Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

TVF pristato naują "pasaulinę valiutą" UMU, skirtą "stebėti visus sandorius"

TVF pristato naują "pasaulinę valiutą" UMU

Naują pasaulinę valiutą ką tik pristatė tarptautinis bankų elitas, tačiau 99 proc. pasaulio gyventojų net neįsivaizduoja, kas ką tik įvyko.

DKMA - globalistinė suverenių valstybių narystės organizacija, centrinių bankų, komercinių ir mažmeninių bankų bei kitų finansinių institucijos, patvirtino, kad šią savaitę pradėjo veikti tarptautinė CBDC Tarptautinio valiutos fondo (TVF) 2023 m. pavasario susitikimuose.

Pasak TVF, CBDC skirtas "užtikrinti bankų veiklos taisyklių vykdymą" ir "stebėti visus sandorius."

Universalusis piniginis vienetas (UMU), dar vadinamas "Unikoinu" ir simbolizuojamas kaip Ü, gali sudaryti sandorius bet kuria teisėta atsiskaitymo valiuta ir gali būti sukonfigūruotas taip, kad veiktų pagal centrinės bankininkystės

DCMA vykdomasis direktorius Darrellas Hubbardas ir "vyriausiasis architektas". UMU "architektas", sako, kad UMU stiprina tarptautinę pinigų sistemą, nes padėdamas TVF įgyvendinti jo nustatytus įgaliojimus teikti ekonomines ir

"UMU keičia požiūrį į tai, kaip vykdomi tarptautiniai mokėjimai. operacijas ir mažina sezoninių ir sisteminių vietinės valiutos mokėjimų poveikį. nuvertėjimo," sako Hubbardas.

Kas yra Unikoinas ir kokia jo reikšmė?

Centrinių bankų skaitmeninės valiutos (CBDC) buvo karšta tema šį metais. Europos centrinis bankas turi baigti tyrimą dėl skaitmeninį eurą spalio mėn. Šią savaitę Anglijos bankas paskelbė. kad jis siekia padidinti savo CBDC komandą galimam "britkoinui". Taip pat, šią savaitę Švedija ką tik paskelbė trečiąjį savo bandomojo ataskaitos etapą dėl savo e-kronos. Per Pymnts:

UMU yra "teisiškai piniginė prekė, gali sudaryti sandorius bet kurioje teisinėje atsiskaitymo valiuta, ir veikia kaip CBDC, kad užtikrintų bankų taisykles ir saugo tarptautinį finansinį vientisumą". "", - teigiama DCMA pranešime spaudai.

Bankai gali prijungti SWIFT kodus ir banko sąskaitas prie UMU skaitmeninės valiutos piniginės ir atlikti "SWIFT tipo tarptautinius mokėjimus per skaitmeninės valiutos bėgius" - tai nuoroda į SWIFT mokėjimo sistemą, teigiama pranešime spaudai.

Tai leidžia naudotojams apeiti "korespondentinės bankininkystės sistemą geriausiais didmeniniais valiutos kursais ir su momentiniais atsiskaitymais realiuoju laiku", tsakoma pranešime.

DKMA pranešime nurodė TVF finansų patarėjo Tobiaso Adriano komentarus, kuris numatė "daugiašalę platformą ..., kuri galėtų pagerinti tarptautinius mokėjimus - tuo pačiu metu pertvarkant valiutos keitimo sandorius, rizikos pasidalijimą ir kt. apskritai finansinių sutarčių sudarymą."

DCMA vykdomasis direktorius Darrellas Hubbardas (Darrell Hubbard) pranešime teigė, kad UMU yra "tikslus sprendimas", atitinkantis TVF išsakytą viziją.

Įstaiga teigė, kad UMU priima "pasaulinės lokalizacijos viešosios pinigų sistemos architektūrą" ir gali būti sukonfigūruota taip, kad atitiktų "kiekvienos dalyvaujančios jurisdikcijos centrinės bankininkystės taisykles"

Pristatymas pradedamas vykstant audringoms diskusijoms dėl CBDC JAV Paskutinį kartą mėnesį Floridos gubernatorius Ronas DeSantis ir Teksaso senatorius Tedas Cruzas pasiūlė uždrausti valiutos naudojimą.

Ronas DeSantisas, dažnai minimas kaip galimas kandidatas į 2024 m. prezidento postą, pasiūlė teisės aktą, kuriuo būtų uždrausta naudoti tiek federalinę, tiek užsienio CBDC kaip pinigus ir paragino kitas valstijas pridėti panašius draudimus į savo vienodus komercinius kodeksus.

Po dviejų dienų Krusas pristatė įstatymo projektą, kuris uždraustų Federalinei rezervų sistemai kurti tiesioginius CBDC.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/imf-launches-new-global-currency-called.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau