Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 6

Liaudies receptas nuo kepenų cirozės ir pašalins tulžį iš organizmo!

Erškėtrožė – vyresnioji sodo rožės sesuo, laukinis krūmas. Gali ją sutikti, kur tik nori – miško pakraštyje, nuokalnėje, parke, upės pakrantėje ar net kelkraštyje. Šį augalą be vargo atpažįsta net vaikas. O liaudies medicinoje naudojamos visos šio krūmo dalys – žiedai, vaisiai, lapai, šaknys.

Dauguma fitoterapeutų yra taip įsitikinę šio augalo nauda, kad įtraukia į visus savo vaistinius mišinius. Čia jūs sužinosite, kuo naudinga erškėtrožė ir kaip ją naudoti.

kepenų cirozė, erškėtrožė, uogos, tulžis, gydymas

Daugiau įdomios informacijos ir naudingų patarimų jūs visada galite rasti mūsų internetiniame puslapyje.

Erškėtrožės nauda

Erškėtrožės ekstraktas, sirupas ir tinktūra yra labai efektyvūs sergant plaučių uždegimu, difteritu, skarlatina, kokliušu. Nereikia laikyti erškėčio vieninteliu vaistu, gydant šias rimtas ligas, bet naudojant jį su kitais, gydytojo skirtais vaistais, galima kur kas pagreitinti gijimą.

Teigiamas poveikis, naudojant erškėtį, seniai pastebėtas žaizdų gydyme, akmenų iš inkstų šalinime, sergant kepenų ligomis, kraujoplūdžiais, gastritu su žemu rūgštingumu, sunkiai gyjančių lūžių gydyme, apykaitos sutrikimų gydyme.

Rusijoje erškėčio uogas tradiciškai užpliko, esant šalčiams, nes pastebėta, kad geriant šią arbatą, galima išgyventi žiemą be jokių susirgimų.

Kinų medicina praktikuoja erškėčio šaknų naudojimą, kai reikia pagreitinti virškinimo procesą, išnaikinti kirminus.

Tibete erškėčio vaisiais gydoma tuberkuliozė, neurastenija ir aterosklerozė.

Sibire yra išlikę senoviniai receptai meduje virtų erškėčio lapelių – gydoma rožė ant kojų. Šaknų nuoviru buvo gydomas kojų grybelis.

Paruošimo būdai

Erškėčio nuovirą galima gaminti dviem būdais:

  1. Erškėčio uogas – dvi saujas, užpilti 500 ml verdančio vandens termose. Palikti 7-8 valandoms (nakčiai). Nukošti ir gerti, pridėjus arbatinį šaukštelį cukraus.
  2. Nuvalyti plaukelius iš uogų vidaus, susmulkinti (per mėsmalę, ar kitu būdu). Užpilti 300 ml vandens, pastatyti ant ugnies ir virti 15 min. Nukošti. Nuovirą gerti po pusę stiklinės prieš valgį, ne daugiau 3 kartų per dieną.

Erškėčio užpilas

Teigiamai veikia organizmą, sumažina ir sustabdo kraujavimą, pašalina į organizmą išsiliejusią tulžį, stimuliuoja lytinių liaukų veiklą, teigiamai veikia nudegimų, nušalimų ir kitokių žaizdų gijimą, turi puikių regeneracinių savybių. Labai naudingas esant kraujotakos sutrikimams.

Norint paruošti erškėčio užpilą, į indą (termosą) dedam šaukštą uogų, užpilam 500 ml verdančio vandens, palaikom iki ryto. Geriam po pusę stiklinės du kartus per dieną, 30 minučių iki valgymo. Po dviejų parų užpilas praranda savo teigiamas savybes, todėl jį reikia gaminti iš naujo.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar