Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 17

Microsoft užpatentavo sistemą čipui, kuris integruojamas į kaktą

Maždaug 2020 metais kovo pabaigoje visa pasaulio bendruomenė intensyviai skaičiavo užkrėstų ir mirusių kiekį nuo COVID-19. Taip pat kruopščiai apskaičiuojami ventiliatoriai, viruso aptikimo testų skaičių, kiek žmonių dalyvauja kovoje su virusu ir kiek technikos naudojama. Žinoma – dar apskaičiuojamos pinigų sumos, išleistos kovai su virusu.

Tuo tarpu realūs ir svarbiausi pasaulio įvykiai vyksta šiek tiek kituose išskaičiavimuose.

2020 m. kovo 26 d. kompanija Microsoft pateikė paraišką patentui, naujai sistemai kriptovaliutos gavimui, kuri sąveikaujant su vartotojo kompiuteriu, užuot naudodama įvairią sudėtingą įrangą įrašymui į blockchain, pradės naudoti duomenis iš tam tikrų jutiklių, įdiegtų ant vartotojo, arba vartotojo viduje.

Na, kadangi sunku išvesti jo veikimo principą, kam reikės pasiskaitys. Principas tas, prisidengiant kriptovaliutos sistema, šis čipas bus panaudotas, ne šiems tikslams. Ši kriptovaliutos sistema, jutiklis, komunikaciškai bus sujungta su vartotojo įrenginiu, kuris galės tikrinti vartotojo kūno veiklą, ar veiklos duomenys atitinka vieną ar daugiau kriptovaliutos sistemos nustatytų sąlygų ir pateikti kriptovaliutos vartotojui, kurie kūno veiklos duomenys buvo patikrinti. Serveris gali pateikti užduotį vartotojo įrenginiui, kuris komunikabiliai sujungtas su serveriu. 

Apskritai sistema atrodys taip:

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Ir dabar, atsižvelgiant į tai, Microsoft pasauliui turi tris svarbias naujienas: gera, bloga ir labai blogą.

Gera žinia yra ta, kad kriptovaliutų ir apskritai valiutų pasaulyje atsirado tam tikras perteklius, todėl, pats laikas jas pašalinti. Ypač aktuali problema daugelio valiutų tapo dabar, kai dėl „karantino“ ekonomika  griūna, o žmonės nežino, kuo imtis ir į ką investuoti, kadangi gali žlugti ir pats doleris.

Pakeliui būtų gerai sukurti nešiojančia skaitmeninę piniginę, kuri „visada su jumis“ ir kuri išgelbės, pavyzdžiui, nuo ilgų nereikalingų pokalbių su policininkais, kurie sulaikydami paima tavo dokumentus, kreditines korteles, o po reikalauja PIN kodus „protokolui“.

Apskritai, viena pasaulinė skaitmeninė valiuta yra labai teisingas sprendimas ir patogus dalykas, nes ji išspręstu kelias problemas vienu metu. Be to: spręsdami pagal tai, ką rašo Microsoft, vartotojai netgi turės galimybę užsidirbti pinigų, dėl to, kad jie... tiesiog naršo internete. Tai yra, jie žaidžia žaidimus, žiūri svetaines, kalbasi ir pan.

Dabar tik pasaugos savininkas atsiima pinigus už tai, pavyzdžiui, žaidimų serverio savininkas arba svetainės savininkas, kur tūkstančiai žmonių rašo kažką, publikuoja savo knygas ir už tai nieko negauna. Pagal naująją sistemą visi gaus šiek tiek pinigų.

Tačiau, gerosios naujienos čia ir baigiasi ir prasideda blogosios žinios, pirmiausia tai, visa ši nuostabi stebuklinga sistema pateks į netinkamas rankas. Taip panašiai gali nutikti, kaip su pulkininku Samueliu Koltu (Samuel Colt), kuris ištaisė gamtos klaidą, sukurdamas žmones į silpnus ir stiprius. Koltas sugalvojo revolverį, kuris tiesiog „išlygino“ stiprius ir silpnus, ir vyrus ir moteris ir apskritai visus.

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Nepaisant to, visuomenės laimė truko neilgai ir tik Laukiniuose Vakaruose, nes laikui bėgant revolverių daugiau atsirado blogų žmonių rankose. Kolto išradimą ištiko dinamito likimas. Tas pats nutiks ir su skaitmeninėmis valiutomis ir su skaitmeniniais pasais, kurie vietoje patogumo ir laisvės pavers žmones bandomis.

Bet net ir tai nėra blogiausia žinia, nes blogiausios naujienos yra šios:

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Microsoft Užpatentavo Sistemą Čipui, Kuris Integruojamas Į Kaktą

Tai yra oficialus išradimo patento numeris.

Apskritai, kaip sakoma: na kaip netikėtai sutapo, atsitiktinumas! Taigi nereikia turėti iliuzijų – tai patentas tam pačiai mikroschemai (čipui), kuris bus uždėtas avims ant kaktos. Ar nebūs taip, kad karantinas bus tęsiamas iki 2020-06-06, o po šios datos bus priverstinai atliekamas čipavimas, prisidengus kitais interesais. Pavyzdžiui, jei neturesi to, negalėsi vykti į kitą šalį, miestą, negalėsi eiti dirbti kur daug žmonių... bus "apkarpyta" žmogaus laisvė ir socialines garantijas... Tai įvyks artimiausiu metu, todėl stebėkime įvykių raidą ir galvokime patys ką turime daryti, kad tas neįvyktų.

Geras filmas „Įkalinti laike“, kai pinigai tapo laikas, kurį reikėjo užsidirbti. Panašu viskas po truputi ateina:

Anglų k.

Rusų k.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau