Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2018 » Spalio » 1

Ką iš tiesų reiškia raudonas siūlas ant rankos, ir kaip jį tinkamai užrišti

Raudonas siūlas dabar yra daug kur: jį gali nešioti jūsų kaimynė, televizijos žvaigždė, verslininkai ar žymūs politikai. Raudonas siūlas ant rankos buvo pastebėtas pas tokius žmones, kaip Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ar atlikėją Madonna.

apsaugos, raudonas siūlas, kabalistai, mistika, energetika, religija

Tačiau ar žinote, kam jis iš tiesų reikalingas ir iš kur kilo ši mada?

Šio raudono siūlelio, perduodamo iš kartos į kartą, ir turinčio apsaugoti nuo „nužiūrėjimo“ ar užkeikimų, tradicija yra kildinama iš Izraelio, kabalistų išminčių patirties. Manoma, kad ši tradicija kildinama iš žydų motiniškos meilės simbolio, Rachelės legendos. Būtent kabalistai pradėjo pirmieji tikėti magiška raudono siūlo galia.

Vėliau daugelio šalių religijos ir tikėjimai pritaikė sau šią legendą. Daugelis jų perėmė pagrindinę mintį – tai yra apsauga nuo „nužiūrėjimo“.

Tikintys energetikos galiomis mano, kad raudona spalva yra „pati galingiausia“, nes jai priklauso Marso planeta, kuri įvairių šalių legendose yra laikoma galios planeta.

Spalvos pasirinkimas jau aiškus, tačiau taip pat svarbu ir iš ko yra pagamintas siūlas. Jo gamybai tradiciškai naudojama vilna.

Teigiama, kad vilna turi daugybę slaptų savybių. Toks siūlas, anot tikinčių jo galia, geba paveikti kraujotaką, todėl užsirišus jį ant riešo galima pagreitinti žaizdų gijimą, išgydyti užkrėtimą ar palengvinti skausmą. Tiesa, moksliškai šių teiginių pagrįsti dar niekam nepavyko. Daugiausiai, ką galima patvirtinti, tai yra faktas, kad vilna – geras statinės elektros šaltinis.

Tradicijos teigia, kad raudoną vilnos siūlą reikia glaudžiai apvynioti aplink kairį riešą ir 7 kartus užrišti mazgus. Kodėl kairė pusė? Tai siejama su tuo, kad „negatyvi energija įeina į žmogaus kūną būtent iš tos pusės“, o siūlas tariamai turėtų nuo to apsaugoti. Vėlgi, moksliškai paaiškinti šiuos teiginius neįmanoma, todėl belieka tai palikti žmogaus tikėjimui.

Užrišti šiuos mazgus taip pat reikia tinkamai. Žmogus, užrišantis juos turi būti „švarios sielos ir stiprios energetikos“, tai gali būti mylimas žmogus ar artimas giminaitis. Atliekant šį „magišką ritualą“, abu asmenys turi būti nusiteikę pozityviai ir galvoti apie teigiamus dalykus.

Jeigu siūlas netyčia suplyšta – neverta panikuoti. Sakoma, kad tai ženklas, jog jūsų siūlas apsaugojo jus nuo didelės nelaimės. Jis atliko savo darbą ir „išėjo“. Aišku, siūloma pasirūpinti naujomis „apsaugomis“.

naujienos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau