Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 27

Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?

2020 m. lapkričio 26 d., ketvirtadienį, JAV prezidentas Donaldas Trampas surengė pirmąją spaudos konferenciją po rinkimų, kurio rezultatai vis dar nesuprantami visiems. Pavyzdžiui, vakar oficialiame JAV teisingumo departamento viešajame portale buvo paskelbta Pentagono kompiuterinės saugos ekspertų ataskaita, kurioje išsamiai, nurodami IP adresai ir kiti dalykai, kuriais buvo  kišamasi į trečiųjų šalių rinkimus. Visų pirma net žmonės Irane, dalyvavo balsų skaičiavimais, kurie Nyderlanduose naudojo tarpinius serverius:

konspirologija, Trampas, kalėdos, stalas, eglė

Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema:

konspirologija, Trampas, kalėdos, stalas, eglė

Tiesą sakant, stalas yra gana įprastas, o Baltuosiuose rūmuose jis naudojamas gana dažnai:

konspirologija, Trampas, kalėdos, stalas, eglė

Bet šiuo atveju buvo pasirinktas specialus filmavimo kampas - specialiai pajuokos tikslais, nes CNN neturi daugiau smegenų. O tie, kurie turi smegenų, į viską žiūrėjo atidžiau:

konspirologija, Trampas, kalėdos, stalas, eglė

Kaip ir dera Baltųjų rūmų darbotvarkei, šiuo metų laiku jau tenai yra eglutė. Ji yra kambaryje, kur yra Donaldas Trampas, tačiau eglutė NEPAPUOŠTA! Amerikos konspirologai šioks toks vaizdas sukrėtė ir pradėjo įtarti, kad tai yra tokia užuomina, kad gruodžio 25-ąją pasaulis gali neturėti Kalėdų.

Žinoma, gali būti, kad šiuo atveju nėra užuominos ir viskas tiesiog sutapo - jie tiesiog neturėjo laiko papuošti eglutės, tačiau problema ta, kad Amerikoje yra dar viena žymi eglutė - Kalėdų eglutė Rokfelerio centre:

Kaip sakoma šiame vaizdo įraše - eglutė pasirodė kažkokia gremėzdiška ir tarsi liūdna, dėmėmis ir plikais lopais, tarsi tokiam įvykiui būtų nukirsta paskutinė eglė Žemėje ir jie pjovė tai, kas buvo likę. Tuo pačiu metu, kaip paaiškėjo, eglėje buvo didelis paukštis, pelėda. Vėl sutapimas?

Pelėda buvo nualinta, tarsi sužeista, tačiau ji buvo išgydyta ir paleista. Tuo pačiu metu pelėda yra vienas iš pagrindinių masonų simbolių, vienokia ar kitokia forma jis yra visų šalių ir tautų banknotuose:

konspirologija, Trampas, kalėdos, stalas, eglė

Be to, JAV prezidento slaptosios tarnybos kodas yra „didelis paukštis“. T. y., kalbėdami per racijas, agentai į mikrofoną nešaukia, kad „prezidentas dabar paliks Baltuosius rūmus ir eis į sraigtasparnį“ ir sako, kad „didelis paukštis seka iš paskos“.

Konspirologai netiki atsitiktinumais, todėl, kaip dabar mano daugelis - istorija su pelėda, kažkaip nurodo D.Trampą, kurio pergalė iškils, kaip Feniksas. Ir viskas išsispręs iki Kalėdų. Na, tikėtina, kad ir pačios Kalėdos bus tokios, kad tautai, eglės puošyba bus ne galvoje . Todėl puoškime eglutes, kol yra laiko, naudodami saldainius, gražiomis pakuotėmis su vaistais, girliandomis iš virtų dešrelių, sardelių ir po eglute paslėpdami dėžutes su konservais ir buteliais geriamojo vandens, na, stebime renginių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

23.01.2021 laikas 23:36 Mokslininkų siūlymas kovoje su „Covid-19“ vitaminas D
eigiamas vitamino D poveikis imuninei sistemai žinomas seniai. Atliktų tyrimų metu pastebėta, kad šis vitaminas taip pat padeda apsisaugoti nuo „Covid-19". Žmonės, kuriems trūko šio vitamino, sirgo sunkesne viruso forma....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 23:24 Biden and Harris blatantly lied when they said before the election they would not ban fracking
In case you didn’t know it, the Washington Post has decided it is going out of the presidential fact-checking business.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:41 Why is Bill Gates buying up farmland across America?
The fourth richest person in the world and the top financier of the World Health Organization, Bill Gates, has silently become the biggest farmland owner in the United States.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:34 Kepti kalakutienos kepsneliai patiekti su įdarytomis paprikomis su sūriu
Fantastiškai iškepti kalakutienos kepsneliai pagaminti iš kalakutienos kumpelio. Ir vos vieno kumpelio užteko net 4 porcijoms! Neįtikėtina. Kartu su kalakutiena dar patieksime įdarytas paprikas su sūriu, jos čia labai tinka. Labai rekomenduoju ir Jums pabandyti tokį derinį....

Skaityti daugiau