dedam šaukštą uogų, užpilam 500 ml verdančio vandens, palaikom iki ryto. Geriam po pusę stiklinės du kartus per dieną, 30 minučių iki valgymo. Po dviejų parų užpilas praranda savo teigiamas savybes, todėl jį reikia gaminti iš naujo.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau