Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 27

Vyras pateikė savo genitalijas kaip maistą, restorano lankytojams

23 metų amžiaus japonas Mao Sugiyama iš Tokio iškepė ir pateikė kaip maistą savo genitalijas penkiems restorano lankytojams. Viena porcija šio „delikateso“ kainavo 250 dolerių. Varpa, sėklidės ir kapšelis buvo pateikiami su pievagrybiais ir Itališkomis petražolėmis.

Mao Sugiyama genitalijos buvo pašalintos 2012 balandžio mėnesį dėl infekcijos ir 2 mėnesius jos buvo užšaldytos iki tol kol birželio mėnesį buvo iškeptos ir pateiktos klientams.

mokslo afiša, maistas, pasaulio įvairenybės

Teisėsauga po tokios vakarienės ėmėsi priemonių sulaikyti ir nubausti virėją ir organizatorius kurie organizavo šią vakarienę, tačiau Japonijoje nėra jokių įstatymų draudžiančių kanibalizmą. Jei vis dėl to Mao bus pripažintas kaltu dėl nepadoraus elgesio, jam gresia iki 2 metų nelaisvės.

mokslo afiša, maistas, pasaulio įvairenybės

Virėjas sakė, kad iš pradžių pats galvojo suvalgyti savo varpą, tačiau po to apsisprendė pagaminti patiekalą ir parduoti tiems kas norėtų paragauti, o tokių atsirado net penki. Restorano svečiai kurie panoro paragauti neįprastos vakarienės buvo priversti pasirašyti dokumentus, kad jie patys bus atsakingi jei susirgs ar užsikrės kokia nors infekcija.

mokslo afiša, maistas, pasaulio įvairenybės

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 20:01 Du NSO pastebėti danguje virš Sidnėjaus, Australija

Rugsėjo 28 dieną Sidnėjaus gyventojas danguje prie debesies pastebėjo du NSO, kurio plika akimi buvo sunku pamatyti nuo žemės.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“

Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kad Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau