Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 17

Microsoft užpatentavo sistemą čipui, kuris integruojamas į kaktą

Maždaug 2020 metais kovo pabaigoje visa pasaulio bendruomenė intensyviai skaičiavo užkrėstų ir mirusių kiekį nuo COVID-19. Taip pat kruopščiai apskaičiuojami ventiliatoriai, viruso aptikimo testų skaičių, kiek žmonių dalyvauja kovoje su virusu ir kiek technikos naudojama. Žinoma – dar apskaičiuojamos pinigų sumos, išleistos kovai su virusu.

Tuo tarpu realūs ir svarbiausi pasaulio įvykiai vyksta šiek tiek kituose išskaičiavimuose.

2020 m. kovo 26 d. kompanija Microsoft pateikė paraišką patentui, naujai sistemai kriptovaliutos gavimui, kuri sąveikaujant su vartotojo kompiuteriu, užuot naudodama įvairią sudėtingą įrangą įrašymui į blockchain, pradės naudoti duomenis iš tam tikrų jutiklių, įdiegtų ant vartotojo, arba vartotojo viduje.

Na, kadangi sunku išvesti jo veikimo principą, kam reikės pasiskaitys. Principas tas, prisidengiant kriptovaliutos sistema, šis čipas bus panaudotas, ne šiems tikslams. Ši kriptovaliutos sistema, jutiklis, komunikaciškai bus sujungta su vartotojo įrenginiu, kuris galės tikrinti vartotojo kūno veiklą, ar veiklos duomenys atitinka vieną ar daugiau kriptovaliutos sistemos nustatytų sąlygų ir pateikti kriptovaliutos vartotojui, kurie kūno veiklos duomenys buvo patikrinti. Serveris gali pateikti užduotį vartotojo įrenginiui, kuris komunikabiliai sujungtas su serveriu. 

Apskritai sistema atrodys taip:

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Ir dabar, atsižvelgiant į tai, Microsoft pasauliui turi tris svarbias naujienas: gera, bloga ir labai blogą.

Gera žinia yra ta, kad kriptovaliutų ir apskritai valiutų pasaulyje atsirado tam tikras perteklius, todėl, pats laikas jas pašalinti. Ypač aktuali problema daugelio valiutų tapo dabar, kai dėl „karantino“ ekonomika  griūna, o žmonės nežino, kuo imtis ir į ką investuoti, kadangi gali žlugti ir pats doleris.

Pakeliui būtų gerai sukurti nešiojančia skaitmeninę piniginę, kuri „visada su jumis“ ir kuri išgelbės, pavyzdžiui, nuo ilgų nereikalingų pokalbių su policininkais, kurie sulaikydami paima tavo dokumentus, kreditines korteles, o po reikalauja PIN kodus „protokolui“.

Apskritai, viena pasaulinė skaitmeninė valiuta yra labai teisingas sprendimas ir patogus dalykas, nes ji išspręstu kelias problemas vienu metu. Be to: spręsdami pagal tai, ką rašo Microsoft, vartotojai netgi turės galimybę užsidirbti pinigų, dėl to, kad jie... tiesiog naršo internete. Tai yra, jie žaidžia žaidimus, žiūri svetaines, kalbasi ir pan.

Dabar tik pasaugos savininkas atsiima pinigus už tai, pavyzdžiui, žaidimų serverio savininkas arba svetainės savininkas, kur tūkstančiai žmonių rašo kažką, publikuoja savo knygas ir už tai nieko negauna. Pagal naująją sistemą visi gaus šiek tiek pinigų.

Tačiau, gerosios naujienos čia ir baigiasi ir prasideda blogosios žinios, pirmiausia tai, visa ši nuostabi stebuklinga sistema pateks į netinkamas rankas. Taip panašiai gali nutikti, kaip su pulkininku Samueliu Koltu (Samuel Colt), kuris ištaisė gamtos klaidą, sukurdamas žmones į silpnus ir stiprius. Koltas sugalvojo revolverį, kuris tiesiog „išlygino“ stiprius ir silpnus, ir vyrus ir moteris ir apskritai visus.

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Nepaisant to, visuomenės laimė truko neilgai ir tik Laukiniuose Vakaruose, nes laikui bėgant revolverių daugiau atsirado blogų žmonių rankose. Kolto išradimą ištiko dinamito likimas. Tas pats nutiks ir su skaitmeninėmis valiutomis ir su skaitmeniniais pasais, kurie vietoje patogumo ir laisvės pavers žmones bandomis.

Bet net ir tai nėra blogiausia žinia, nes blogiausios naujienos yra šios:

Naujoji pasaulinė tvarka, Konspiralogija

Microsoft Užpatentavo Sistemą Čipui, Kuris Integruojamas Į Kaktą

Tai yra oficialus išradimo patento numeris.

Apskritai, kaip sakoma: na kaip netikėtai sutapo, atsitiktinumas! Taigi nereikia turėti iliuzijų – tai patentas tam pačiai mikroschemai (čipui), kuris bus uždėtas avims ant kaktos. Ar nebūs taip, kad karantinas bus tęsiamas iki 2020-06-06, o po šios datos bus priverstinai atliekamas čipavimas, prisidengus kitais interesais. Pavyzdžiui, jei neturesi to, negalėsi vykti į kitą šalį, miestą, negalėsi eiti dirbti kur daug žmonių... bus "apkarpyta" žmogaus laisvė ir socialines garantijas... Tai įvyks artimiausiu metu, todėl stebėkime įvykių raidą ir galvokime patys ką turime daryti, kad tas neįvyktų.

Geras filmas „Įkalinti laike“, kai pinigai tapo laikas, kurį reikėjo užsidirbti. Panašu viskas po truputi ateina:

Anglų k.

Rusų k.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau