Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Kovo » 10

Ligos Kvapas - Galimos Ligos

Pasak mokslininkų, žmonės savo antrąją pusę pasirenka pagal kūno kvapą. Manoma, kad uoslė padeda pasirinkti partnerį su labiausiai atitinkančiais genais. Žmogus išskiria feromonus: medžiagas, kurios patraukia priešingos lyties atstovus.

Tačiau būna atvejų, kai vieną ar kitą kvapą reikia suvokti kaip nelaimės signalą, nes kvapai perspėja ir apie sunkias ligas. Pasak medikų, kai kurios ligos skleidžia specifinį, tik joms būdingą kvapą. Kokį kvapą skleidžia ligos ir į ką būtina atkreipti dėmesį, atsiradus vienam ar kitam kvapui.

Pirminė ligų diagnostika

Gydytojai jau pakankamai seniai nuo žmogaus kūno sklindantį nemalonų kvapą panaudoja kaip pirminę įvairių ligų diagnostinę priemonę.

Nemalonus kūno kvapas - tai perspėjimas, jog žmogaus organizme sutriko medžiagų apykaita. Taip nutinka dėl vienos ar kitos patologijos. Ant odos apsigyvenusios bakterijos nuo jos išstumia prieš tai buvusias „sveikųjų“ bakterijų kolonijas, o naujų bakterijų gyvensenos produktai skleidžia jau kitokį kvapą.

Sklinda acetono kvapas

Jei prakaitas staiga įgauna acetono kvapą, tai reikia patikrinti šias patologijas: • įvairias endokrininės sistemos ligas, kurios susijusios su cukriniu diabetu; • sutrikusį virškinamojo trakto darbą; • kepenų ir inkstų veiklos sutrikimus; * galimas bakterines ir virusines ligas. Taip pat reikia patikrinti, ar organizme nepadaugėjo žalingųjų bakterijų.

Visa tai žmogaus organizme gali sutrikdyti įvairių medžiagų balansą. Dažniausiai acetono kvapas sklinda nuo sergančiųjų cukriniu diabetu kūnų. Taip yra todėl, kad ligonių organizme trūksta insulino, gliukozė skaidoma prasčiau, o dėl padidėjusio gliukozės kiekio pasikeičia kraujo sudėtis bei pablogėja medžiagų apykaita, o organizme pagausėja ketoninių kūnelių. Ketoninių kūnelių gausą organizmas pradeda aktyviai šalinti kartu su prakaitu, todėl ir atsiranda aštrus acetono kvapas. Būtina atminti, kad aštrus acetono kvapas neretai perspėja ir apie besiartinančią diabetinę komą.

  • Sutrikus inkstų darbui, taip pat gali atsirasti acetono kvapas. Tokiais atvejais gali patinti įvairios kūno vietos, pasunkėti šlapinimasis, atsirasti juosmens skausmai, pakilti kraujospūdis. Sutrikus inkstų darbui, acetono kvapas gali sklisti ne tik nuo kūno, bet ir iš burnos.
  • Jei nuo kūno sklinda acetono kvapas, žmogus nesiskundžia apetitu, tačiau jo svoris sparčiai mažėja, jis tapo dirglesnis, jį kamuoja nemiga, tai požymis, jog sutriko skydliaukės veikla.

Katės kvapas

Kartais nuo žmogaus sklinda kačių išmatų kvapas. Tai taip pat perspėjimas, jog organizme kažkas sutriko.

Pavyzdžiui, kačių šlapimo kvapas atsiranda: • susirgus inkstų ir kepenų ligomis; • sutrikus endokrininės sistemos darbui; • susirgus plaučių tuberkulioze; • nutukus; • sutrikus virškinamojo trakto darbui.

Kačių šlapimo kvapą dažniausiai sukelia inkstų ligos. Kai sutrinka inkstų darbas, tai skaudžiai atsiliepia visam organizmui. Susirgus inkstų ligomis, kačių šlapimo kvapas būna labai stiprus; jo negali numalšinti ir dezodorantai. Kačių šlapimo kvapas atsiranda todėl, kad baltymų irimo produktus žmogaus organizmas pašalina prakaito liaukomis. Šią būseną medikai vadina lėtinio nefrito, pielonefrito ir uremijos pasekme.

Acto kvapas

Kartais žmogaus prakaitas gali skleisti acto kvapą. Sklindant acto kvapui, žmogus žymiai gausiau prakaituoja. Acto kvapas gali sklisti dėl įvairių sveikatos sutrikimų: • endokrininės sistemos ligų; • vitaminų B ir D trūkumo; • infekcinių - uždegiminių plaučių ligų; • mastopatijos.

Endokrininės sistemos veikla gali sutrikti dėl jodo trūkumo organizme. todėl prakaitas tuoj pat pradeda skleisti nemalonų acto kvapą.

  • Pagal acto kvapą įmanoma atpažinti ir plaučių tuberkuliozę, nes tada pradeda kamuoti kosulys, pakyla aukšta kūno temperatūra, žmogus jaučia silpnumą, labai greitai pervargsta.
  • Į acto kvapą būtina atkreipti dėmesį ir moterims, nes toks kvapas gali perspėti apie krūtų ligą - mastopatiją.

Ligos Kvapas - Galimos Ligos

Kai tik prakaito kvapas pakinta ir tampa nemalonus, būtina kiek galima greičiau kreiptis į gydytojus, nes įvairūs kvapai gali perspėti apie įvairias, net ir sunkias ligas.

Kvapai, ligos kvapas, sveikatos patarimai, kūno kvapas, ligos

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau