Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 1

Ką iš tiesų reiškia raudonas siūlas ant rankos, ir kaip jį tinkamai užrišti

Raudonas siūlas dabar yra daug kur: jį gali nešioti jūsų kaimynė, televizijos žvaigždė, verslininkai ar žymūs politikai. Raudonas siūlas ant rankos buvo pastebėtas pas tokius žmones, kaip Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ar atlikėją Madonna.

apsaugos, raudonas siūlas, kabalistai, mistika, energetika, religija

Tačiau ar žinote, kam jis iš tiesų reikalingas ir iš kur kilo ši mada?

Šio raudono siūlelio, perduodamo iš kartos į kartą, ir turinčio apsaugoti nuo „nužiūrėjimo“ ar užkeikimų, tradicija yra kildinama iš Izraelio, kabalistų išminčių patirties. Manoma, kad ši tradicija kildinama iš žydų motiniškos meilės simbolio, Rachelės legendos. Būtent kabalistai pradėjo pirmieji tikėti magiška raudono siūlo galia.

Vėliau daugelio šalių religijos ir tikėjimai pritaikė sau šią legendą. Daugelis jų perėmė pagrindinę mintį – tai yra apsauga nuo „nužiūrėjimo“.

Tikintys energetikos galiomis mano, kad raudona spalva yra „pati galingiausia“, nes jai priklauso Marso planeta, kuri įvairių šalių legendose yra laikoma galios planeta.

Spalvos pasirinkimas jau aiškus, tačiau taip pat svarbu ir iš ko yra pagamintas siūlas. Jo gamybai tradiciškai naudojama vilna.

Teigiama, kad vilna turi daugybę slaptų savybių. Toks siūlas, anot tikinčių jo galia, geba paveikti kraujotaką, todėl užsirišus jį ant riešo galima pagreitinti žaizdų gijimą, išgydyti užkrėtimą ar palengvinti skausmą. Tiesa, moksliškai šių teiginių pagrįsti dar niekam nepavyko. Daugiausiai, ką galima patvirtinti, tai yra faktas, kad vilna – geras statinės elektros šaltinis.

Tradicijos teigia, kad raudoną vilnos siūlą reikia glaudžiai apvynioti aplink kairį riešą ir 7 kartus užrišti mazgus. Kodėl kairė pusė? Tai siejama su tuo, kad „negatyvi energija įeina į žmogaus kūną būtent iš tos pusės“, o siūlas tariamai turėtų nuo to apsaugoti. Vėlgi, moksliškai paaiškinti šiuos teiginius neįmanoma, todėl belieka tai palikti žmogaus tikėjimui.

Užrišti šiuos mazgus taip pat reikia tinkamai. Žmogus, užrišantis juos turi būti „švarios sielos ir stiprios energetikos“, tai gali būti mylimas žmogus ar artimas giminaitis. Atliekant šį „magišką ritualą“, abu asmenys turi būti nusiteikę pozityviai ir galvoti apie teigiamus dalykus.

Jeigu siūlas netyčia suplyšta – neverta panikuoti. Sakoma, kad tai ženklas, jog jūsų siūlas apsaugojo jus nuo didelės nelaimės. Jis atliko savo darbą ir „išėjo“. Aišku, siūloma pasirūpinti naujomis „apsaugomis“.

naujienos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 20:48 Didžioji Varnalėša. Vaistinis Panaudojimas

Varnalėšą, dėl kibių žiedinių graižų, kurie kabinasi už drabužių ir kurių ne taip lengva atsikratyti, sunku būtų supainioti su kokiu nors kitu augalu. Skirtingai nuo kitų šio dvimečio augalo rūšių (jų yra apie 10), ji dar vadinama didžiąja varnalėša.

...

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 19:46 Liaudies Medicina: Vonios gelbsti nuo gripo
Žiemos pabaiga, pavasario pradžia - gana pavojingas laikas, kai dar gali siausti visokie peršalimai ir net gripas. Aš šia liga nesirgau jau kelerius metus. Matyt, dėl to, kad žiemą palaikau savo imunitetą specialiomis voniomis. Apie šį metodą pirmiausia sužinojo mano žmona, perskaitė kažkokioje knyg...

Skaityti daugiau